چرا CDC توصیه می کند هنگام سفر به خارج از کشور ، 3 آزمایش برای COVID-19 انجام دهید


آزمایش ویروس کرونا ممکن است دیگر برای از بین بردن ترس از ویروس کافی نباشد برای تعطیلات سفر کنید. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) دستورالعمل های خود را به روز کرده و توصیه کرده است آمریکایی هایی که می خواهند به خارج از کشور سفر کنند در کل سه آزمایش برای COVID-19 قبل و بعد از پرواز خود انجام دهند.

CDC از قبل وجود دارد مردم را ترغیب کرد که به مسافرت نروند برای شکرگذاری ، هنگامی که ویروس کرونا در سراسر کشور در حال گسترش است. اما این مانع از برخورد میلیون ها نفر به جاده یا سوار شدن به هواپیما نشده است بالاترین اعداد قابل مشاهده از ابتدای همه گیری.

در آخر هفته CDC دستورالعمل های خود را برای آمریکایی های خارج از کشور به روز کرد و اکنون توصیه می کند که برای هر سفر سه بار آزمایش شوند.

CDC برنامه تست زیر را توصیه می کند:

  • 1-3 روز قبل از پرواز خود را با آزمایش ویروس بررسی کنید.
  • 3-5 روز پس از پرواز ، علاوه بر انزوا به مدت 7 روز ، بررسی کنید. مسافران حتی پس از آزمایش منفی باید تمام هفته را در خانه بمانند و در صورت عدم آزمایش باید انزوا را به 14 روز برسانند.
  • 1-3 روز قبل از بازگشت خود را بررسی کنید.

علاوه بر این ، CDC بر همه تأکید دارد مسافران باید منتظر نتایج آزمون پروازها را به تأخیر بیندازید.

این توصیه تا حدی به دلیل خطر بالای قرار گرفتن در معرض است مربوط به سفر، از جمله مصرف حمل و نقل عمومی و یا یک سرویس به و از فرودگاه، انتظار برای خطوط امنیتی طولانی، تعامل با سطوح اغلب لمس کرد، تعامل با جمعیت، و نشستن در 6 فوت از مردم برای ساعت.


با وجود هشدارها ، میلیون ها نفر برای تعطیلات سفر می کنند

03:22

در این دستورالعمل آمده است: “آزمایش قبل و بعد از سفر ممکن است خطر انتشار COVID-19 را کاهش دهد.” وی افزود: آزمایش همه خطرات را از بین نمی برد ، اما اگر همراه با یك دوره اقامت در خانه و اقدامات احتیاطی روزانه مانند استفاده از ماسك و فاصله اجتماعی باشد ، می تواند با كاهش شیوع در هواپیماها ، فرودگاه ها و مقصد ، سفر را ایمن تر كند.

CDC گفت: “آزمایش منفی به این معنی نیست که شما در معرض نور قرار نگرفته اید و یا COVID-19 ایجاد نخواهید کرد.” نتایج منفی کاذب ممکن است و آزمایشات در تشخیص سطح پایین ویروس به زودی پس از عفونت خوب نیست. آزمون بعدی ممکن است فقط یک یا دو روز بعد مثبت باشد.

مسئولان توصیه می کنند با یک نسخه از نتایج آزمون خود سفر کنید ، زیرا احتمالاً در مورد آنها از شما سال می شود. اگر نتایج آزمون مثبت باشد ، همه سفرها باید لغو شوند. درعوض ، بلافاصله منزوی شده و توصیه های بهداشت عمومی را دنبال کنید.

مقامات بهداشت عمومی نگران هستند که افزایش سفرهای تعطیلات می تواند بیماری همه گیر را به شدت تشدید کند.

“یکی از مواردی که ما واقعاً نگران آن هستیم این است که با ورود به این شکرگذاری ، هفته ها بعد شاهد افزایش نخواهید بود. همه چیز عقب مانده است. بنابراین آنچه نمی خواهید ببینید جهش دیگری در موارد است. هنگامی که ما سرد و سردتر در دسامبر، صورت ملت “دکتر آنتونی Fautsi گفت:” “در روز یکشنبه.” ما واقعا می تواند در یک وضعیت بسیار دشوار باشد.

با این حال میلیون ها نفر در حال حاضر برای شکرگذاری سفر می کنند و کارشناسان می گویند تعداد ویروس های کرونا به زودی افزایش می یابد. طبق گزارش دانشگاه جان هاپکینز ، تعداد موارد در ایالات متحده در حال حاضر به بیش از 12.4 میلیون نفر رسیده است که بیش از 257000 مورد آن فوت شده است.

بیمارستان ها در بسیاری از مناطق کشور هشدار می دهند که اکنون نیز وجود دارد بدون تخت و پرسنل برای مراقبت از تعداد فزاینده ای از بیماران جدی


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*