پزشک جو بایدن می گوید پس از لیز خوردن هنگام بازی با سگ دچار “شکستگی خط مو” شد


رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز شنبه هنگام بازی با سگ خود ، میجر ، لیز خورد و مچ پا را پیچاند و دکتر وی گفت که با سی تی اسکن شکستگی مو در وسط پا مشاهده می شود. آقای بایدن “به احتمال زیاد به کفش پیاده روی” برای چندین هفته نیاز خواهد داشت.

دکتر کوین اوکانر ، پزشک شخصی آقای بایدن در بیانیه ای گفت: “اشعه ایکس اولیه هیچ شکستگی واضحی نشان نداد ، اما معاینه بالینی وی تصویربرداری دقیق تری را تضمین کرد.” “با سی تی اسکن ، شکستگی (کوچک) شکستگی استخوان های میخی جانبی و میانی رئیس جمهور منتخب بایدن ، که در وسط پا قرار دارد ، تأیید شد. وی احتمالاً برای چندین هفته به کفش راه رفتن احتیاج دارد.”

آقای بایدن بعد از ظهر یکشنبه “از روی احتیاط کامل” از متخصصان ارتوپدی در دلاور ، نیوآرک ، دلاور بازدید کرد. آقای بایدن حدود ساعت 4 بعد از ظهر ET رسید و حدود ساعت 6:45 بعد از ظهر آنجا را ترک کرد ، انگشت شست خود را در مقابل مطبوعات بیرون فشار داد.

رئیس جمهور منتخب هفته گذشته 78 ساله شد و این وی را به پیرترین رئیس جمهور منصوب در تاریخ آمریکا تبدیل کرد.

f2fcca38-image-1-png.jpg

میجر یکی از دو چوپان آلمانی بایدنس است و همینطور هم هست برای تبدیل شدن به اولین سگ نجات برای زندگی در کاخ سفید در سال 2018 ، بایدن او را از انجمن بشردوستانه دلاور پذیرفت.

جین پولی صبح یکشنبه صبح CBS روز جمعه اعلام کرد رئیس جمهور منتخب و همسرش همچنین قصد دارند پس از بازیگری روز ژانویه ، گربه ای را برای همراهی آنها به کاخ سفید بیاورند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*