[ad_1]

یک پرستار دوره گرد در یک بخش مراقبت های ویژه که معالجه می کند کووید -19 بیماران می گویند که او اغلب “پشیمانی” از بیماران خود برای اقدام نکردن برای جلوگیری از عفونت با ویروس می بیند. لیدیا موبلی ، یک پرستار مسافرتی با Fastaff که دارای پرستار در سراسر کشور است ، به لانا زاک از CBSN گفت که “یک چیز مشترک که می شنویم این است که آنها ویروس کرونا را واقعی نمی دانند ، فکر نمی کنند که او جدی است. “

“سخت است که تماشا کنید کسی برای نفس کشیدن تلاش می کند و حسرت خود را می بیند – حسرت اینکه فقط ماسک نمی پوشند ، یا شاید به مهمانی نمی روند ، یا شاید به این عروسی نمی روند یا به این مراسم کلیسا نمی روند. “گفت موبلی. “سرانجام مردم می میرند زیرا آنها فقط متوجه وضعیت جدی نیستند. و تماشای آن دشوار است.”

طبق گزارش دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد موارد COVID-19 در ماه نوامبر افزایش یافته است و از جمعه بیش از 624،000 مورد فعال در سراسر کشور وجود دارد. در روز جمعه، بیش از 184000 مورد جدید گزارش شده ، ضبط یک روزه.

موبلی ، که با شروع بیماری همه گیر در نیروی دریایی خدمت می کرد ، گفت که “کاملا” نسبت به خانواده اش ترسیده است. وی گفت گرچه سربازی دشوار بود ، “من هرگز تصور نمی کردم که بیرون بروم و به خانه بروم ، این مطمئناً است.”

وی گفت مشاهده مشاهدات پرستاران همکار ما دشوار است ، برخی از آنها از ابتدای شیوع همه گیر معالجه بیماران می کردند و برای جلوگیری از آسیب دیدگی می جنگیدند. موبلی گفت: “توصیه هایی که آنها به من می دهند فقط زنده ماندن است.” “من فکر می کنم همه ما اشتباهات خود را داریم.”

موبی هنگام توصیف نشستن با یک بیمار اخیر که فوت کرده بود ، با اشک مشکل داشت.

موبلی گفت: “شما نمی خواهید کسی به تنهایی بمیرد ، اما هنوز بیماران بیشتری هستند که نیاز به مراقبت دارند.” “در لحظه های انتقال آنها ، وقتی تمام اقدامات به پایان رسیده است … شما سعی می کنید در آخرین لحظات آنها را آرام کنید. زیرا هیچ کس لیاقت این را ندارد که به تنهایی بمیرد ، اما متاسفانه خانواده ها اجازه ندارند در رختخواب خود باشند. این واقعاً چیز دشواری است ، اما در سراسر کشور اتفاق می افتد. “

موبلی گفت در حالی که او خوش شانس بود که بیمارستان وی به اندازه کافی PPE داشت ، اما کیف بدن COVID-19 در حال تمام شدن بود.

با ادامه روند همه گیری ، درمان های جدید امیدوار کننده به نظر می رسند. در حالی که پزشکان موفق بوده اند پلاسما درمانی ترمیمیموبلی گفت: منابع پلاسمای بهبودی کم می شوند. موبلی از هرکسی که تحت COVID-19 قرار گرفته است خواست که پلاسما اهدا کند و او همچنین اهدای خون را توصیه کرد. اما او از آمریکایی ها التماس کرد که فقط ماسک بزنند.

موبلی گفت: “مردم در حال مرگ هستند و این بسیار ناراحت کننده است.” “و من امیدوارم که افراد بیشتری درک کنند که چیزی به راحتی مانند پوشیدن ماسک یا مهمانی نداشتن یا هر قدم کوچک می تواند واقعاً تغییر کند.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر