چرا لپ تاپ در وان بود؟ سرنخی عجیب در پرونده قطبی قتل نیکول آدیماندو


نیکول آدیماندو او هرگز تیراندازی به دوست پسرش کریس گروور را انکار نکرد. او اذعان می کند که ماشه را کشیده است ، اما به پلیس گفت که این کار را برای دفاع از خود انجام داده است زیرا از زندگی خود ترسیده است. او ادعا می کند که گروور سال ها مورد آزار جسمی و جنسی قرار گرفته است و تهدید به کشتن او هنگام شلیک به وی شد.

“این … بدیهی است که از خود دفاع می کند ، مگر نه؟” آدیماندو هنگام بازجویی از وی در شب تیراندازی ، از بازرسان س askedال کرد. در عوض ، آدیماندو متهم به قتل درجه دو در مرگ گروور است.

نیکول آدیماندو
در دادگاه علیه نیکول آدیماندو ، وکلا با ارائه این استدلال که کریس گروور این جراحات را ایجاد کرده است ، عکس هایی از جراحات وارده در طی سالها را ارائه داده است. دادستان ها گفتند که این جراحات ممکن است غیرمرتبط یا خودزنی باشد.

جان اینگراسیا و بنیامین استرر ، وکلای مدافع


وی در محاکمه خود در مارس 2019 با توصیف خشونت گذشته ، شهادت داد: “او صورت من را به دیوار کوبید.” وی به اعضای هیئت منصفه گفت که ساعتها مورد آزار جنسی ، ضرب و شتم ، سوزاندن و بسته قرار گرفته است. نه تنها این ، او ادعا می کند که گروور شروع به ضبط سوusesاستفاده ها کرده و فیلم ها را در Pornhub قرار داده است.

وی گفت: “او شروع کرد به من گفت که می تواند مرا در خواب بکشد.” “من فکر کردم او قصد دارد مرا بکشد.”

کریس گروور
چان کراوس ، دستیار دادستان منطقه پوتنام گفت: “من باور ندارم که کریس هرگز از او سو ab استفاده کرده باشد.” کراوس ، که بیشتر دوران حرفه ای خود را به دفاع از قربانیان خشونت جنسی سپری کرده است ، در حال پیگرد قضایی است و گفت که نحوه تیراندازی به گروور با روایت آدیماندو از آنچه اتفاق افتاده مطابقت ندارد. “او عمداً برنامه ریزی کرده و او را هنگام خواب كشته است.”

پیتر گروور


اما خانواده و دوستان کریس گروور اصرار دارند که او مرد خوبی است و پدر دو فرزند خردسال این زوج است. آنها باور نکردند که وی مانند دادستان چان کراوس قادر به چنین آسیبی است. کراوس بیشتر دوران حرفه خود را صرف دفاع از قربانیان خشونت جنسی کرده است.

کراوس گفت: “ما می دانیم که گفتن زنی که ادعا می کند از خانه خود سو abuse استفاده می کند دروغ می گوید محبوب نیست.” “این محبوب نیست که بگوییم … که او خودش را آزار داده است.”

جریکا دانکن ، همکار “48 ساعت” شواهد را در “پرونده علیه نیکول آدیماندو” ، پخش شده در روز شنبه ، 21 نوامبر در 10 / 9c از CBS ارائه می دهد.

پس از تیراندازی ، دوستان و خانواده به سرعت در اطراف آدیماندو جمع شدند. شاهدان می گویند کبودی دیده اند و افزودند که او اغلب در تابستان آستین بلند و روسری می کرد. برخی گفتند که او نام آزارگر خود را به آنها گفت: کریس گروور.

سوابق بیمارستان ، عکس ها ، گزارش های ماما ، یادداشت های درمانی و یک ایمیل از یک افسر سطح بالا پلیس وجود داشت. در بسیاری از این اسناد ، وی همچنین به سو ab استفاده کننده خود اشاره کرده است: کریس گروور. یک روانشناس کودک که با دو فرزند خردسال این زوج کار می کند ، گفت: این کودکان نشانه هایی از مشاهده سو abاستفاده پدرشان از مادرشان را داشتند.

ریچل لوئیز اسنایدر می گوید ، بیشتر قربانیان خشونت خانگی مدارک زیادی ندارند.

اسنایدر ، نویسنده کتاب بدون کبودی ، گفت: “و قربانیان … اینقدرها باور نمی شوند.”

دادستان چانا کراوس گفت: “من فکر می کنم نیکی همه اطرافیان خود را دستکاری کرد.”

کراوس می گوید شواهد موجود در این پرونده حکایت روشنی دارد. وی به اعضای هیئت منصفه آدیماندو گفت که سابقه اتهام سو abuse استفاده را دارد و علاوه بر ادعاهای خود علیه کریس ، قبلاً یک افسر نگهداری و یک افسر پلیس متاهل را به سو ab استفاده از او متهم کرده بود.

کراوس ، که ادعا می کند اتهامات آدیماندو است ، می گوید این باعث اعتماد او شده است ناسازگار و غلط.

کراوس به 48 شاسا گفت: “اتهامات او در اوایل تحقیقات از هم پاشید.”

شواهد Addimando
ماموران در وان آپارتمان این زوج یک لپ تاپ پیدا کردند. وکلا ادعا می کنند که کریس گروور لپ تاپ را شکسته و آن را غرق کرده است ، شاید برای از بین بردن شواهد. لپ تاپ بازسازی شد و هیچ مدرکی در مورد سو abuse استفاده یافت نشد.

دفتر دادستانی منطقه پوتنام


کراوس شواهد مربوط به صحنه جنایت را به عنوان شواهدی از کلاهبرداری آدیماندو ذکر می کند. در صحنه ، لپ تاپ گروور در آب در وان و دوربین او روی زمین پیدا شد. وکلای آدیماندو اظهار داشتند که گروور به همین دلیل لپ تاپ را در وان گذاشته و دوربین را انداخته است: برای از بین بردن شواهدی که وی از آدیماندو سو ab استفاده جنسی کرده و آن را روی نوار ضبط کرده است.

کراوس گفت: “او ادعا می کند که مدارکی در این سلول مبنی بر ادعای سو abuse استفاده وجود خواهد داشت.” “ما این دوربین را بازیابی کردیم … چیزی جز عکس های خانوادگی نبود.” هیچ مدرکی مبنی بر سو mis استفاده از لپ تاپ بازیابی شده وجود ندارد.

چرا ، کراوس پرسید ، آیا گروور می خواهد دستگاههایی را که هیچ چیز روی آنها نبود نابود کند؟

کراوس گفت: “فکر می کنم ، او سعی کرد یک صحنه جنایت را ایجاد کند تا به نظر برسد که او چیزی برای پنهان کردن دارد.”

دادستانی همچنین زخم گلوله را به عنوان مدرک قتل عمدی ذکر کرد. زخم در سر گروور نشان می دهد که اسلحه مستقیماً به پوست او فشار داده شده است. اگرچه کارشناس پزشکی شهادت داد که اثبات خواب بودن او غیرممکن است ، اما کراوس معتقد است که او خوابیده است.

هواداران آدیماندو از دیدن او در بازداشت دل شکسته بودند و برای محافظت از وی تجمع و جمع آوری کمک مالی انجام دادند. دوستان و خانواده گروور نیز غمگین بودند.


48 ساعت یک پرونده قتل قطبی را بررسی می کند

03:04

آدیماندو در دفاع از خود شهادت داد و او به عشق مردم نسبت به گروور اعتراف کرد. وی به هیئت منصفه گفت: “همان چیزی که همه در این دادگاه در مورد او از دست می دهند ، من نیز آن را دوست داشتم.” “او پدر بزرگی بود … اما پشت درهای بسته متفاوت بود.”

هیئت منصفه وی را به جرم داشتن اسلحه و قتل درجه دوم مقصر شناخته است.

آدیماندو به 19 سال زندان محکوم شد. آدیماندو هنگام محکومیت خود اظهارات ترسناکی کرد.

وی به دادگاه گفت: “به همین دلیل زنان نمی روند.” “آنها معمولاً مرده و یا در جائی که من ایستاده ام زنده و زنده مانده اند اما هنوز آزاد نیستند.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*