پرستاران در نیواورلئان به پرستاران کانزاس سیتی که در طول موج COVID-19 به آنها کمک کردند ، لطف می کنند


از زمان شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده ، موارد جدید در نیواورلئان افزایش یافته و مرکز پزشکی تولان مملو از بیماران COVID-19 شده است. خوشبختانه پرستاران ایالت های دیگر داوطلبانه برای کمک به نیواورلئان سفر کردند. پرستاران پزشکی تولان اکنون هزینه خدمات را پرداخت می کنند.

کتی نیوز ، پرستار تولان به CBS News گفت که او و همکارانش نمی دانستند که در آغاز همه گیری چه انتظاری داشته باشند. وی گفت: “ما خیلی سریع خرد شدیم. هرج و مرج بود. زمان وحشتناکی بود.”

در اوایل آوریل ، 200 پرستار از بیمارستان های دیگر HCA Healthcare ، که مرکز پزشکی Tulane را اداره می کند ، برای یافتن خود به آنجا پرواز کردند. بسیاری از پرستاران از مرکز پزشکی تحقیقات بهداشتی HCA در کانزاس سیتی ، میسوری بودند.

wave-1-nurses.jpg
پرستاران در شهر کانزاس سیتی با آغاز بیماری همه گیر به نیواورلئان رفتند تا در مرکز پزشکی تولان کمک کنند. پرستاران تولان اکنون به شما لطف می دهند.

بهداشت و درمان HCA


نیو گفت پرستاران مراجعه کننده در کاهش نسبت پرستار به بیمار شش بیمار در هر پرستار به نسبت 2 به 1 بسیار مهم است.

“برای اینکه در ابتدای این بیماری همه گیر به ما مراجعه کنیم و هرگز تحت درمان قرار نگیریم [COVID-19] قبل از این ، من فکر می کنم آنها آنها را برمی دارند زیرا وضعیت بسیار ترسناکی بود که آنها در آن ثبت نام کردند. “

همه گیری همچنان ادامه داشت و اوایل این ماه ، مناطقی از غرب میانه سیلاب از بیماران مبتلا به COVID-19 را آغاز کرد. اکنون خواهران در کانزاس سیتی به کمک احتیاج داشتند.

نیو و همکارانش به تماس پاسخ دادند.

نیو گفت: “روز چهارشنبه ، مدیرمان از ما سال كرد كه آیا می خواهیم بیاییم و به پرستاران كانزاس سیتی كمك كنیم.” “همه ما بسیار نزدیک با هم کار می کنیم و می دانستیم که می توانیم از پس هر چالشی برآییم. و آنها بسیار به ما کمک کردند و ما می دانستیم که آنها با چه روبرو هستند و درست بود که ما پول خود را به آنها پس دادیم.”

نیو و همکارانش در 20 نوامبر وارد شدند و از آنها خواسته شد تا 5 دسامبر در کانزاس سیتی بمانند.

پرستار مرکز تحقیقات ، کایلی بولن ، تحت تأثیر قرار گرفت که پرستارانی از لوئیزیانا برای کمک به شهر وی سفر کردند. بولن به CBS News گفت: “ما آنقدر سپاسگزاریم که آنها می آیند ، به ویژه در این زمان ، دور از خانواده و دوستانشان.” “ما فقط تماس گرفتیم و از آنها كمك خواستیم و همانطور كه ​​كتی گفت ، بدون تردید بود.”

برای نیو ، سفر به کانزاس سیتی راهی برای پرداخت هزینه خدمات بود. نیو گفت: “به منظور آسودگی خاطر آنها كه می دانیم از آنها دریافت كرده ایم ، نتیجه گیری می شود كه پرستاری خواهر و برادر است و من می دانم كه من شغل صحیح را انتخاب كرده ام.”

img-7444.jpg
پرستاران مرکز پزشکی تولان وقتی اوایل ماه جاری به مرکز پزشکی تحقیقاتی کانزاس سیتی رسیدند مورد استقبال گرم قرار گرفتند.

بهداشت و درمان HCA


خواهران تولان در تعطیلات آخر هفته شکرگذاری در کانزاس سیتی بودند. در حالی که از دوستان و خانواده دور بودند ، آنها بیش از هر زمان دیگری به پرستاران خود نزدیک بودند – و با دیگر کارمندان مرکز تحقیقات پزشکی ارتباط داشتند.

“هر وقت وارد می شدیم ، کارمندان کافه می گفتند:” نیواورلئان! ” “، او گفت. “آنها توصیه های خوبی برای مکان های غذا خوردن به ما دادند – مکان های کباب پز ، زیرا کانزاس سیتی به دلیل کباب کردن بسیار مشهور است.”

نیو گفت: “مطمئناً این یک تجربه اتصال است.”

بولن گفت: “داشتن گروهی از مردم كه مایل بودند همه چیز را رها كنند و به نجات بیایند باعث افتخار من است كه در اینجا كار می كنم.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*