[ad_1]

تحقیقات انجام شده توسط سرویس انتظامی داخلی وزارت دادگستری به این نتیجه رسیده است که وزیر کار سابق ترامپ الکس آکوستا مرتکب “سو professional رفتار حرفه ای” نشد اما “قضاوت نادرست” را انجام داد در حالی که به عنوان دادستان ارشد فدرال مسئول نظارت بر تحقیقات خشونت جنسی در سال 2008 بود. جفری اپستین.

دفتر مسئولیت حرفه ای (OPR) تصمیم آکوستا را در سال 2008 بررسی کرد ، سپس به عنوان وکیل مدافع در ایالات متحده در میامی ، برای انعقاد توافق نامه درخواست پذیرش با اپستین ، که به او اجازه داد از اتهامات فدرال با مجازات ابد حبس محکوم شود ، جلوگیری کرد.

سناتور بن ساسه (R-AR) ، رئیس کمیته فرعی نظارت بر دادگستری سنا ، در دسامبر 2018 نامه ای به ODA ارسال کرد و از آنها خواست که توافق نامه درخواست را بررسی کنند ، پس از اینکه بمبی در میامی هرالد موجب خشم عمومی شد. .

در عوض ، مدیر سرمایه گذاری ثروتمند به اتهامات كمتر ایالتی در زمینه جذب و تهیه یك فرد زیر 18 سال به جرم روسپی گری ، گناهكار شد و به 18 ماه زندان محكوم شد ، اما سرانجام كمتر از 13 ماه را برای همیشه تحمل كرد. زمان. این معامله همچنین او را ملزم می کند که با ده ها قربانی نوجوان که به توافق رسیده اند توافق مالی انجام دهد و به عنوان مجرم جنسی ثبت نام کند.

با این حال ، این معامله هرگز برای قربانیان اپشتین فاش نشد. این گزارش می گوید: “این بخش به طور کلی بر بخش تأثیر می گذارد و با ماموریت این بخش در کاهش ناامیدی و سردرگمی قربانیان جرم مغایرت دارد.” اگرچه وکیل طبق قانون حقوق قربانیان جنایت (CVRA) ملزم به اطلاع این زنان نبود ، اما این اقدام به عنوان ابزاری برای سکوت آنها مورد انتقاد گسترده قرار گرفت ، اما اداره اعلام کرد هیچ مدرکی در این باره پیدا نکردند.

خلاصه ای از یافته های این گزارش ابتدا توسط وزارت دادگستری به قربانیان و وکلای آنها در روز پنجشنبه گزارش شد. اگرچه آنها نتیجه گرفتند که با قربانیان اپشتین “با صراحت و حساسیتی که از وزارت انتظار می رود رفتار نمی شود” ، اما در نهایت متوجه نشدند که تصمیم آکوستا بر اساس فساد یا ملاحظات غیر قابل قبول دیگری مانند ثروت ، وضعیت ، یا انجمن های اپشتین. ”

یازده سال بعد ، دادستان های فدرال در منهتن به اپستین متهم شدند و تابستان گذشته به اتهام سو traff استفاده از قاچاق رابطه جنسی دستگیر شدند ، به این دلیل که ده ها دختر 14 ساله خردسال را بدرفتاری کرده است. در آگوست 2019 ، اپستین در یک سلول زندان در نیویورک توسط یک کارشناس ارشد پزشکی که او را به خودکشی محکوم کرده بود ، به دار آویخته شد.

گوردون تاد ، وكیل آكوستا ، در بیانیه ای گفت: “مطمئناً ، اگر منشی آكوستا می دانست كه چه می داند ، مطمئناً راهی متفاوت را طی می كرد.” “اما با روشن شدن ODA ، نه او و نه کارکنانش از سوابق موجود امروز برای توسعه استراتژی خود برای انجام یک پرونده قانونی و واقعی چالش برانگیز استفاده نکرده اند.”

در پاسخ به سوالات فزاینده درباره پرونده اپشتین ، آکوستا در ژوئیه 2019 از سمت وزیر کار ترامپ استعفا داد.

تحقیقات ODA بیش از یک دهه پیش حوادث را متمرکز کرد ، اما محققان با بیش از 60 شاهد مصاحبه کردند و گفتند که آنها صدها هزار پرونده مربوط به معامله مورد انتقاد گسترده را خوانده اند.

این گزارش همچنین هیچ نقض قانونی توسط چهار دادستان دیگر منصوب در پرونده آكوستا نشان نداد.

دستیار دادستان سابق ایالات متحده و دادستان کل پرونده اپشتین ، ماری ویلافانیا ، نتیجه پرونده اپشتین را “به وضوح ناعادلانه” خواند و از عدم انتشار گزارش کامل و یافته های آن توسط وزارت دادگستری ابراز ناامیدی کرد.

ویلافانیا در بیانیه ای گفت: “از نظر من ، این بی عدالتی نتیجه تعصبات عمیق و ضمنی نهادی است كه از من و مأموران FBI كه در این مورد سخت تلاش می كردند ، نگذاشت كه آقای اپشتین را به خاطر جنایات خود پاسخگو بداند ،”. . “با توجه به این سوگیری های ضمنی مبتنی بر جنسیت و وضعیت اقتصادی – اجتماعی ، ODA فرصت ارائه توصیه هایی را برای تغییرات نهادی از دست داده است که می تواند از نتایج مانند این در آینده جلوگیری کند.”

در ماه ژوئیه ، گیزلین مکسول ، معتمد اپستین ، به دلیل کمک به سو abuse استفاده از وی متهم شد. او در زندان بروکلین منتظر محاکمه است.

سارا بارت در تهیه گزارش همکاری داشت.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی