واکنش پلیس به افزایش ترافیک تهران در هفته گذشته/انتقاد از محل برگزاری نمایشگاه پرطرفدار


رئیس پلیس پایتخت با انتقاد از محل برگزاری نمایشگاه عمومی در تهران و با اشاره به تاثیر آن بر ترافیک شهر، گفت: ترافیک بیشتر از ترافیکی است که هفته گذشته در تهران ایجاد شد و دلیل آن هم همین است. ایجاد نمایشگاه.” کمتر از یک ساعت دیگر در ترافیک کل شهر نمایش داده می شود.» تاثیر گذاشتن

بر اساس گزارش ما، حرکت تهران بار دیگر به موضوع بحث پایتخت نشینان و برخی از سران و مسئولان شهر تبدیل شده است. حرکت اعلام شده که دلیل اصلی برگزاری نمایشگاه های پرمخاطب به ویژه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران است. در میان این انتقادها، حتی نایب رئیس شورای شهر تهران، رئیس جمهور می خواست شخصاً وارد موضوع برگزاری نمایشگاه در نمایشگاه بین المللی شود.

دلیل اصلی افزایش ترافیک در خیابان های تهران چه بود؟

به همان شیوه سردار حسین رحیمی مدیر عامل تهران در گفت و گو با سرخط نیوز. علت افزایش ترافیک تهران در هفته گذشته مشخص شد. وی گفت: علت اصلی ترافیک تهران در هفته گذشته نمایشگاه ساختمان، مصالح ساختمانی و بنگاه های مرتبط بوده است. متاسفانه این موضوع تکراری است و بارها گفته ایم که نمایشگاه های سطح بالا در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار نشود.

سرپرست اداره کل شهر تهران گفت: متاسفانه با وجود همه انتقادات به این موضوع توجه کافی نمی شود و شلوغی ترافیکی ناشی از نمایشگاه بلافاصله و حتی در کمتر از یک ساعت کل ترافیک تهران را تحت تاثیر قرار می دهد. “”

او به زبان کردی گفت: می خواهم قبل از این وقفه آنچه را که می خواهم بگویم. در این جلسه توضیح داده شد که این حادثه باعث ایجاد ترافیک و انسداد جاده ها می شود.

حتما بخوانید:
پرونده علیه نیکول آدیماندو

رحیمی افزود: جن لاسال مخروط های جاده با جام مالک را ندارد اما عین اوکافن او را ترک کرده است. این نمایشگاه ها اغلب برگزار می شود و مشکلاتی را ایجاد می کند. این قرارداد مربوط به چند روزه نیست و در آینده با این شرایط دچار چنین مشکلاتی خواهیم شد.

تأثیر رادیو، کلوپ کنگلاب و فاصله چراغ راهنمایی بر ترافیک شمال تهران

فرمانده انتظامی استان تهران از انسداد بخشی از جاده توسط برخی ارگان های منطقه خبر داد و بیان کرد: انسداد توسط باشگاه انقلاب، نمایشگاه بین المللی و صداوسیما مشکلات ترافیکی زیادی را در خیابان ولیعصر، شهید ایجاد کرد. بزرگراه چمران و خیابان سئول. این اسلحه جاده ای بهدی کیه است. متأسفانه این اصلاح هنوز انجام نشده است و امیدواریم مسئولان در رفع آن کمک کنند.

رئیس پلیس پایتخت گفت: باید به فکر برگزاری نمایشگاه های پرمخاطب بود چرا که برگزاری این نمایشگاه ها از هر نظر بر ترافیک تهران تاثیر می گذارد. حرکت شهر تهران خودش کود است; با اضافه شدن ترافیک، وضعیت بدتر می شود.

वी आदारा है महाल है همچنین باید مشکل محورهای مواصلاتی باشگاه انقلاب و نمایشگاه که معابر و خیابان های ارتباطی اطراف آن مسدود شده است برطرف شود.

همچنین در روزهای گذشته سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگوج وی در یک برنامه تلویزیونی درباره ترافیک ایجاد شده در پایتخت همزمان با برپایی نمایشگاه صنعت ساختمان گفت: بیشتر بزرگراه های شمال تهران را تحت تاثیر قرار داد. آسمان زیاد بود. تا جایی که خود نمایشگاه مسئولیت پارکینگ را بر عهده نداشت و بخشی از شبکه جاده ای اطراف نمایشگاه برای پارک و خروج خودروها استفاده می شد. همچنین سال گذشته بحث انتقال نمایشگاه های پرمخاطب از محل دائمی نمایشگاه ها به محل نمایشگاه شهر آفتاب پیگیری شد و علاوه بر تغییر زمان برگزاری نمایشگاه، این موضوع نیز مطرح شد. . دستور جلسه. بر این اساس، ساعات فیلم بازیگران اصلی به اجبار ترافیک بود.

بیشتر بخوانید:

مشکل حمل و نقل تهران با شعار حل نمی شود

مکان پرابهشتی با های با های

به گفته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران: در نمایشگاه پارکینگ وجود نداشت. این وضعیت اضطراری در ارتباط با برگزاری نمایشگاه رخ داد. وی همچنین گفت: موضوع عدم حضور پلیس در اطراف محوطه نمایشگاه کاملا کذب است. حضور پلیس در محدوده ترافیکی سنگین صدا و اتر نیز مشکلات فرکانسی دارند و این مشکلات را در قالب مشکلات انسانی بیان می کنند. در واقع ورودی صدا در جای اشتباهی قرار گرفته و فرکانس برای افراد سخت می شود. صدا و سیما باید پاسخگوی قلمروی باشد که آن را بسته و به پارکینگ تبدیل کرده و عبور و مرور مردم را مسدود کرده است.

حتما بخوانید:
بایدن می گوید که قصد دارد از آمریکایی ها بخواهد در 100 روز اول حضور در دفتر کار خود ماسک بزنند

انتهای پیام