[ad_1]

هفته گذشته شهرستان دالاس یک بازدید کننده بسیار نادر داشت. CBS DFW گزارش داد که دوربین امنیتی یک صاحبخانه یکی از نادرترین موجودات تگزاس ، یک شیر کوه را شکار کرده است.

این حیوانی است که اداره پارک ها و حیات وحش تگزاس می گوید تاکنون در شهرستان دالاس مستند نشده است.

ویدئویی که روز یکشنبه ضبط شده است ، حیوان پشت خانه یک زن و شوهر را نشان می دهد که آن را در YouTube منتشر کرده اند:


شیر کوهی در شهر اطراف منطقه Dalrock ، Rowlett TX (ویدیوی 1) از جانب
لوگان آدودل در یوتیوب

این نشان می دهد آنچه دپارتمان پارک ها و حیات وحش تگزاس به عنوان یک شیر کوهستانی از دو زاویه مختلف از کنار ملک عبور می کند ، تأیید کرده است.


شیر کوهی در شهر ، پرواز در منطقه Dalrock ، Rowlett TX (vid 2) از جانب
لوگان آدودل در یوتیوب

بعداً ، كارگران حيات وحش دولتي منطقه را بازرسي كردند و سرنخ هايي براي تأييد سو susp ظن اوليه آنها مبني بر اينكه واقعاً شير كوهي است ، پيدا كردند.

آنها این ویدئو را تجزیه و تحلیل کردند و سایر گونه های احتمالی حیات وحش مانند گربه را رد کردند ، زیرا دم آن به قدری بلند بود که می توانست روی زمین بخزد.

CBS DFW بیانیه ای را از اداره پارک ها و حیات وحش تگزاس دریافت کرد مبنی بر اینکه: “زیست شناسان گمان می کنند که این شیر کوهی به احتمال زیاد یک جوان انتقالی است که به راحتی در جستجوی زیستگاه خانگی می گذرد ، مکانی که بتواند خودش را در آن مستقر کند. شیر کوهی و ردپای آن در یک ملک خصوصی در رولت مشاهده شد … منابع غذایی شیر کوهی شامل گوزن و همچنین گراز وحشی است و در منطقه ای که این شیر مشاهده شده است ، تعداد زیادی گوزن وجود ندارد. جستجوی گراز وحشی / منبع غذایی مشترک. “

کارشناسان حیات وحش همچنین می گویند شیرهای کوهی می توانند در طول هفته مایل های زیادی را طی کنند ، بنابراین با دیدن دوباره آنها شگفت زده می شوند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir