[ad_1]

ویولا دیویس می گوید که او در حال بازی در نقش Ma Rainey دیده نشده است زیرا احساس می کرد خیلی جوان است و نمی تواند خواننده اصلی بلوز دهه 1920 باشد. بازیگر جهانی – در حال حاضر جوانترین و تنها آفریقایی-آمریکایی موفق به “تاج بازیگر سه گانه” – ایمی ، تونی و اسکار – در یک پروفایل 60 دقیقه ای که یکشنبه 6 دسامبر روی آنتن می رود با جان ورتهایم در مورد نقش و حرفه خود صحبت کرد. ساعت 7 عصر ، ET / PT در CBS.

“این چیزی است که با بازیگری می گذرد. ​​یک سندرم عجیب و غریب پیتر پان وجود دارد. بنابراین ، من هنوز خودم را به عنوان آن دختر 19 ساله دیدم که می گفت:” من نمی توانم نقش Ma Rainey را بازی کنم. ” من خیلی جوان هستم. “او درباره نقش خواننده که در سال 1939 در 53 سالگی درگذشت گفت. “شما باید یک بازیگر ترسناک که 40 ، 50 سال آنجا بوده است ، بدست آورید تا اینکه من متوجه شوم ،” ویولا ، شما در واقع کمی بیشتر از ما رائینی هستید. ” ”

دیویس 55 ساله آنچه را در Ma Rainey به ورتهایم می گوید. “او ترکیبی از یک زن در دوره زمانی خود بود ، که درست است … جیم کرو را خرد کنید ، احساس بی فایده بودن ، اما در عین حال می دانید که چه کسی درون او را دارد.” فیلم “ته سیاه ما رینی” بود اقتباس از نمایشنامه توسط آگوست ویلسون و پخش Netflix در اواخر این ماه.


دیویس برای آخرین اجرای چادویک بوسمن …

00:24

بازیگر چادویک بوزمن ، که به تازگی بر اثر سرطان روده بزرگ درگذشت ، در این فیلم آخرین بازی خود را بازی کرد. دیویس با تأمل در عملکرد خود می گوید: “ما فقط تماشا کردیم که یک هنرمند بزرگ کاملاً در نقش بازی می کند – که شما این کار را می کنید. شما از خودتان می دهید. خود را فدا می کنید.”

دیویس همچنین درباره بزرگ شدن در یک خانواده صمیمی در فقر در سنترال فالز ، رود آیلند ، یادگیری کار حرفه ای خود در مدرسه معروف جولیارد در نیویورک و شرکت تولیدی او و همسرش ، جولیوس تنون ، بازیگر ، تاسیس کرد. تنون نیز در نمایه ظاهر می شود.

ورتهایم با دیویس در تئاتر Ahmanson در لس آنجلس آشنا شد ، جایی که وی در دهه 1990 بازی کرد. بیماری همه گیر نزدیک به 9 ماه است که محل خورشید گرفتگی را در خود جای داده است. دیویس به ورتهایم می گوید که نگران هنرهای نمایشی است. دیویس گفت: “من دائماً نگران هنرهای نمایشی هستم ، حتی قبل از COVID. من می دانم كه بازیگری علم موشك نیست ، واقعاً این كار را می كنم. اما این یك نوع هنری است و جایگاه خود را دارد.” “ما به مردم نیاز داریم تا احساس كنند. مردم باید بدانند كه تنها نیستند. این همان کاری است كه تئاتر انجام می دهد.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر