پنسیلوانیا در تلاش برای مبارزه با ویروس کرونا ، فروش الکل در بارها و رستوران ها را در آستانه روز شکرگذاری محدود می کند


روز دوشنبه ، مقامات پنسیلوانیا مشاوره اقامت در خانه را صادر کردند و اعلام کردند که از ساعت 5:00 بعد از ظهر فروش الکل در بارها و رستوران ها را محدود می کنند. موارد ویروس کرونا و میزان نگران کننده ای از بستری شدن در این ایالت.

فرماندار تام ولف بعد از ظهر روز دوشنبه در جلسه توجیهی خبری گفت: “ما در وضعیت بسیار فاجعه باری قرار داریم.” وی افزود: “ما اجرای کلیه دستورات بهداشت عمومی را تقویت خواهیم کرد.”

پنسیلوانیا دستور می دهد که کافه ها ، رستوران ها و رویدادهای خصوصی متوقف شوند تا فروش الکل را در محل در ساعت 5 عصر به وقت محلی در 25 نوامبر متوقف کنند. مقامات گفتند که “غذا خوردن در محیط داخلی می تواند ادامه داشته باشد ، ارتقا export صادرات توصیه می شود.”

ولف گفت: “بزرگترین روز نوشیدن چهارشنبه قبل از شکرگذاری است. من دوست ندارم بیش از دیگران در مورد آن صحبت کنم ، اما این یک واقعیت است.” “هنگامی که افراد در این وضعیت دور هم جمع می شوند ، منجر به افزایش متابولیسم مایعات می شود که منجر به افزایش عفونت می شود.”

مقامات بهداشت عمومی همچنین ساکنان را به شنیدن توصیه های ماندن در خانه که روز دوشنبه وضع شده است ، تشویق کردند و از مردم خواستند که فقط برای انجام کارهای ضروری از خانه خارج شوند. همچنین پنسیلوانیایی ها توصیه می شود تا حد امکان از ماسک ، فاصله اجتماعی استفاده کنند و از اجتماعات بزرگ خودداری کنند.

دکتر راشل لوین ، وزیر بهداشت ایالت ، گفت: “مأمورین اجرای قانون و نهادهای دولتی با صدور استناد و جریمه و اقدامات نظارتی احتمالی برای مجرمین مجدد ، اقدامات اجرایی را تشدید می کنند.”

این ایالت در بیانیه مطبوعاتی خود در توصیف تلاش های کاهش ویروس کرونا گفت: “رهبران محلی در تمام سطوح دولت باید از قدرت و نفوذ خود برای حمایت از تلاش های بهداشت عمومی که از ساکنان و اقتصاد محلی محافظت می کند استفاده کنند. دوشنبه

در این بیانیه آمده است: “در هفته گذشته تعداد مرگ های ناشی از COVID-19 چهار برابر شده است و متوسط ​​تعداد موارد در روز هفت برابر بیشتر از دو ماه پیش است.” مقامات بهداشتی پیش بینی کرده اند که در صورت عدم پیگیری اقدامات کاهش ، ممکن است بیش از 32000 مورد ویروس کرونا در این ایالت تا 23 فوریه 2021 رخ دهد.

طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، از ابتدای شیوع همه گیر ، بیش از 12 میلیون مورد تایید شده COVID-19 در ایالات متحده و بیش از 157000 مورد مرگ وجود داشته است.


واکسن AstraZeneca COVID-19 تا 90 effect اثر …

02:15


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*