وزیر امور خارجه گرجستان می گوید این ایالت بر روی سرشماری تمرکز خواهد کرد


وزیر امور خارجه گرجستان براد رافنسبرگر روز جمعه به خبرنگاران گفت که به دلیل اختلاف اندک بین جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق و ترامپ بایدن ، رئیس جمهور ، احتمالاً این کشور بر روی شمارش معاملات تمرکز خواهد کرد.

رافنسبرگر گفت: “این فرایند برای ناظران باز و شفاف خواهد بود.” متقاضیان باید در حد نصف درصد یکدیگر باشند تا بازشماری مجدد ایجاد شود.

گابریل استرلینگ ، مدیر ایالتی برای اجرای سیستم رأی گیری ، به خبرنگاران گفت که 4169 رأی گیری غیرقابل حل در کشور وجود دارد.استرلینگ همچنین تأکید کرد که شمارش دقیق و شفاف خواهد بود.

استرلینگ گفت: “همه چیز برای حفاظت از صداقت رای باید مورد بررسی قرار گیرد.” “ما به معنای واقعی کلمه به مرزی کوچکتر از یک دبیرستان بزرگ نگاه می کنیم.”

با این حال ، استرلینگ همچنین در برابر ادعاهای دروغین مبنی بر اینکه کلاهبرداری های مداوم وجود دارد ، کنار کشید.

وی گفت: “ما بی نظمی گسترده ای نمی بینیم.”

طبق داده های مربوط به انتخابات منطقه کلیتون در جورجیا ، که بخشی از کنگره نماینده حقوق مدنی منطقه لوئیس است ، بایدن از اوایل صبح جمعه 1602 رأی و آقای ترامپ 223 رأی اضافه کردند.

پروژه های CBS News بایدن تاکنون 253 رأی انتخاباتی را به دست آورده است – فقط 17 خجالتی از 270 رأی لازم برای کسب ریاست جمهوری. آقای ترامپ 213 برنده شد.

CBS News هنوز معتقد است که جورجیا ، پنسیلوانیا و کارولینای شمالی تقسیم خواهند شد ، در حالی که نوادا و آریزونا احتمالاً به بایدن می روند.

توجه: برنامه های پخش جریانی ممکن است تغییر کنند


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*