[ad_1]

ویروس کرونا باعث افزایش نگرانی های آمریکایی ها و تلاش برای تهیه هزینه های مراقبت های بهداشتی شده است.

طبق یک مطالعه اخیر توسط West Health و Gallup ، نیمی از افراد مسن آمریکایی ترس دارند که یک رویداد مهم بهداشتی در خانواده آنها منجر به ورشکستگی شود ، در حالی که این میزان در سال 2019 از 45٪ بود.

این ترس ها بی دلیل نیستند: حداکثر 70٪ صورتحساب های پزشکی حاوی خطاهایی است که برای بیماران هزینه زیادی دارد.

“ارزش دردسر را دارد” برای تهیه آن

با این حال ، کاربران مراقبت های بهداشتی ناتوان نیستند – بیماران باید قبل از مراجعه به پزشک خود را آماده کنند تا از بدهی پزشکی جلوگیری کنند.

دکتر الیزابت روزنتال ، مدیرمسئول اخبار سلامت قیصر و نویسنده کتاب بیماری آمریكا گفت: چگونه بهداشت و درمان تبدیل به تجارت بزرگ شد و چگونه می توانید آن را بازپس گیرید.

ابتدا اطمینان حاصل کنید که پزشکانی که می توانند شما را معالجه کنند در شبکه بیمه شما هستند و بیمه گزار شما خدمات مورد نظر شما را تحت پوشش قرار می دهد. دکتر روزنتال به CBSN گفت ، اگر به آن نیاز دارید ، پیش تأیید کنید.

ارزیابی کتبی بخواهید. دکتر روزنتال گفت: “به این ترتیب ، وقتی می خواهید بحث کنید ، می گویید ،” به این قطعه کاغذ نگاه کن “.

“چک نکنید” ، مذاکره کنید

اگر بیمار با یک صورتحساب غیر منتظره برخورد کرد ، من مذاکره می کنم، به دکتر روزنتال توصیه کرد.

وی گفت: “فقط یک چک ننویس.” “برای قبض بیمارستان خود به همان روشی که برای قبض تعمیر اتومبیل خود می جنگید ، بجنگید. می توانید آن را زیر سوال ببرید و مذاکره کنید.”

ابتدا یک فاکتور دقیق درخواست کنید و هر مورد را با توجه به خدماتی که دریافت کرده اید بررسی کنید. برای تعیین قیمتهای مناسب به سایتهایی مانند Healthcare Bluebook و Fair Health مراجعه کنید.

دکتر روزنتال گفت: “مسلح شوید ، آماده شوید.”


نکاتی برای مذاکره در مورد لایحه پزشکی شما

02:03

کمک بخواهید

به عنوان آخرین چاره ، در جستجوی کمک مالی از بیمارستان یا ارائه دهنده خدمات درمانی را در نظر بگیرید ، حتی اگر شرایط لازم را نداشته باشید یا در سایر قسمتهای زندگی خود نیازی به آن نداشته باشید.

البته فصل ثبت نام بیمه سلامت اکنون باز است و بیماران باید هنگام ثبت نام در بیمه درمانی یا تغییر برنامه خود حق بیمه طرح ، کسر هزینه ، نرخ بیمه مشترک و بالاترین حد از جیب خود را در نظر بگیرند.

دکتر روزنتال گفت: “این یک کار بزرگ و بزرگ است ، و من متاسفم که مجبور به انجام چنین کاری از آمریکایی ها هستم. امیدوارم در آینده سیستمی داشته باشیم که هنگام بیمار به چنین مشق های شگفت انگیزی نیاز نداشته باشد.” “این وحشتناک است.”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر