ویسکانسین بوم را کامل کرد و بایدن را به عنوان برنده ایالت تصدیق کرد


کمیسیون انتخابات ویسکانسین روز دوشنبه بررسی ایالتی و تعیین سرشماری محلی را به اتمام رساند و پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن در ایالت گور را با 20682 رأی تأیید کرد. رئیس جمهور ترامپ روز شنبه متعهد تیم وی پس از پایان سرشماری نسبی ایالت ، در این ایالت شکایت خواهد کرد.

دوشنبه فرماندار ویسکانسین ، تونی اِورس گواهینامه را امضا کرد از پیروزی آقای بایدن

مقامات کمیسیون انتخابات ویسکانسین بیانیه های بومهای هر 72 شهرستان را مرور کردند. این امر پس از اتمام سرشماری خود در هفته گذشته در شهرستان های دان و شهرستان میلواکی در ویسکانسین انجام شد ، در حالی که آقای بایدن با افزایش خالص 74 رای در دو شهرستان که این سرشماری را انجام دادند ، افزایش یافت. در مبارزات انتخاباتی ترامپ 3 میلیون دلار برای سرشماری ویسکانسین پرداخت شد.

جمهوری خواهان در این کمیته می خواستند رئیس جمهور آن جیکوبز مصمم بماند ، اما وی اصرار داشت که قبل از اقدام احتمالی رأی گیری نهایی شود. کمیسیون انتخابات ویسکانسین روز دوشنبه در بیانیه مطبوعاتی گفت که مبارزات انتخاباتی نمی تواند درخواست تجدیدنظر کند تا زمان امضای این حکم

مبارزات انتخاباتی ترامپ در تلاش است تا ده هزار رای را که ادعا می شود غیرقانونی ارسال شده اند ، از جمله برگه های غایب و برگه های رأی دهندگان که گفته اند تعداد آنها برای مدت نامحدود محدود است ، بیرون بیاندازد ، به آنها اجازه می دهد بدون ارائه عکس غیابی رای دهند. مبارزات انتخاباتی ترامپ همچنین پاکت نامه های بسیاری با گواهی عدم حضور را به چالش کشیده است ، جایی که یک مقام انتخاباتی اطلاعات مربوط به آدرس یک شاهد را پر می کند ، عملی که از سال 2016 وجود دارد.

دو پرونده محافظه کار جداگانه از دادگاه عالی ویسکانسین خواسته است که نتایج انتخابات را رد کند ، اما تاکنون دادگاه در مورد رسیدگی به هر دو پرونده تصمیم نگرفته است.

دادستان کل ویسکانسین ، جاش کول ، یک دموکرات ، ادعاهای بی اساس ترامپ درباره کلاهبرداری جمعی را رد کرد و رویکرد ترامپ را “استراتژی جیم کرو برای محرومیت گسترده از حقوق عمومی” خواند.

کائول گفت: “با اتمام شمارش نسبی انتخابات ریاست جمهوری ، شکی نیست که طبق معمول ، انتخابات عمومی ویسکانسین امسال به صورت حرفه ای و ایمن انجام شد. هیچ دلیلی وجود ندارد که ادعا کنیم تقلب گسترده ای بر نتایج تأثیر داشته است.” “واضح است که پرزیدنت ترامپ و نمایندگان وی از سرشماری برای تغییر در قوانین پس از انتخابات استفاده کرده اند. این تغییرات منجر به رد ده ها هزار رأی می شود ، اگر نه بیشتر – و نمایندگان رئیس جمهور فقط به دنبال اجرای این تغییرات بودند. به آرا cast داده شده در دو شهرستان پرجمعیت ما ، جایی که بیشتر سیاه ویسکانسین ها در آن زندگی می کنند ، “.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*