وزیر امور خارجه گرجستان می گوید 14000 رای برای شمارش باقی مانده است


وزیر امور خارجه گرجستان اواخر روز پنجشنبه گفت که 14،097 رای برای شمارش باقی مانده است. جورجیا توسط CBS News به عنوان پرتاب شناخته می شود ، رئیس جمهور ترامپ با 95٪ آرا count شمارش شده با 1902 رأی برتر است.

به گفته وزیر امور خارجه براد رافنسبرگر ، این تفکیک جایی است که آرا برای شمارش باقی مانده است:

  • شهرستان کلیتون: 4355
  • شهرستان کاب: 700
  • شهرستان فلوید: 444
  • شهرستان Forsyth: 1545
  • شهرستان گوئینت: 4800
  • شهرستان لارنس: 1797
  • شهرستان تیلور: 456

رافنسپرگر در بیانیه ای در وب سایت خود گفت: “مقامات در بسیاری از شهرستانها برای محافظت از سلامت انتخابات ما همچنان به شمارش آرا با پروتکل های امنیتی قوی ادامه می دهند.” “ما مدتها پیش انتظار داشتیم – و علناً گفتیم – که این سرشماری احتمالاً چهارشنبه شب و شاید صبح روز پنجشنبه انجام شود. ما در تلاشیم تا با اطمینان از شنیدن صدای هر رأی دهنده با مسئولیت پذیری به این مهم دست یابیم. مهم این است که سریع عمل کنیم ، اما مهمتر است که آن را درست انجام دهیم. ”

رافنسبرگر جمهوری خواه گفت که برای تأمین امنیت انتخابات اقدامات مختلفی انجام شده است. این اقدامات عبارتند از: جعبه های گمشده در ساعت 19:00 شب انتخابات قفل می شوند. دوربین های نظارتی که جعبه های رها کردن را همیشه کنترل می کنند. در تمام سرشماری ها و ممیزی های قبل از صدور گواهینامه برای اطمینان بیشتر ، ناظران ایالتی را در اتاق در شهرستان فولتون مشاهده می کنید.

اوایل روز پنجشنبه ، گابریل استرلینگ ، مدیر اجرای سیستم رأی گیری گرجستان ، در یک کنفرانس خبری در پایتخت این کشور به خبرنگاران گفت که “داشتن یک شمارش دقیق و منصفانه بسیار مهمتر از شمارش سریع است.”

حتما بخوانید:
مقامات فدرال یک فروشنده مواد مخدر را که به زنده دفن قربانی کمک می کرد ، اعدام کردند

استرلینگ گفت که دولت اطمینان حاصل خواهد کرد که هر “رای قانونی و قانونی شمارش شود”.

وی گفت: “این 159 مدیر و مقام انتخاباتی هستند كه برای انجام كار دفاع از دموكراسی در اینجا حضور دارند.” “اینها افرادی هستند که در تقلب رای دهندگان نقش ندارند. این افراد در سرکوب آرا نقش ندارند. من به شما می گویم آنها هر روز کار خود را انجام می دهند.”

گریس سیگرز در این گزارش همکاری داشت


منبع: elitenews.ir