[ad_1]

تحقیقات انجام شده توسط سرویس انتظامی داخلی وزارت دادگستری به این نتیجه رسیده است که وزیر کار سابق ترامپ الکس آکوستا مرتکب “سوon رفتار حرفه ای” نشد اما “قضاوت نادرست” را انجام داد در حالی که به عنوان دادستان ارشد فدرال مسئول نظارت بر تحقیقات خشونت جنسی در سال 2008 بود. جفری اپستین.

دفتر مسئولیت حرفه ای (OPR) تصمیم سال 2008 آكوستا را بازنگری كرد ، سپس به عنوان وكیل در ایالات متحده در میامی ، برای منعقد كردن توافق نامه درخواست پذیرش با اپستین ، كه به او اجازه می داد از اتهامات فدرال با حكم حبس ابد اجتناب كند ، بازنگری كرد.

سناتور جمهوری خواه بن ساسه از نبراسکا ، رئیس کمیته فرعی نظارت بر دادگستری سنا ، در دسامبر 2018 نامه ای به ODA ارسال کرد و از آنها خواست که توافق نامه درخواست را بررسی کنند ، پس از آن که گزارش بمب میامی هرالد موجب خشم عمومی شد.

در عوض ، مدیر سرمایه گذاری ثروتمند به اتهامات كمتر ایالتی در زمینه جذب و تهیه یك فرد زیر 18 سال به جرم روسپی گری ، گناهكار شد و به 18 ماه زندان محكوم شد ، اما سرانجام كمتر از 13 ماه برای همیشه تحمل كرد زمان. این معامله همچنین او را ملزم می کند که با ده ها قربانی نوجوان سابق به توافق مالی برسد و به عنوان مجرم جنسی ثبت نام کند.

با این حال ، این معامله هرگز برای قربانیان اپشتین فاش نشد. این گزارش می گوید: “این بخش به طور کلی بر بخش تأثیر می گذارد و مغایر با ماموریت این بخش برای کاهش ناامیدی و سردرگمی قربانیان جرم است.” اگرچه وکیل طبق قانون حقوق قربانیان جرم (CVRA) نیازی به اطلاع این زنان نداشت ، اما این اقدام به عنوان ابزاری برای سکوت آنها مورد انتقاد گسترده قرار گرفت ، اما این سرویس اعلام کرد هیچ مدرکی در این باره پیدا نکرده است.

خلاصه ای از یافته های این گزارش ابتدا توسط وزارت دادگستری به قربانیان و وکلای آنها در روز پنجشنبه گزارش شد. اگرچه آنها به این نتیجه رسیدند که با قربانیان اپشتین “با صراحت و حساسیتی که از یک وزارتخانه انتظار می رود رفتار نمی شود” ، اما در نهایت متوجه نشدند که تصمیم آکوستا بر اساس فساد یا ملاحظات غیر قابل قبول دیگری مانند ثروت ، وضعیت یا انجمن های اپشتین. ”

یازده سال بعد ، دادستان های فدرال در منهتن به اپستین متهم شدند و تابستان سال گذشته به اتهام قاچاق رابطه جنسی دستگیر شدند و ادعا كرد كه از ده ها دختر 14 ساله خردسال سوused استفاده كرده است کارشناس ارشد پزشکی حکم خودکشی را صادر کرد.

گوردون تاد ، وكیل آكوستا در بیانیه ای گفت: “مطمئناً ، اگر وزیر آكوستا آنچه را كه الان می داند بداند ، مطمئناً راه دیگری را طی خواهد كرد.” “اما همانطور که ODA روشن می کند ، نه وی و نه کارکنانش از سوابق موجود امروز برای توسعه استراتژی خود برای انجام یک پرونده قانونی و واقعی چالش برانگیز استفاده نکرده اند.”

در پاسخ به سوالات فزاینده در مورد پرونده اپشتین ، آکوستا در ژوئیه 2019 از سمت وزیر کار آقای ترامپ استعفا داد.

تحقیقات ODA بیش از یک دهه پیش وقایع را متمرکز کرده است ، اما محققان با بیش از 60 شاهد مصاحبه کرده و گفته اند که آنها صدها هزار پرونده مربوط به معامله مورد انتقاد گسترده را خوانده اند.

در این گزارش همچنین چهار دادستان دیگر كه در پرونده آكوستا منصوب شده اند ، هیچ نقضى نداشته است.

ماری ویلافانیا ، دستیار دادستان کل آمریکا و دادستان کل پرونده اپشتین ، نتیجه پرونده اپشتین را “به وضوح ناعادلانه” خواند و از عدم انتشار گزارش کامل و یافته های آن توسط وزارت دادگستری ابراز ناامیدی کرد.

ویلافانیا در بیانیه ای گفت: “از نظر من ، این بی عدالتی نتیجه تعصبات نهادی عمیق و ضمنی است كه از من و مأموران FBI كه با تلاش و كوشش در این مورد تلاش می كردند ، نگذرد كه آقای اپشتین را به خاطر جنایات خود مورد بازخواست قرار دهد ، مانع شد.” . “با توجه به این سوگیری های ضمنی مبتنی بر جنسیت و وضعیت اقتصادی-اجتماعی ، ODA فرصت ارائه توصیه هایی را برای تغییرات نهادی از دست داده است که می تواند از نتایج مانند این در آینده جلوگیری کند.”

در ماه ژوئیه ، گیزلین ماکسول ، معتمد اپشتین ، به دلیل کمک به سو abuse استفاده از وی متهم شد. او در زندان بروکلین منتظر محاکمه است.

سارا بارت در تهیه گزارش همکاری داشت.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی