پیشنهادهای رئیس فرهنگستان هنر برای ارتقای وضعیت هنر * سرخات نیوز


فارغ التحصیل رشته هنر استان تادید تعریف هفتم مدارس ده دست کههوری، مجلس شوری و جامبان اینگوسی هم از فیلم بهره بردم.

بر اساس گزارش ما، رئیس این فرهنگ بهمن نامرموتلک با بیان اینکه در آستانه تدوین و ابلاغ برنامه هفتم توسعه هستیم و این یک فرصت ویژه است، گفت: در این راستا برنامه هفتم توسعه را در دستور کار خود قرار داده ایم. به منظور امکان سنجی شورا، خواستار بررسی سهم فرهنگ و هنر در برنامه هفته شدند.

رئیس حوزه هنری در این باره توضیح داد: قوانین برنامه توسعه یکی از مهمترین قوانین کشور است که برنامه ها، ابزارها و فعالیت هایی را برای دستیابی به اهداف نظام برای یک دوره پنج ساله تعریف می کند و مورد توجه قرار می گیرد. . فرصت های ویژه برای ارتقا و توسعه در بخش های مختلف جامعه و کشور. برنامه روزهای هفته نیز از این قاعده مستثنی نیست. این به این معناست که این فرصتی بی نظیر برای توسعه کشور است و اگر به تک تک قشرهای جامعه بی توجهی شود خسارات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

و در همین زمینه ادامه داد: هنر فرخینگستان در مکاتبه با جمهوری ایران، شورای اسلامی و شورای اسلامی پیشنهاداتی را برای حوزه هنری ارائه کرد. برای دستیابی به این پیشنهادات، جلسات مفصلی را با گروه های تخصصی داخل دانشگاه و همچنین با کارشناسان خارج از دانشگاه برگزار کردیم و در نهایت به این پیشنهادات رسیدیم که برای ارزیابی به دولت، هیئت مدیره و شورا ارسال شد. از سیستم تشخیص امکان سنجی

توجه به حوزه حنبری روش 50 برستانی

بهمن نامورطلک به تشریح جزئیات بیشتری در این زمینه پرداخت و افزود: در این پیشنهادات خواستار توجه ویژه به حوزه هنر برای رشد 50 درصدی در کشور شدیم و همچنین خواستار توجه ویژه به نکات موثری شدیم که در این زمینه اجرایی نشده است. برنامه های قبلی برنامه را به مدت هفت روز کامل کنید. یعنی هر دو نکته قبلی را به یاد آوردیم و با برنامه های کوچک و خوب «پول کهنه هنر جوان را می خورد» به وضوح 50 درصد رشد می خواستیم.

برنامه توسعه تکرار نمی شود

وی با بیان اینکه علی خنار کماست علی خنار کماست حساس است، گفت: هنر یکی از مهمترین بخشهای کانون و پیشگام در عرصه توسعه در دنیای امروز است. توسعه چند وجهی، چند وجهی و چند بعدی است و یکی از جنبه های «فرهنگ و هنر» هر عصری است. اگر توسعه دیگری داشته باشیم، دیگر توسعه نیست، بلکه چیزی باقی مانده از گذشته است. عمدتاً روش کمی و کمی است. ما در شرایط حساسی هستیم. هر برنامه توسعه ای واقعا فرصتی تکرار نشدنی است که اگر آن را از دست بدهیم در آینده پشیمان خواهیم شد.

توسعه پایدار نیاز به توجه زیادی دارد

رئیس حوزه هنری به تشریح این موضوع پرداخت و گفت: توسعه خود پایدار است و توسعه پایدار است و ویرایش جدیدی از توسعه در حال ساخت است که بر عناصر مختلف تاکید دارد. به خصوص زمانی که در Roche علیه شما بود، در شرکس علیه جمعیت و محیط زیست است. اما امروزه در کنار مسائل اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی، مسائل فرهنگی بیش از گذشته اهمیت پیدا کرده است. بنابراین اگر این برنامه ابعاد اجتماعی، اقلیمی، زیست محیطی و فرهنگی نداشته باشد، توسعه به حساب نمی آید و ثانیاً بسیار ضعیف است و راه به جایی نمی برد. بنابراین اگر در برنامه ریزی توسعه به فرهنگ و هنر توجه نشود، این برنامه ریزی ناقص و بدتر خواهد بود.

حتما بخوانید:
در پایان ماه چندین برنامه کمک فدرال منقضی می شود

عصر مدرن، عصر خلاقیت است

نامورتالک عصر حاضر را عصر خلاقیت خواند و در این خصوص یادآور شد: در این دوره صنایع خلاق، اقتصاد خلاق و شرکت های خلاق پیشتاز هستند و خلاقیت به عنوان پایه اصلی توسعه شناخته می شود و وقتی از صنایع خلاق صحبت می کنیم. ، تقریباً همه آنها ارزش هنری دارند. این بدان معناست که ما در عصر نرم افزارهای بشری زندگی می کنیم که نقش هنر بیش از هر دوره ای از تاریخ مهم و برجسته است و بنابراین باید این نقش را در برنامه نویسی مهم و برجسته دانست.

گردهمایی فارغ التحصیلان هنر برای کشف اینکه چه کسی و چه هنر است

عضویت در سازمان مرتبط با فرهنگ و هنر در توسعه فرهنگ و هنر در این حوزه. فرهنگ فرهنگستان هنر به عنوان یک نهاد سیاستگذار باید جایگاه و نقش هنر را در دستور کار توسعه مهمتر جلوه دهد و این نقش را برای برنامه ریزی روشن و یادآور شود. اغلب مدیران و برنامه نویسان به توسعه از بیرون نگاه می کنند و بر عناصر اقتصادی و شاید تا حدی اجتماعی تاکید دارند، اما کمتر به سایر عناصر توسعه مانند هنر توجه می کنند. تلاش برای توسعه بدون توجه به فرهنگ و هنر ناقص است و نمی تواند به هدف خود برسد.

هنر پیشگویی لاجوردی و لاجوردی است

بهمن ناموروم متعلق به مباگر یکه گزی و هنر روزافوری به مباگر آخین زایی و هنر زاوری است و در این آلیند آن را به دو صورت به دو صورت به دو صورت در منقار در کاکزین کانک کنخین کنخین KK Ain MKK داده است. ک.ک اولا اگر هنر در کشور و دنیا پیشرفت کند در کشور هم توسعه پیدا می کند. یعنی با اشتغال چند میلیون نفر در رشته های مختلف و متنوع هنری مانند فیلم، تئاتر، صنایع دستی، هنرهای تجسمی آن را توسعه داده ام. اما نقش دیگری که می توان ایفا کرد این است که عمدتاً فرهنگ و هنر پیشگامان دیگری در توسعه سایر بخش ها دارد. یعنی اگر نتوانید توسعه را به زبان هنر و فرهنگ توجیه کنید و علاقمندان این بخش را قانع نکنید، به توسعه اقتصادی نخواهید رسید. Hagar Nkobe אזעעע קיניד، היטי דר בעדע‎האי גירהנגי ששומעין

قرآن مالی شرکت های کریکت و هنری فراتر از تولید نفت و ماشین است

وی به جایگاه هنر در برنامه توسعه پرداخت و افزود: متاسفانه در این طرح ها به هنر کیشور جایگاه مناسبی داده نشده است و امیدواریم در برنامه هفتم توسعه جایگاه خوبی را به خود اختصاص دهیم. اگر بخواهیم فرهنگ خود را صادر کنیم و برای صادرات فرهنگ و ارتقای هویت و زیبایی شناسی خود در داخل و خارج ارزش داشته باشیم، باید به فرهنگ توجه کنیم. فرهنگ ما با صادرات بازتولید نمی‌شود، بلکه با صادرات فیلم، موسیقی یا انیمیشن‌هایی که آنقدر رشد کرده‌اند، می‌توانیم گسترش و اشاعه دهیم و هویت خود را گرامی بداریم، بازتولید می‌شود. ما هنر را جدی نگرفتیم و با توجه به موهبت ها و فرصت هایی که کشور برای خلاقیت و خلاقیت دارد، باید از هنر بیشتر از صادرات خود استفاده می کردیم. امروزه صنعت فیلم و گروه های موسیقی هالیوود و بالیوود از کشورها قدردانی می کنند و ایده ها و زیبایی شناسی آنها را صادر می کنند. در حال حاضر گردش مالی برخی از شرکت های فرهنگی هنری بیشتر از شرکت های نفت و خودرو است.

