[ad_1]

میشیگان گرچن ویتمر به رئیس جمهور ترامپ به دلیل کوچک جلوه دادن ادعاها توهین می کند ربودن توطئه ای علیه او، او را به دادن “ذهنیت جمعیت” به مقامات دولتی متهم کرد.

وی روز چهارشنبه در مصاحبه با CBS News درباره سخنان آقای ترامپ گفت: “من فکر نمی کنم این خنده دار باشد.” “و هر کسی که فکر کند این خنده دار است ، واقعاً یک معنای تحریف شده در مورد شوخ طبعی دارد.” ویتمر در مورد قسمت این هفته پادکست “The Takeout” که به طور کامل جمعه پخش می شود ، با سرگرد گرت ، خبرنگار ارشد CBS News صحبت کرد.

روز سه شنبه در جریان تجمعی در لانسینگ ، میشیگان ، آقای ترامپ ویتمر را متهم کرد که به دلیل شیوع ویروس کرونا در اوایل سال سفارش ماندن در خانه را صادر کرده است. هنگامی که رئیس جمهور برای اولین بار نام فرماندار میشیگان را ذکر کرد ، جمعیت شروع به شعار “قفل او” کرد. آقای ترامپ گفت: “من در این مورد توضیحی نمی دهم ، زیرا هر وقت کمی تکان می دهم ، آنها می گویند ،” رئیس جمهور آنها را هدایت می کرد. ” من الان مجبور نیستم شما را راهنمایی کنم. آقای ترامپ همچنین در مورد توطئه ادعایی علیه ویتمر گفت: “شاید این یک مشکل باشد ، شاید اینطور نباشد.”

ویتمر ارتباط مستقیمی بین سخنان آقای ترامپ و تهدیدهای دریافت شده داشت.

ویتمر به گرت گفت: “هر وقت او به من نگاه می كند ، تهدیدهای بیشتری برای مرگ به من دست می یابد. سخنان خشن چالش های جدی به وجود می آورد. و شکی نیست كه این تأثیر داشته است.” “من مجبور شدم در مورد این واقعیت که بیش از یک فرد AR-15 در چمن جلوی ما وجود دارد با کودکان نوجوانم صحبت کنم. مردم به دنبال هر قلابی برای قانونی کردن این گرایشات تروریستی داخلی هستند. و من فکر می کنم دونالد ترامپ این را می داند و تصادفی نیست که او به آن غذا می دهد. “

وی همچنین خاطرنشان كرد كه از ژوئن به میشیگان دستور ماندن در خانه داده نشده است ، بنابراین رئیس جمهور “چیزهایی را كه به وضوح جعلی است” پخش می كند ، “ویتمر گفت” تا از اضطراب و ترس و خشم مردم تغذیه كند. “

ویتمر گفت: “من فکر می کنم ذهنیت جمعیتی که ملتهب شده است ، ترس مورد سو استفاده قرار گرفته ، عصبانیتی که برانگیخته شده واقعی است و تأثیرات واقعی دارد.”

او ادعا می کند که پاسخ آقای ترامپ به توطئه علیه او “همه آنچه را که باید در مورد شخصیت این رئیس جمهور بدانید به شما می گوید.”

برای دست کم گرفتن “اینکه جدی ترین برنامه برای آسیب رساندن به یک استاندار در کشور ما چیست ، من فکر می کنم این یک رویکرد فوق العاده بی عاطفه در نگاه کردن به همه چیز از طریق منشور معنای آن برای اوست ، در مقابل آنچه برای مصلحت کشور معنی می کند. ما ، سلامتی مردم و رفاه دموکراسی ما ، “ویتمر گفت.

فرماندار میشیگان ، که رئیس مشترک مبارزات انتخاباتی جو بایدن است ، همچنین در مورد انتخابات پیش رو و چشم انداز بایدن برای پیروزی در کشورش صحبت کرد. آقای ترامپ تقریباً در سال 2016 برنده میشیگان شد.

ویتمر گفت که او معتقد است بایدن برنده میشیگان خواهد بود ، اما هشدار داد که “ما هیچ چیز را مسلم نمی دانیم.” وی خاطرنشان كرد كه مردم در اوایل رأی گیری می كنند و در ایالت غایب هستند ، زیرا قبلاً 2.2 میلیون رأی اخذ كرده اند.

ویتمر گفت: “فعالیت تاریخی كه به نظر من شاهد خواهیم بود برای جو بایدن خبر خوبی است.”

وی همچنین ادعا می کند که اشتیاق بایدن با اشتیاق رئیس جمهور همزمان است. وی گفت برخلاف رویدادهای بزرگ و شلوغ آقای ترامپ ، که فاصله اجتماعی محدودی وجود دارد و افراد کمی از صورت خود را می پوشند ، او گفت که مبارزات انتخاباتی بایدن رویدادهایی مانند تجمعات رانندگی را برگزار می کند که شرکت کنندگان را از امنیت در می آورد.

ویتمر گفت: “من علاقه زیادی به جو بایدن و کمالا هریس می بینم.” “من فکر می کنم اشتیاق در تعداد زیادی از افرادی که برای رای دادن بیرون می آیند باشد.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir