پزشک آنچه را که بیماران مبتلا به COVID-19 می توانند قبل از مرگ ببینند ، در یک فیلم ترسناک بازآفرینی می کند


به تازگی ، یک پزشک میسوری با انتشار یک فیلم ترسناک آنچه را که یک بیمار COVID-19 می توانست در لحظات قبل از مرگ ببیند ، ایجاد می کند. در ویدئوی ویروسی فعلی ، دکتر کنت رمی با یک PPE کامل روی دوربین می چرخد ​​و دید یک نفر را در تخت بیمارستان دراز می کشد.

رمی در این ویدئو ، یک محقق در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس و یک دکتر در بیمارستان کودکان بارنز-اویس و بیمارستان کودکان سنت لوئیس گفت: “امیدوارم آخرین لحظه زندگی شما اینگونه به نظر نرسد.”

در ویدئویی که در حساب توئیتر خود به اشتراک گذاشته شده است ، دکتر گفته است که در لحظات قبل از مرگ وی ، یک بیمار مبتلا به COVID-19 هر بار 40 بار نفس می کشد و سطح اکسیژن آن کاملاً کمتر از 80 است.

رمی گفت: “این را در پایان زندگی خود خواهید دید اگر هنگام بیرون رفتن در انظار عمومی ماسک زدن را شروع نکنیم.” “هنگامی که ما فاصله اجتماعی را تمرین نمی کنیم. هنگامی که دست خود را مرتبا نمی شویم. از آنجا که من به شما قول می دهم ، این را خواهید دید.”

این پزشک آمریکایی ها را به پیروی از دستورالعمل ها برای جلوگیری از انتقال COVID-19 ترغیب کرد. بر اساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، این ویروس بیش از 260،000 آمریکایی را کشته است.

در مصاحبه ای با جاناتان ویلیوتی ، خبرنگار CBS News ، رمی درباره آنچه وی را وادار به ساخت این ویدیو کرده صحبت کرد. رمی گفت: “در واقع من با حدود 11 خانواده مختلف تماس گرفتم تا نیمه شب به آنها بگویم كه عزیزشان در معرض بیماری COV قرار گرفت.” “این یکی از بدترین تماس های تلفنی است که تاکنون توانسته اید برقرار کنید.”

وی ادامه داد: “این چیزی است که من برای هیچ کس نمی خواهم.”

طبق گزارش وزارت بهداشت عمومی ایالت ، در میسوری ، جایی که رمی کار می کند ، بیمارستان ها حدود 24 درصد از ظرفیت بستری خود را دارند. فقط 19٪ ظرفیت در بخشهای مراقبت ویژه ایالت باقی مانده است.

در بیانیه ای برای CBS News BJC HealthCare ، شرکت مادر دو بیمارستان محل کار رمی ، روش هایی را که آنها ادامه می دهند در حالی که COVID-19 در سراسر کشور به ویژه در غرب میانه رشد می کند ، توضیح می دهد. “همچنان که موارد COVID-19 در منطقه ما به طرز چشمگیری افزایش می یابد ، ضروری است که ما اقدامات بیشتری را برای آماده سازی بیمارستان های خود انجام دهیم و به مراقبان خود در ارائه بهترین مراقبت های ممکن برای بیماران و خانواده های آنها کمک کنیم.” گفت: شرکت.

در بیانیه آمده است ، BJC HealthCare برخی از جراحی های انتخابی را در هر 15 بیمارستان به حالت تعلیق درآورده است.

به گفته رویترز ، که با بیش از ده ارائه دهنده خدمات بهداشتی و مقامات بهداشت عمومی در قلب کشور مصاحبه کرده است ، بسیاری از بیمارستان های غرب میانه جمعیت زیادی دارند. به گزارش رویترز ، مشاغل بهداشتی از کمبود شدید تخت ، تجهیزات و کارکنان خبر دادند.

به گزارش رویترز ، بیشتر بیمارستان های غرب میانه سعی در افزایش دسترسی داشته اند. بیمارستانها بالها را هدایت می کنند ، چندین بیمار را در یک اتاق جای می دهند و از کارکنان می خواهند که بیشتر و بیشتر کار کنند.

طبق گفته وزارت بهداشت و محیط زیست ایالت کانزاس تنها 35 درصد از تخت های مراقبت ویژه است. ویگلیوتی گفت ، بیمارستان Stormont Vail در Topeka با بیش از 100 بیمار ویروسی کرونا در حال حاضر ظرفیت کامل دارد. “آنچه باعث نگرانی من می شود دو روزه است ، شکرگذاری ، و من موارد زیادی دارم که در نهایت به ما … و آنجا می رسد [are] بدون تخت ، “دکتر حسن طاها از استورمونت واله به ویگلیوتی گفت.

همانطور که موارد روزانه گزارش شد ، بستری شدن و مرگ و میر در چندین منطقه افزایش یافت ، الکس هازارد وزیر بهداشت و خدمات اجتماعی خبرهای دلگرم کننده ای را درباره واکسن Pfizer اعلام کرد. هازارد روز سه شنبه گفت توزیع واکسن ویروس کرونا می تواند “بلافاصله پس از” جلسه 10 دسامبر سازمان غذا و دارو برای بررسی درخواست Pfizer برای مجوز استفاده اضطراری آغاز شود. Moderna و AstraZeneca همچنین نتایج امیدوار کننده ای را در آزمایشات واکسن نشان دادند.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*