[ad_1]

CDC هشدار می دهد که “هر سفر شانس دریافت و توزیع COVID-19 را افزایش می دهد.”

هنری هارتولد ، تحلیلگر صنعت گردشگری در گروه تحقیقات جو ، گفت که این پرواز گزینه ای امن برای مسافران است ، “اما این گزینه بدون خطر نیست.”

به گفته هارتولد ، فرودگاه ها اقداماتی را برای محافظت از مسافران انجام داده اند ، از جمله نظافت مكرر ، نصب شمارنده های پلکسی گلاس در پیشخوان ها و پاکسازی ایستگاه های دستی در سراسر ساختمان.

وی گفت ، برخلاف فرودگاه ها که معمولاً از مقررات محلی پیروی می کنند ، اقدامات ایمنی با سوار شدن به هواپیما متفاوت است. برخی از شرکت های هواپیمایی برای افزایش فاصله مسافران به طور موقت پر کردن صندلی های متوسط ​​را متوقف کرده اند. مسافران باید ماسک بزن در پروازها و مقداری غذا و سرویس نوشیدنی کوتاه شده است

اما هواپیمایی آمریكا اخیراً اعلام كرد كه به جای ترك جای خالی برای مسافت های اجتماعی ، رزرو پرواز با ظرفیت را از اول ژوئیه آغاز می كند.

مدیر CDC دکتر رابرت ردفیلد گفت استماع کمیته سنا از تصمیم خطوط هوایی آمریكا برای پر كردن هواپیما “ناامیدی چشمگیری” حاصل شد. وی با بیان اینکه “ما فکر نمی کنیم این پیام درستی باشد” ، افزود که این پیام تحت “بررسی دقیق” توسط CDC قرار دارد.


متخصصان بهداشت در سفرهای هوایی و ماسک زدن …

02:47

هارتولد از مسافران خواست قبل از رزرو پرواز با اقدامات احتیاطی شرکت هواپیمایی COVID-19 آشنا شوند. وی توصیه می کند مسافران بسته بندی کنند:

  • پوشش صورت به خصوص در پروازهای طولانی ، زیرا ممکن است در اختیار شما قرار نگیرد.

  • ضد عفونی کننده دست برای همه مسافران با شما. TSA اکنون به مسافران امکان حمل 12 اونس را می دهد. ضد عفونی کننده دست ، برخلاف 3 اونس قبلی.

  • دستکش یکبار مصرف و دستمال مرطوب بهداشتی. حتی اگر هواپیمایی هواپیما را بین پروازها تمیز کند ، با پاک کردن صندلی ، میز سینی و سایبان پنجره می تواند میکروب ها را از بین ببرد.

  • غذای خودت اکثر شرکت های هواپیمایی در پروازهای داخلی غذا نمی فروشند و بسیاری از رستوران های فرودگاه تعطیل هستند.

قبل از رسیدن به فرودگاه ، هارتولد گفت كه مسافران باید برنامه شركت هواپیمایی خود را بارگیری كنند و زودتر از موعد مقرر برای كاهش ارتباط با افراد دیگر ، اعلام حضور كنند. و برای جلوگیری از میکروب بیشتر ، وقتی TSA کارت سوار شدن شما را اسکن می کند ، تلفن خود را نگه دارید.

وی گفت ، اگر می توانید از بررسی کیف خود جلوگیری کنید ، این کار را انجام دهید. و خواه کیسه را چک کرده باشید یا نه ، قبل از ترک فرودگاه آن را پاک کنید.

وی گفت: “شما نمی توانید خیلی مراقب باشید.”

حمل و نقل ایالات متحده-HEALTH-VIRUS
مسافران از طریق دوربین های حرارتی عبور می کنند که دمای بدن مسافران را در فرودگاه بین المللی لس آنجلس در لس آنجلس ، کالیفرنیا در 23 ژوئن 2020 بررسی می کنند.

FREDERIC J. BROWN / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ


CDC توصیه می کند مسافران قبل از سوار شدن به هواپیما ابتدا سوار مقصد شوند. اگر COVID-19 به جایی که می روید شیوع پیدا کند – که می توانید آن را در کارت ردیابی COVID CDC شناسایی کنید – آژانس به مسافران هشدار می دهد که ممکن است در زمان دور بودن از خانه آلوده شوند.

هارتولد با تکرار این توصیه ، گفت که مسافران باید بیشترین نگرانی را در مورد اوضاع و تخت های بیمارستانی موجود در مقصد داشته باشند. اگر به ایالاتی مانند تگزاس ، آریزونا ، فلوریدا یا کالیفرنیا سفر می کنید ، جایی که میزان بروز در آنها افزایش می یابد ، باید مراقبت ویژه ای داشته باشید.

از همان جایی که شروع می کنید باید کنترل مشابهی انجام شود. CDC از مسافران می خواهد كه قبل از ترك س askال كنند كه آیا COVID-19 در جامعه آنها گسترش می یابد یا خیر. این وب سایت در وب سایت خود نوشت: “حتی اگر علائمی نداشته باشید ، می توانید COVID-19 را به سایر افراد هنگام مسافرت منتقل کنید.”

دکتر ترزا مادالین ، اپیدمیولوژیست بهداشت و دستیار بیماری های عفونی در کالج پزشکی آلبرت اینشتین در نیویورک ، گفت که “در حال حاضر” با توجه به میزان فعالیت COVID در کشور “به مسافرت نمی رود.

وی گفت: “من شخصاً به زودی با هواپیما پرواز نخواهم کرد.”

متصل:

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر