ویکلف ژان برای تبلیغ مشاغل سیاه در جمعه سیاه به هم می پیوندد


مدیر کنسرت ویکلف ژان مشاغل سیاه را برای جمعه سیاه تقویت می کند ، پس از آنکه بسیاری از آنها به ویژه تحت تأثیر قرار گرفتند پاندمی ویروس کرونا.

این هنرمند برای متقاعد کردن مردم برای خرید در مشاغل متعلق به سیاه پوستان آمریکایی ، برای گوگل یک اصطلاحات نوشت ، با متن هایی که در آن آمده است:

“جمعه سیاه

آنها می گویند هزینه کمتری خرج می کنند.

ما می گوییم دلارهای سخت بدست آمده خود را بردارید

به مال یک تجارت سیاه.

آه ، فصل نمایش و نشان دادن عشق است.

جمعه سیاه متعلق به جمعه سیاه است. “

ژان که به خاطر ساختن آهنگهای مهمی مانند “زمان قرض گرفته شده” شهرت دارد ، همچنین به وام دادن کمک می کند – پس از حملات 11 سپتامبر ، او ادای احترام کرد و برای خانواده هایی که عزیزان خود را از دست داده بودند ، پول جمع کرد. پس از زلزله 2010 در هائیتی ، او دوباره از هدیه خود برای کمک و بهبودی استفاده کرد.

در پس زمینه کنترل کشور ، ژان به جریکا دانکن ، خبرنگار سی بی اس نیوز گفت که فکر والدین مهاجر هائیتی او است که او را وادار به کمک بخشی می کند.

این هنرمند گفت: “پدر و مادرم به اینجا آمدند. آنها افراد طبقه متوسط ​​، سخت كوش بودند. و پدر من نه تنها وزیر بلكه خیاط نیز بود.” “بنابراین برای من مهم بود که قدم در سمت راست داستان قرار دهم.”

بيش از نيمي از شركتهاي سياهپوست مي توانند بدون آوريل تا آوريل مجبور به تعطيل شوند کمک های فدرال، طبق یک گروه تحقیق اقتصادی.

به عنوان بخشی از همکاری ژان با گوگل ، غول جستجو به Google Maps امکان جستجوی املاک Black را در منطقه خود داده است.

ژان گفت: “اگر در شرکت های تحت مالکیت سیاه سرمایه گذاری کنید ، واقعاً به آن خانواده ها کمک می کنید.”

طبق گزارش موسسه تحقیقات سیاست اقتصادی استنفورد ، این بیماری همه گیر 41 درصد از شرکت های سیاه پوست را وادار کرده است که برای همیشه درهای خود را ببندند. در مقابل ، فقط 17٪ از مشاغل سفیدپوست به سرنوشت مشابهی دچار شده اند.

ران باسبی ، رئیس گروه آمریکایی Black Black Chambers، Incorporated ، گفت: “اطمینان حاصل کنید که این فقط یک روز خرید سیاه نیست ، بلکه در واقع حرکتی است تا پایداری طولانی مدت داشته باشد.”

باسبی گفت که شرکتهای سیاهپوست معمولاً دسترسی کمتری به سرمایه دارند.

وی گفت: “سریعترین راه برای ایجاد ثروت ، راه اندازی کسب و کار است.” “به همین دلیل ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که تجارت ما منابع لازم را دارد.”

شهرهای بزرگی مانند شیکاگو همچنین مردم را ترغیب می کنند که این جمعه سیاه بخرند. صاحب مشاغل محلی ، دنی مولن ، مدیر فروشگاه کتاب سمیکلون ، اظهار امیدواری کرد که تلاش های این شهر برای زنده نگه داشتن آن کافی باشد.

مولن گفت: “لحظات زیادی در طول این همه گیری وجود داشت که من از خواب بیدار شدم و گفتم که ما احتمالاً یک هفته دیگر فرصت داریم.”

در نیویورک ، صاحب مشاغل كوچك سارا ویلیامز اخیراً سالها مالكیت Rituals and Ceremony را كه ویژه كالاهای خانگی و محصولات سلف سرویس است ، جشن گرفت.

ویلیامز گفت: “خوب ، خوشبختانه ما زنده مانده ایم. متأسفانه در فروشگاه ما مغازه هایی وجود دارد که باید بسته شوند. خوشبختانه ما توانستیم دوباره آنلاین شویم.”

ویلیامز وقتی از وی پرسید که چرا پیام حمایت از مشاغل سیاه در این تعطیلات طنین انداز است ، به “کل شرایط نژادی” در کشور اشاره کرد.

“مانند قتل ناخوشایند جورج فلوید “و اعتراضات ، و سپس زندگی سیاهها مهم است” ، وی گفت. این احیای چنین آگاهی است که باید از یکدیگر حمایت کنیم. “

یعنی ، آگاهی ژان امیدوار است که بتواند برای مشاغل متعلق به سیاه پوستان درآمد کسب کند – مثالی که به اعتقاد او باید با او و دیگران در موقعیت خود شروع شود.

ژان گفت: “این بدان معنی است که افرادی مانند ما ، افرادی که میلیاردر هستند ، افرادی که 100 میلیون ، 50 میلیون نفر دارند.” “ما فقط نباید صحبت کنیم ، بلکه باید به آنها نشان دهیم که ابتدا خانه هایمان را تمیز می کنیم.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*