[ad_1]

با افزایش موارد ویروس کرونا در کشور ، دانشمندان و رهبران محلی از خانواده ها می خواهند که سنت های تعطیلات را که شامل اجتماعات بزرگ داخل منزل است ، کنار بگذارند. اما کارشناسان می گویند روش هایی برای شروع سنت های جدید در این سال بی سابقه و همچنین روش هایی برای مقابله با آنچه که می تواند یک فصل تعطیلات تنها باشد ، وجود دارد.

آماندا فیالک ، یک مددکار اجتماعی بالینی دارای مجوز در نیویورک ، به CBS News گفت که او مردم را تشویق می کند احساسات و احساساتی را که از دست دادن در فصل تعطیلات معمول احساس می کنند ، تصدیق کنند.

وی گفت: “افراد ، رویدادها و تجربیاتی وجود دارد که شما آنها را از دست خواهید داد.” “وقتی احساسات خود را تأیید می کنید و تأیید می کنید ، احساسات آنها کمتر می شود و احتمال اینکه از احساسات خود کور شوید کم است.”

فیالک همچنین به مردم توصیه کرد که برای نحوه گذراندن تعطیلات برنامه ریزی کنند. وی گفت: “هر برنامه ای باشد ، آن را از قبل بساز.” “دانستن اینکه این تعطیلات متفاوت به نظر می رسد و ممکن است شما به تنهایی جشن بگیرید ، ضروری است که برای روزی برنامه ریزی کنید که شما را به خود مشغول کند ، نامزد و شاد باشید.”

وی همچنین پیشنهاد کرد که افراد برای مراقبت از خود به عنوان راهی برای کنار آمدن با استرس و اضطراب وقت بگذارند. وی گفت: “برنامه ریزی کنید که هر روز در تعطیلات کار خوبی برای خود انجام دهید.” “ورزش ، یوگا ، ذهن آگاهی ، مراقبه ، رایحه درمانی ، حمام های گرم ، خواب مناسب و تغذیه نمونه های خوبی از مراقبت از خود خوب است.”

فیالک برای کسانی که اعضای خانواده آنها بر اجتماعات شخصی اصرار دارند ، توصیه می کند که “قاطعانه ، نه پرخاشگر” با مرزها باشند.

وی گفت: “همیشه مراقب باشید که با جملات” من “ارتباط برقرار کنید.” “من امسال در جمع کردن در تعطیلات احساس راحتی نمی کنم. انجام این کار برای من احساس امنیت یا انتخاب صحیحی نمی کند. “من اظهارات” اجازه می دهد تا نظر شما بدون حمله به احساسات یا دیدگاه های دیگران شنیده شود. “

البته هنوز هم وجود دارد راه هایی برای جشن گرفتن در کنار خانواده و دوستان حتی اگر محدودیت های مربوط به جمع آوری و سفر باعث شود شما نتوانید آنها را شخصاً ببینید. “جشن های دیجیتال می تواند حس عشق و ارتباط ایجاد کند. فاصله به معنای تنهایی یا انزوا نیست ، بنابراین سنت های تعطیلات خود را به صورت دیجیتالی زنده نگه دارید!” گفت بنفشه.

جشن های دیگر مانند مهمانی های تعطیلات شرکتی را نیز می توان بصورت دیجیتالی برگزار کرد. به عنوان مثال TeamBuilding.com تجربه شرکت در مهمانی تعطیلات مجازی را برای شرکت ها دارد که شامل بازی هایی مانند چیزهای بی اهمیت و مسابقات ژاکت زشت است که در یک کنفرانس ویدیویی برگزار می شود.

سارا ولنسیک ، مدیر وبلاگ سبک زندگی خلاق Mom Endeavors ، به CBS News گفت ، علاوه بر میزبانی یک شام مجازی ، خانواده ها می توانند دستور العمل ها را به اشتراک بگذارند و وعده های غذایی خود را به نمایش بگذارند یا بازی های مجازی انجام دهند. “خانواده ها می توانند با پخت و پز با هم از طریق بزرگنمایی شروع به تفریح ​​کنند. همچنین می توانید قبل از نشستن همه افراد برای صرف غذا در خانه های جداگانه خود ،” ساعت خوش “شکرگذاری را تنظیم کنید.”

او همچنین بازی های مجازی مانند مسابقه خوردن پای یا تزیین پای را توصیه می کند.

اگر با افراد دیگر دور هم جمع شدید ، CDC غذا خوردن در فضای باز را نیز توصیه می کند ، زیرا شناخته شده است که ویروس در محیط های داخلی به راحتی گسترش می یابد. ولنسیک گفت ، یکی از راه های برگزاری یک مهمانی در فضای باز انجام پیک نیک است.

ولنسیک گفت: “خانواده ها می توانند در یک حیاط یا پارک ملاقات کنند – فقط اگر فضای کافی برای فاصله بیش از 6 فوت وجود داشته باشد – و همه غذای خود را به همراه می آورند.”

ولنسیک گفت که این سال مناسب برای راه اندازی سنت های جدید است ، مانند اجازه دادن به کودکان برای انتخاب غذاهای موجود در منو یا تهیه آنها برای تهیه دسرهای خود. وی گفت: “یا می توانید لباس خواب شکرگذاری درست کنید ، جایی که همه لباس خواب جدید می گیرند و شما به سبک راحت غذا می خورید.” “شما همچنین می توانید بر روی دادن و به اشتراک گذاشتن تمرکز کنید تا کودکان مجموعه های” متشکرم “را در آستانه دوستان و عزیزان نزدیک بگذارند.”

ولنسیک ادامه داد: “والدین باید صحبت کنند.” با کودکان در مورد اینکه چرا آنها نمی توانند فعالیت های “عادی” تعطیلات را انجام دهند.

ویولت گفت که اگر خانواده ها کاملاً از شکرگذاری جلوتر باشند ، جایگزین دیگری برای تعطیلات سنتی برنامه ریزی یک سفر بزرگ خانوادگی است که محدودیت های سفر برداشته می شود و دیدن یکدیگر ایمن تر است.

وی همچنین یافتن راههای دیگری برای احساس سپاسگزار بودن و ارتباط داشتن در طول تعطیلات را پیشنهاد کرد ، مانند انجام کارهای خدماتی که “می تواند حس قدردانی و ارتباط با هدف بزرگتر را القا کند.”

فیالک گفت: “افراد زیادی در طول تعطیلات در میان یک بیماری همه گیر رنج می برند.” “در نتیجه ، فرصت های زیادی برای انجام خدمات و بازگشت وجود دارد. سفارش کنید وعده های غذایی در تعطیلات به یک پناهگاه بی خانمان یا همسایه مسنی که تعطیلات را تنها می گذراند ، تحویل شود.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر