پزشک جو بایدن می گوید پس از لیز خوردن هنگام بازی با سگ دچار “شکستگی خط مو” شد


رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز یکشنبه هنگام بازی با سگ خود ، میجر ، لیز خورد و مچ پا را پیچید و دکتر وی گفت که با سی تی اسکن شکستگی مو در وسط پای او مشاهده می شود. آقای بایدن برای چند هفته “احتمالاً به کفش راه رفتن احتیاج خواهد داشت”.

دکتر کوین اوکانر ، پزشک شخصی آقای بایدن در بیانیه ای گفت: “اشعه ایکس اولیه هیچ شکستگی واضحی نشان نداد ، اما معاینه بالینی وی تصویربرداری دقیق تری را تضمین کرد.” “با سی تی اسکن ، شکستگی (کوچک) شکستگی استخوان میخچه جانبی و میانی رئیس جمهور منتخب بایدن ، که در وسط پا قرار دارد ، تأیید شد. او احتمالاً برای چندین هفته به کفش راه رفتن احتیاج دارد.”

آقای بایدن بعد از ظهر یکشنبه “از روی احتیاط کامل” از متخصصان ارتوپدی در دلاور ، نیوآرک ، دلاور بازدید کرد. آقای بایدن حدود ساعت 4 بعد از ظهر ET وارد شد و حدود ساعت 6:45 بعد از ظهر آنجا را ترک کرد ، انگشت شست خود را در مقابل مطبوعات خارج فشار داد.

رئیس جمهور منتخب هفته گذشته 78 ساله شد و این وی را به پیرترین رئیس جمهور تبدیل کرد که در تاریخ آمریکا روی کار آمده است.

f2fcca38-image-1-png.jpg

میجر یکی از دو چوپان آلمانی بایدنس است و همینطور هم هست برای تبدیل شدن به اولین سگ نجات برای زندگی در کاخ سفید در سال 2018 ، بایدن او را از انجمن بشردوستانه دلاور پذیرفت.

جین پولی از صبح یکشنبه صبح CBS روز جمعه اعلام کرد رئیس جمهور منتخب و همسرش همچنین پس از روز بازیگری در ژانویه قصد دارند یک گربه برای همراهی آنها به کاخ سفید بیاورند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*