حتما بخوانید:
DNC زبان 13 ساله لکنت زبان در پاسخ به پیش بینی جو بایدن پیروزی

تمرکز بر هنر، سبک زندگی و هویت ایرانی و اسلامی را متحول خواهد کرد

رئیس فرهنگستان نتیجه غفلت از فرهنگ و هنر را دانست و گفت: اگر به هنر توجه شود سبک زندگی و هویت ایرانی و اسلامی را تغییر می دهد. ما فرهنگ غنی و استعدادهای زیادی داریم، بنابراین باید از این فرصت استفاده کنیم. استفاده از این فرصت به برنامه نویسان هوشمند نیاز دارد. به همین دلیل تأکید می کنیم که علاوه بر اینکه زیبایی شناسی ما به اشتراک گذاشته نمی شود، زیبایی شناسی دیگران نیز با ما در میان گذاشته نمی شود و سبک زندگی ما را تغییر نمی دهد. به جای اینکه همیشه سرمایه گذاری های خود را در بخش هایی متمرکز کنیم که همیشه به ما آسیب می زند، باید روی فرهنگ و هنر نیز سرمایه گذاری کنیم تا بتوانیم سبک زندگی خود را در ایران ترویج دهیم و آن را به خارج از ایران صادر کنیم. هنر با مردم معنا می آفریند و با پیشرفت تکنولوژی، هنرمندان نیز مورد نیاز هستند.

برنامه ریزی در هنر با دیدگاه جهانی مورد نیاز است

وی هنر را یکی از عناصر پیشرو توسعه در عرصه جهانی دانست که باید از منظر جهانی به آن پرداخت و در این زمینه اظهار داشت: در برنامه های توسعه باید به این وابستگی متقابل جهانی توجه شود و در برنامه ها یک طیف گسترده ای از مخاطبان داخلی و خارجی محسوب می شود. به عنوان مثال در زمینه کفپوش ها اگر امروز با رکود مواجه هستیم به این دلیل است که به تغییراتی که در خارج از کشور و در سبک زندگی خارجی ها رخ داده است توجهی نمی کنیم. بنابراین صادرات فرش ایرانی با رکود مواجه شد و کشورهای صاحب فرش جلوی آن را نگرفتند. بنابراین هنگام برنامه ریزی، جدا از نگاه به کشور، باید به مخاطب جهانی هم نگاه کنیم. در هر صورت هنر را می توان برای ما یک مزیت نسبی نسبت به بسیاری از کشورهای دنیا دانست. چون تجربیات و تجربیات هنری متفاوتی داریم و نیروی انسانی بسیار خوبی برای این کار داریم و حیف است که از این استعدادها استفاده نشود و با وجود این توانایی ها و استعدادها کشور از عدم پیشرفت هنری رنج نبرد. یا توسعه پایدار

این برنامه هفتمین توسعه یک وضعیت استثنایی برای تعمیر زیرساخت های هنری کشور است

رئیس حوزه هنری در پایان سخنان خود استفاده از برنامه هفتم توسعه را برای رفع نواقص حوزه هنری ضروری دانست و علاوه بر جبران برخی کمبودها در حوزه هنری، آن را ضروری دانست. این امر منجر به توسعه پایدار خواهد شد. اگر این فرصت را از دست بدهیم، شکاف در آینده بیشتر و غیرقابل جبران خواهد بود. بی شک با توزیع عادلانه فرصت ها در کشور و احیای زیرساخت ها در عرصه فرهنگ و هنر، علاوه بر رونق فرهنگ و هنر در کشور، قوی، سودآور و نوآور خواهیم بود. زمینه توسعه در سایر حوزه های تولیدی، پژوهشی و آموزشی.

انتهای پیام

Leave a Comment