وزیر خارجه گرجستان شمارش دست برای رقابت های ریاست جمهوری را اعلام کرد


وزیر امور خارجه گرجستان براد رافنسپرگر روز چهارشنبه اعلام کرد که ایالت وی به طور دستی تمام برگه های رأی ارسال شده در رقابت های ریاست جمهوری این ایالت را شمارش می کند زیرا با فشار فزاینده جمهوری خواهان دیگر در جورجیا به دلیل اتهامات بی اساس در مورد بی نظمی در رای گیری روبرو است. و حکومت ضعیف انتخابات ایالتی.

رافنسپرگر در یک کنفرانس خبری گفت: “این به اعتماد سازی کمک خواهد کرد. این یک بار ممیزی ، سرشماری و ممیزی خواهد بود.” “این یک بالابر سنگین خواهد بود.”

وی گفت: رقابت ریاست جمهوری در معرض ممیزی کاهش خطر قرار خواهد گرفت که به سرشماری کامل دستی در هر 159 منطقه گرجستان نیاز دارد.

  • تماشای زنده: رافنسپرگر چهارشنبه دومین نشست مطبوعاتی را درباره ممیزی قبل از انتخابات برگزار می کند. برنامه ریزی شده است که از ساعت 1:00 بعد از ظهر شرقی آغاز شود – آن را در پخش کننده بالا در CBSN تماشا کنید.

رافنسپرگر گفت: 97 شهرستان در این ایالت تعداد نهایی را به این ایالت ارسال کرده اند و حاشیه رای کنونی بین رئیس جمهور منتخب بایدن و رئیس جمهور ترامپ 14111 نفر است. .

وی گفت: “هر رای قانونی شمرده خواهد شد.”

رافنسپرگر روز چهارشنبه از طرف مدیران انتخابات از سراسر كشور به كنفرانس مطبوعاتی پیوست و آنها را برای كارشان ستود و اطمینان داد كه همه آرا legitimate قانونی شمارش می شود.

آنها مسئولیت های خود را انجام داده و کار خود را انجام دادند. ” او گفت. “این یک فرایند است. این یک فرایند است که توسط قانون تعریف شده است.”

حتما بخوانید:
شمارش: جزئیات انتخابات پنسیلوانیا جزئیات شمارش ، اشتراک تجربه هفته انتخابات


سرشماری در گرجستان با دست انجام می شود

21:08

CBS News هنوز معتقد است که رقابت ریاست جمهوری در این ایالت بسیار نزدیک است تا بتواند دور هم جمع شود. هفته گذشته ، رافنسپرگر پیش بینی کرد که با توجه به مرزهای محدود آرا بین آقای بایدن و آقای ترامپ ، رقابت به یک شمارش معکوس منتقل شود.

آخرین اعلامیه رافنسپرگر پس از مبارزات انتخاباتی ترامپ اعلام شد و حزب جمهوری خواه در جورجیا سه شنبه با ارسال نامه ای خواستار شمارش دستی همه آراots ثبت شده در ایالت قبل از تأیید نتایج شد. جمهوری خواهان در نامه خود به وزیر امور خارجه می گویند که اختلافات و اشتباهات رأی گیری در سراسر کشور وجود دارد ، هرچند که آنها به شواهد خاصی از این بی نظمی ها استناد نمی کنند.

اما رافنسپرگر به دلیل درخواست انتخاباتی ترامپ ، پیشنهاد شمارش دست ها را رد کرد و به خبرنگاران گفت که “در واقع ، این معنی ترین چیز در مورد اهمیت ملی این نژاد و مجاورت این مسابقه است.”

رافنسپرگر ، یک جمهوری خواه ، تحت نظارت بیشتر مقامات همکار GP در ایالت خود قرار دارد ، که این نیز مرکز خواهد بود ، زیرا کنترل سنا توسط رواناب برای 5 ژانویه تعیین شده است.

روز دوشنبه ، سناتورهای کلی لوفلر و دیوید پوردو ، که مسابقه آنها در مرحله دوم است ، رافنسپرگر تماس گرفت به دلیل “سو mala مدیریت و عدم شفافیت” استعفا دهد ، اگرچه هیچ نمونه ای از سو alleged مدیریت ادعا نشده است.

با این حال ، رافنسپرگر درخواست های آنها برای استرداد را رد کرد و در بیانیه ای گفت: “رای دهندگان جورجیا مرا استخدام کرده اند و رای دهندگان اخراج کننده من خواهند بود.” وی همچنین پیشنهاد داد که دو سناتور حزب جمهوری خواه بر حفظ کنترل سنا تمرکز کنند.


منبع: elitenews.ir