[ad_1]

واشنگتن – در حالی که پرزیدنت ترامپ از تصدیق پیروزی رئیس جمهور منتخب جو بایدن خودداری می کند و همچنان به دروغ خود را برنده کاخ سفید معرفی می کند ، رئیس جمهور و ستاد انتخاباتی وی خواستار کمک های مالی طرفداران خود برای “صندوق دفاع از انتخابات” هستند که برای “محافظت از سلامت انتخابات” طراحی شده است. .

اما چاپ خوب نشان می دهد که کل مبلغی که در حمایت از مبارزات انتخاباتی ترامپ کمک کرده است ، اطمینان از شمارش قانونی همه آرا نیست. در عوض ، طبق صفحات اهدا ، حداقل نیمی از هر کمک مالی برای پرداخت بدهی های کمپین خواهد بود.

برای هر سهم کمیته مشترک جمع آوری کمک های مالی ترامپ با کمیته ملی جمهوری خواهان ، 60 درصد به حساب انتخابات عمومی کمپین بازنشستگی بدهی یا در صورت پرداخت آن بدهی به حساب شمارش تبلیغات واریز می شود. 40٪ باقیمانده به حساب عملیاتی کمیته ملی جمهوریخواهان تعلق می گیرد. تمام پول اضافی به حساب حزب یا حساب واریز می شود.

به ویژه ، برای کمک های مالی به کارزار انتخاباتی ترامپ ، 50٪ از همه برای پرداخت بدهی خود می روند و 50٪ باقیمانده به حساب سرشماری وی واریز می شود.

آخرین اطلاعات موجود در مورد تأمین مالی کمپین فدرال ، مبارزات انتخاباتی ترامپ با 60 میلیون دلار پول نقد در اوایل ماه اکتبر را نشان می دهد. این کمپین در ماه گذشته قبل از انتخابات بیش از 160 میلیون دلار برای تبلیغات تلویزیونی هزینه خواهد کرد.

CBS News آقای بایدن را به عنوان برنده مسابقه ریاست جمهوری روز شنبه پیش بینی کرد زیرا 270 رأی انتخاباتی مورد نیاز برای تأمین کاخ سفید را پاک کرد. اما آقای ترامپ از به رسمیت شناختن انتخابات امتناع ورزید و در عوض به اشتباه گفت كه او برنده است.

رئیس جمهور و متحدان وی همچنین می گویند این انتخابات تقلبی بوده و منجر به طرح دعوا در بسیاری از کشورها به منظور شکایت از کاخ سفید شده است. با این حال ، پرونده های قضایی در نوادا ، جورجیا ، پنسیلوانیا و میشیگان توسط قضات در این ایالت ها لغو شده است و مبارزات انتخاباتی آقای ترامپ هنوز شواهدی از کلاهبرداری گسترده ارائه نکرده است.

هنوز هم ، آقای ترامپ در تلاش است تا با ارسال تماس های جمع آوری کمک مالی ، حمایت از جنگ های قانونی خود را تقویت کند و اعلام کند که انتخابات “هنوز پایان نیافته است” زیرا نتایج انتخابات هنوز توسط ایالت ها تأیید نشده است. و برخی از ایالات سرشماری انجام می دهند.

در یک ایمیل جمع آوری کمک مالی که روز یکشنبه ارسال شد ، آمده است: “مردم آمریکا حق انتخابات عادلانه را دارند ؛ این به معنای شمارش همه آرا legal قانونی و عدم شمارش آرا illegal غیرقانونی است.” “این تنها راه اطمینان از اطمینان کامل مردم به انتخابات ما است.”

ایالت ها تاریخ های مختلفی برای تأیید نتایج انتخابات خود دارند و 8 دسامبر آخرین مهلت برای تعیین رأی دهندگان ریاست جمهوری و حل اختلافات احتمالی است.

وزیر امور خارجه گرجستان برد رافنسپرگر روز جمعه گفت که به دلیل اختلاف آرا بین بایدن و ترامپ ، احتمالاً این کشور بر روی شمارش آرا تمرکز خواهد کرد. رئیس جمهور منتخب در حال حاضر با 10501 رأی در ایالت هلو کشور را رهبری می کند. حتی بدون جورجیا ، پیروزی های پیش بینی شده بایدن در پنسیلوانیا و نوادا او را بیش از آستانه 270 رأی لازم برای غلبه در کالج انتخاباتی قرار داد.

ستاد انتخاباتی ترامپ همچنین اعلام کرد که خواستار بازشماری مجدد در ویسکانسین است ، جایی که بایدن با 20539 رای جلوتر بود.

نیکول اسگانگا با ارائه گزارشات مشارکت داشت.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر