[ad_1]

پیش بینی می شد جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 پیروز شود ، زیرا بر اساس تجزیه و تحلیل CBS News ، وی توانست رای دهندگان کافی را متقاعد کند که بهتر می تواند با بیماری همه گیر ویروس کرونا کنار بیاید و خوی مناسبی برای این کار دارد. از داده های مطالعه اولیه

داده ها نشان می دهد رای دهندگانی که از بایدن حمایت می کردند به دنبال کاندیدایی با قضاوت خوب و شخصی بودند که بتواند کشور را متحد کند. اتحاد مجدد کشور ممکن است دشوار باشد زیرا رأی دهندگانی که از رئیس جمهور ترامپ حمایت می کنند ، نگفته اند که ویروس کرونا را یک مشکل جدی می دانند – همانطور که رأی دهندگان بایدن این کار را می کنند – و تقریباً نیمی از این رأی دهندگان می گویند که از ریاست جمهوری بایدن ترس دارند.

رئیس جمهور منتخب از حمایت برخی از گروه ها که به طور سنتی به دموکرات ها رأی می دهند و به برخی از گروه های کمتر سنتی دموکراتیک مانند مردان و سالخوردگان پیوست ، برخوردار بود.

نگرانی در مورد شیوع ویروس کرونا

بیش از 50٪ از رای دهندگان گفتند کنترل فوری ویروس کرونا مهمتر است ، در حالی که 42٪ گفتند که بازسازی اقتصاد از اهمیت بیشتری برخوردار است. رأی دهندگانی که بیشتر نگران ویروس هستند عمدتا از معاون سابق رئیس جمهور حمایت می کنند.

us-304-covid-votte.png
داده های مطالعه اولیه در مورد ویروس کرونا و اقتصاد.

اخبار CBS


در سراسر کشور و در ایالت هایی که وی پیروز شد ، افراد بیشتری گفتند که جو بایدن از ویروس بهتر از رئیس جمهور ترامپ کنترل خواهد کرد.

job-on-covid.png
اطلاعات حاصل از مطالعه مقدماتی درباره اینکه کدام یک از کاندیداها بهتر می تواند با بیماری همه گیر ویروس کرونا کنار بیاید.

اخبار CBS


نظرات نامزدها

چهار سال پیش ، هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ از نظر انتخاب کنندگان ملی نامطلوب دیده می شدند – اما امسال رای دهندگان نظر مطلوبی از جو بایدن داشتند. طرفداری آقای ترامپ از چهار سال پیش در واقع بهبود یافته است ، اما به طور کلی رای دهندگان بیشتر از تصور مثبت از او برداشت منفی داشتند.

us-514-fav.png
اطلاعات حاصل از نظرسنجی اولیه در مورد علاقه به نامزدها.

اخبار CBS


بایدن همچنین با داشتن خلق و خوی مناسب برای خدمت به عنوان رئیس جمهور از رئیس جمهور ترامپ پیشی گرفت. رئیس جمهور از سال 2016 این اقدام را بهبود بخشیده است ، اما بیش از نیمی از رای دهندگان معتقدند که وی فاقد مزاج برای خدمت موثر است.

us-510-temp.png

شخصیت مهم است. کسانی که به دنبال شخصی برای اتحاد کشور و شخصی با قضاوت خوب بودند ، برای بایدن عالی بودند.

888 حرف. png

بایدن با ائتلافی از انواع مختلف حامیان در سراسر کشور پیروز شد – در اینجا برخی از اصلی ترین گروه هایی هستند که بایدن را در تصرف کاخ سفید کمک کردند:

استقلالی ها: تغییر بزرگ به بایدن

استقلالی ها در سال 2016 (با 4 امتیاز) به آقای ترامپ پایبند بودند ، اما امسال آنها به بایدن روی آوردند. وی در سطح کشور 14 امتیاز پیش افتاد که بالاترین حاشیه ثبت شده از زمان استقلال بیل کلینتون در انتخابات مجدد 1996 بود.

همین روند در ایالات متحده در جبهه های نبرد در سال 2020 دیده می شود ، از جمله در مناطقی که دونالد ترامپ برنده آن است. بایدن در میان افراد مستقل در آریزونا ، فلوریدا ، جورجیا ، آیووا ، میشیگان ، مینه سوتا ، نوادا ، کارولینای شمالی ، تگزاس و ویسکانسین – همه ایالت هایی که استقلالی ها در سال 2016 به ترامپ رای دادند – و اغلب با حاشیه های دو رقمی پیروز شد.

رأی دهندگان مستقل در سراسر کشور تصور بدی از رئیس جمهور داشته اند و اکثر آنها می گویند تلاش های آمریکا برای مهار ویروس کرونا به سختی پیش می رود. تقریباً از هر ده رای دهنده مستقل بایدن ، چهار نفر می گویند که در سال 2016 به هیلاری کلینتون رای نداده اند ، از جمله بیش از یک نفر از هر ده نفر که می گویند چهار سال پیش به آقای ترامپ رأی داده اند.

us-238-inds.png

کسانی که در سال 2016 بیرون آمدند به بایدن رفتند

تقریباً از هر ده رای دهنده در سراسر کشور یک نفر در انتخابات ریاست جمهوری 2016 رای نیاورد و از هر 10 رای دهنده شش نفر از بایدن حمایت کردند. از هر 10 نفر چهار نفر زیر سن 25 سال هستند ، اما تقریباً نیمی از آنها بزرگتر هستند ، بنابراین آنها به اندازه کافی بزرگ بودند که در سال 2016 رای دهند. بیشتر این رای دهندگان گفتند که از روش ناراضی هستند که دولت کار می کند.

مردان: بایدن آنها را برنده نشد ، اما برنده شد

بایدن و آقای ترامپ تا حد زیادی رای مردان را در سطح ملی تقسیم می کنند. از نظر تاریخی ، مردان اکثراً به جمهوری خواهان به عنوان رئیس جمهور رأی می دادند و آنها با 11 امتیاز در سال 2016 از آقای ترامپ حمایت کردند ، بنابراین این یک امتیاز قابل توجه برای بایدن بود.

us-201-men.png

بخشی از این سود ناشی از نفوذ بایدن در حاشیه ترامپ با مردان سفید پوست است. آقای ترامپ در سال 2016 با 31 امتیاز مردان سفید را به دست آورد ، اما این فاصله امسال به 18 امتیاز کاهش یافته است. در سطح ملی ، مردان سفیدپوست با تحصیلات عالی از انحراف خارج شده اند حاشیه 14 امتیاز برای آقای ترامپ در سال 2016 تقریباً هم اکنون. امسال رئیس جمهور دو امتیاز داشت. دیدگاه این گروه نسبت به آقای ترامپ نسبت به بایدن مطلوب تر است.

مردان سفیدپوست بدون تحصیلات عالی قسمت بزرگی از ائتلاف ترامپ بودند و آنها با اختلاف زیادی به حمایت از وی ادامه دادند. اما در میشیگان و ویسکانسین عنوان شده است که بایدن از قرمز به آبی تبدیل شد ، سهم آرای بایدن با این گروه حدود 10 امتیاز بیشتر از کلینتون بود.

بازنشستگان: در ایالت های مهم به بایدن منتقل شده در سطح ملی بهبود یافته است.

تاکنون سالمندان از جمهوریخواهان به دموکرات ها در جبهه های نبرد میشیگان و پنسیلوانیا نقل مکان کرده اند. در هر دو کشور ، رای دهندگان مسن بیشتر از رای دهندگان جوان ، ویروس کرونا را به عنوان مشکل اصلی خود انتخاب می کنند.

و در آریزونا ، که سالمندان از هر 10 رای دهنده سه نفر را تشکیل می دهند ، آنها رای خود را بین بایدن و رئیس جمهور تقسیم می کنند. در سال 2016 ، آقای ترامپ با 13 امتیاز برنده این گروه شد و همچنین ایالت را به دست آورد.

در سطح ملی ، بایدن به افراد مسن نیز نفوذ می کند. ترامپ در سال 2016 با 7 امتیاز این گروه را فتح کرد اما امسال فقط 3 امتیاز برتری داشت.

us-807-seniors.png

رأی دهندگان جوان: برنده حاشیه کلینتون

نه تنها بزرگسالان بلکه رأی دهندگان جوان نیز به تقویت بایدن کمک کردند. رأی دهندگان زیر 30 سال تقریباً 17٪ از رای دهندگان را تشکیل می دهند ، مشابه سهم آنها در سال 2016 ، اما آنها بیش از هیلاری کلینتون از بایدن حمایت کردند: مزیت 27 امتیاز برای بایدن در مقایسه با 19 امتیاز برای کلینتون.

62 درصد از بایدن حمایت کردند – در حالی که 55 درصد در سال 2016 به کلینتون رأی دادند. در حقیقت ، کمی بیشتر از 30 سال رای دهنده به جو بایدن نسبت به باراک اوباما در سال 2012 رای دادند (اگر چه این رقم کمتر از 66 درصد بود). از رای جوانان که آقای اوباما در سال 2008 به دست آورد

us-216-young.png

در میدان نبرد ویسکانسین ، بایدن با کسب 20 امتیاز در میان رای دهندگان جوان آقای ترامپ را شکست داد ، بسیار بیشتر از حاشیه 3 برابر کلینتون در سال 2016.

wi-216-young.png

سیزده درصد از رأی دهندگان ملی گفتند كه آنها هرگز در انتخابات قبل از این سال رأی نداده بودند و این رأی دهندگان جدید با اختلاف دو بر یكی به بایدن (66 درصد) بیش از ترامپ (32 درصد) رأی دادند. حدود نیمی از این رای دهندگان جدید کمتر از سی سال سن دارند و از نظر نژادی تنوع بیشتری نسبت به رای دهندگان دارند.

زنان: ادامه حمایت قوی

همانند سال 1984 ، زنان درصد بیشتری از رای دهندگان ملی را نسبت به مردان تشکیل می دهند. آنها در سال 1992 به نامزد ریاست جمهوری دموکرات رأی دادند و امسال نیز دوباره این کار را انجام دادند.

us202-women.png

بایدن 13 امتیاز آقای ترامپ را در بین زنان شکست داد ، که مطابق با حاشیه کلینتون در سال 2016 است ، و بایدن در برخی از کشورهای مهم که مهمترین آنها هستند ، یعنی در غرب میانه غرب ، حاشیه را کمی در زنان افزایش داد. زنان سفیدپوست با تحصیلات عالی به بایدن در ایالاتی مانند میشیگان کمک کردند. آنها با حدود 20 امتیاز به بایدن رفتند که کلینتون 6 امتیاز افزایش داشت.

رای دهندگان سیاه پوستان و لاتین: حمایت از بایدن ، اما برخی علائم هشدار دهنده برای دموکرات ها؟

مانند همه انتخابات اخیر ، رای دهندگان سیاه پوست نیز به شدت از نامزد دموکرات ها حمایت کردند. در سطح ملی ، داده های نظرسنجی منابع تاکنون نشان می دهد که بایدن چهار سال پیش عملکرد کلینتون را با رای دهندگان سیاه پوست بهبود نداده است. هشتاد و هفت درصد از رای دهندگان سیاه پوست از بایدن حمایت می کنند ، در حالی که 4 سال پیش کلینتون 89 درصد بود. رئیس جمهور ترامپ 12٪ را کسب کرد – 8 درصد بهبود در سال 2016. بهبود آقای ترامپ از اندکی افزایش در میان سیاه پوستان ناشی می شود. وی امسال 18 درصد حمایت آنها را به دست آورد ، در حالی که این رقم در سال 2016 بود.

در حال حاضر نظرسنجی های انجام شده سهم لاتین ها را در رأی دهندگان کشوری 13٪ تخمین می زنند – دو درصد بیشتر از سال 2016. در سطح کشور ، 66٪ لاتین ها به جو بایدن رأی دادند – همان درصدی که در سال 2016 به هیلاری کلینتون رای دادند. .

اما در برخی از ایالت های مهم میدان نبرد – به ویژه فلوریدا و نوادا – تعداد لاتین های کمتر از چهار سال پیش به دموکرات ها امسال رای داده اند. بخصوص در فلوریدا ، جایی که مردم لاتین از هر پنج رای دهنده یک نفر را تشکیل می دهند ، بایدن فقط حدود 5 درصد از آقای ترامپ پیروز شد ، اختلاف بسیار کمتری نسبت به 27 امتیاز هیلاری کلینتون با آن گروه در سال 2016. بیشتر رای دهندگان کوبایی “یک سوم کل رای دهندگان لاتین در فلوریدا” ، آنها به رئیس جمهور ترامپ رأی دادند. هیسپانیک ها در فلوریدا گفته اند آقای ترامپ کار بهتری نسبت به بایدن ، مسئول اقتصاد انجام خواهد داد.

us808-demos.png

چه چیزی در پیش است؟

به نظر می رسد پیام وحدت بایدن با چنین کشوری که از نظر سیاسی تقسیم شده باشد ، در میان کسانی که از او حمایت نکرده اند ، طنین انداز شود. فقط 5٪ از رای دهندگان آقای ترامپ دیدگاه مطلوبی نسبت به بایدن داشتند و از هر 10 نفر 9 نفر اظهار داشتند که از ریاست جمهوری بایدن نگران یا مرعوب خواهند شد.

نظرسنجی های خروجی CBS News شامل مصاحبه شخصی با رای دهندگان در روز انتخابات و مصاحبه تلفنی است که نظر رای دهندگان غایب / اولیه و رای دهندگان اولیه را اندازه گیری می کند. این نظرسنجی ها توسط ادیسون تحقیق به نمایندگی از صندوق ملی انتخابات در 115 مرکز اخذ رأی در بین 15590 رای دهنده در روز انتخابات و همچنین افراد غایب و / یا رای دهندگان اولیه انجام شد.

درصد انتشار نظرسنجی ها ممکن است از زمان انتشار این مقاله به روز شده باشد.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir