پیشنهادات جمعه سیاه Black Friday از Walmart از طرف سامسونگ ، ویزیو و دیگران ارائه می شود


کووید -19 محدودیت ها بسیاری از سنت های تعطیلات را تغییر می دهد ، اما این یکی دست نخورده باقی مانده است: معامله تلویزیونی جمعه سیاه. اگر می خواهید سینمای خانگی خود را ارتقا دهید ، زمان بهتری از سال وجود ندارد و این حتی در سال 2020 نیز صادق است.

بیشترین کاهش قیمت که در اینجا خواهید یافت شمال 150 دلار است. کوچکترین آنها نزدیک به 50 دلار است. همه کیت های ارائه شده از طریق تحویل دو روزه رایگان در دسترس هستند. حتی اگر برای معامله ای در تعطیلات از تجربه اردو زدن در مقابل یک فروشگاه بزرگ لذت ببرید ، با دانستن این موضوع به شما آرامش خواهد داد این فصل تعطیلات – که لازم نیست. تمام قیمت های ارائه شده ما در زمان انتشار فعلی است.

در زیر پنج تخفیف قابل توجه از بخش معاملات تعطیلات Walmart.com آورده شده است. این کیت ها ترکیبی از دستگاه های سنتی با وضوح بالا و تلویزیون های هوشمند هستند.

تلویزیون هوشمند LED LED Sanyo 65 “4K Ultra HD

جمعه سیاه-تلویزیون-sanyo.jpg

سانیو از طریق والمارت


Walmart می گوید این تلویزیون LED 65 اینچی Sanyo هوشمند تا 398 دلار قیمت دارد – پس انداز عالی 100 دلار. Walmart می گوید: 4K Ultra HD FW65R70F آماده ارائه خدمات و برنامه های کاربردی مورد علاقه شما است. از جمله Netflix ، و دارای یک کنترل از راه دور Roku است. اگر رژیم رسانه ای شما شامل تلویزیون بی سیم و تلویزیون کابلی است ، دیگر این کیت تمام شده است: این اتصال با جعبه های کابل ، آنتن ، سیستم های بازی ویدیویی و موارد دیگر را ارائه می دهد.

RCA 50 تلویزیون LED 4K Ultra HD

جمعه سیاه-تلویزیون-rca.jpg

RCA از طریق Walmart


اگر به دنبال معامله و همچنین تلویزیونی هستید که فقط می خواهد تلویزیون شود ، این ممکن است برای شما مناسب باشد. این کیت 50 اینچی RCA LED (مدل RLDED5098-UHD) که توسط Walmart به عنوان “خرید ویژه” طبقه بندی شده است ، از 329.99 دلار تا 219.99 دلار علامت گذاری شده است. این تلویزیون سنتی با وضوح 4K Ultra HD نوید یک تصویر زنده را می دهد. همراه با کنترل از راه دور و دارای یک تیونر دیجیتال داخلی و چهار درگاه HDMI. علاوه بر این ، یک تن فضا نمی خورد و می توان آن را روی میز قرار داد یا روی دیوار نصب کرد.

تلویزیون هوشمند Vizio 50 “4K Ultra HD LED

جمعه سیاه-تلویزیون-vizio.jpg

چشم انداز از طریق والمارت


به گفته والمارت ، Vizio M506x-H9 50 اینچی فقط در نمایندگی موجود است. تلویزیون هوشمند 4K Ultra HD با عنوان “خرید ویژه” 299 دلار در مقایسه با 349.99 دلار قیمت گذاری شده است. تلویزیون LED دارای SmartCast است که به شما امکان می دهد کانال ها و برنامه های اصلی جریان ، از جمله Netflix را مشاهده و کشف کنید. همچنین می تواند با آمازون الکسا ، اپل هوم کیت و دستیار Google کار کند – حتی برای هوشمندتر کردن خانه هوشمند شما نیز بهتر است – و می تواند محتوای را مستقیماً از دستگاه Apple یا Android شما پخش کند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*