[ad_1]

وزیر امور خارجه گرجستان براد رافنسبرگر روز جمعه به خبرنگاران گفت که به دلیل اختلاف اندک بین جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق و ترامپ بایدن ، رئیس جمهور ، احتمالاً این کشور بر روی شمارش معاملات تمرکز خواهد کرد.

رافنسبرگر گفت: “این فرایند برای ناظران باز و شفاف خواهد بود.” متقاضیان باید در حد نصف درصد یکدیگر باشند تا بازشماری مجدد ایجاد شود.

گابریل استرلینگ ، مدیر ایالتی برای اجرای سیستم رأی گیری ، به خبرنگاران گفت که 4169 رأی گیری غیرقابل حل در کشور وجود دارد.استرلینگ همچنین تأکید کرد که شمارش دقیق و شفاف خواهد بود.

استرلینگ گفت: “همه چیز برای حفاظت از صداقت رای باید مورد بررسی قرار گیرد.” “ما به معنای واقعی کلمه به مرزی کوچکتر از یک دبیرستان بزرگ نگاه می کنیم.”

با این حال ، استرلینگ همچنین در برابر ادعاهای دروغین مبنی بر اینکه کلاهبرداری های مداوم وجود دارد ، کنار کشید.

وی گفت: “ما بی نظمی گسترده ای نمی بینیم.”

طبق داده های مربوط به انتخابات منطقه کلیتون در جورجیا ، که بخشی از کنگره نماینده حقوق مدنی منطقه لوئیس است ، بایدن از اوایل صبح جمعه 1602 رأی و آقای ترامپ 223 رأی اضافه کردند.

پروژه های CBS News بایدن تاکنون 253 رأی انتخاباتی را به دست آورده است – فقط 17 خجالتی از 270 رأی لازم برای کسب ریاست جمهوری. آقای ترامپ 213 برنده شد.

CBS News هنوز معتقد است که جورجیا ، پنسیلوانیا و کارولینای شمالی تقسیم خواهند شد ، در حالی که نوادا و آریزونا احتمالاً به بایدن می روند.

توجه: برنامه های پخش جریانی ممکن است تغییر کنند

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر