کارزار انتخاباتی ترامپ در حال انتقال 3 میلیون دلار به ویسکانسین برای سرشماری است


رئیس جمهور ترامپ در روز چهارشنبه اعلام کرد ، مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور ترامپ به دنبال سرشماری در دو شهرستان ویسکانسین است ، ادعا می کند بدون ارائه شواهدی مبنی بر صدور و تغییر غیرقانونی آرا ball غایب ، و مقامات شهرستان به رای دهندگان در مورد چگونگی مطابقت با هویت رای دهندگان در کشور ، طبق خبرنگاران کمپین CBS News Nicole Sganga، آدام بروستر و گزارشگر دیجیتال CBS News ملیسا کوین.

این کمپین گفت که این کمیسیون سرشماری ویسکانسین را برای شهرستانهای میلواکی و دان به دلیل ادعای بی نظمی درخواست می کند و 3 میلیون دلار به ایالت منتقل کرده است تا هزینه سرشماری را تأمین کند.

جیم تروپیس ، مشاور مبارزات انتخاباتی گفت: “مردم در ویسکانسین شایسته این هستند که بدانند آیا روند انتخاباتی آنها به روشی قانونی و شفاف کار کرده است.” “متأسفانه ، بدون شمارش در این دو شهرستان و اعمال یکنواخت شرایط رأی دادن برای غایبان در ویسکانسین ، نمی توان به صحت نتایج انتخابات اعتماد کرد. تا زمانی که فقط آرا legitimate قانونی شمارش نشوند ، ما از نتایج واقعی انتخابات اطلاع نخواهیم داشت. “

CBS News پیش بینی کرده است که رئیس جمهور منتخب جو بایدن ایالت ویسکانسین و 10 رأی انتخاباتی آن را با بیش از 20500 رأی کسب کرده است. در منطقه دان ، آقای بایدن با بیش از 181،000 رأی آقای ترامپ را رهبری می كند و در شهرستان میلواكی رئیس جمهور منتخب از بیش از 182،000 رأی جلوتر است. برگرداندن این برآورد تقریباً غیرممکن است ، زیرا حتی سرشماری در سراسر کشور معمولاً فقط صدها رأی آرا را تغییر می دهد.

“آنها در واقع توانایی خود را برای غلبه بر حاشیه نسبتاً زیاد 20،000 رأی با در نظر گرفتن فقط بخش کوچکی از ویسکانسین به طور کلی محدود کردند” دیوید بکر ، کارشناس حق رای CBS News گفت “بنابراین تقریباً غیرممکن است – حتی با یک سرشماری سراسری – بتوان حتی کسری کمی از حاشیه 20،000 رأی را گرفت. و آنها فقط به بخش کوچکی از ویسکانسین نگاه می کنند ، بنابراین احتمال حتی کمتر است. شانس آنها. تقریباً به صفر رسیده اید. “

ساعت انتقالی

JOE BIDEN انتخاب شده توسط رئیس

رئیس جمهور منتخب جو بایدن امروز یک میزگرد مجازی با کارگران خط مقدم برگزار کرد. در طول بحث ، وی هشدار داد که عدم تبادل اطلاعات توسط دولت ترامپ با تیم انتقال آقای بایدن می تواند دولت “را در هفته ها یا ماه ها” ترک کند تا برنامه های خود را برای پاسخ به COVID انجام دهد. بایدن در روند انتقال گفت: “من خوش بین هستم ، اما ما باید ادامه دهیم.” “ما نتوانسته ایم به موارد مختلفی که باید در مورد عمق سهام بدانیم دسترسی پیدا کنیم – می دانیم که تعداد زیادی اصلا وجود ندارد.”

رئیس جمهور منتخب با یک آتش نشان ، یک پرستار مدرسه ، یک افسر مراقبت در منزل و یک پرستار صحبت کرد ، که توضیح داد که هنوز آزمایش COVID به او داده نشده است. “شوخی می کنی!” آقای بایدن پاسخ داد و قول داد که تیمش “یک چرخش سریع” برای کشور ایجاد خواهد کرد.

وی همچنین روز چهارشنبه از نانسی پلوسی ، رئیس پارلمان خواست تا انتخاب وی را به عنوان نامزد دموکرات ها برای ریاست مجلس به وی تبریک بگوید و گفت که مشتاقانه منتظر کار با او است … در یک دستور کار مشترک ، برای برای تسلط بر COVID-19 و ساختن اقتصاد ما بازده بهتری دارد. “

وقتی آقای بایدن میزگرد مجازی ضبط شده در مرکز شهر ویلمینگتون را ترک کرد ، گزارشگر کمپین CBS News بو اریکسون او پرسید بایدن ، چرا هنوز با رهبر سنا ، میچ مک کانل ، تماس نگرفته است تا به طور مستقیم درباره قانون امداد COVID بحث کند؟ بعد از پخش ، بایدن گفت که این “به دلیل اتفاقات زیادی است” ، اما قول داد که “وقتی همه چیز حل شود چیزهای بیشتری برای گفتن وجود خواهد داشت”.

کشور به تفکیک کشور

جورجیا

گزارشگر کمپین CBS News لاکرای میچل گزارش ها حاکی از آن است که گابریل استرلینگ ، مدیر اجرای سیستم رأی گیری گرجستان در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح چهارشنبه گفت که حاشیه در انتخابات ریاست جمهوری در حال حاضر 12،781 رأی به نفع رئیس جمهور تازه انتخاب شده بایدن است پس از اینکه یک حوزه انتخابیه دیگر تعداد آرا under بیشتری را پیدا کرد دست از آنچه در شب انتخابات گزارش شده است.

حتما بخوانید:
20 سوال داغ - سری جدید سوالات داغ * سرخات نیوز

اوایل این هفته ، هنگامی که 2700 برگه رای گیری یافت شد که در ابتدا در شب انتخابات گزارش نشده بودند ، وضعیت مشابهی در منطقه دیگری در جورجیا رخ داده بود. استرلینگ قبل از پایان مهلت نیمه شب برای تکمیل ممیزی های دستی توسط شهرستان ها ، گفت که تقریباً 4.97 میلیون رأی ارسالی برای انتخابات ریاست جمهوری به این ایالت تفتیش شده است.

میشیگان

در یک چرخش خیره کننده سه شنبه شب در وین کانتی ، میشیگان ، شورای Canvassers به ​​اتفاق آرا رأی داد که نتایج انتخابات را تایید کند ساعاتی پس از توقف هیئت مدیره در زندان 2-2 در مورد این موضوع ، خبرنگار کمپین CBS News آدام بروستر.

شهرستان وین پرجمعیت ترین شهرستان میشیگان است و محل زندگی دیترویت است که حدود 80٪ سیاه پوستان است. علاوه بر تأیید نتایج انتخابات ، کمیته مبارزات انتخاباتی همچنین “وزیر امور خارجه میشیگان” جوزلین بنسون “را ملزم به انجام” ممیزی جامع “از تمام” مناطق نامشخص “در اطراف شهرستان می کند.

این رای گیری پس از تقریباً سه ساعت اظهار نظر عمومی از طرف دیترویت ، ساکنان سایر جوامع در وین کانتی ، دموکرات ها و ناظران نظرسنجی غیرحزبی صورت گرفت که اعضای جمهوریخواه شورای شهرستان را به دلیل عدم تأیید نتایج اولیه انتقاد کرد. بسیاری از مفسران آنها را به تلاش برای سلب حق رای سیاه پوستان در دیترویت متهم کردند.

پوشش کنگره

در سنا

جورجیا

کشیش رافائل وارنوک ، نامزد سنای دموکرات ، که در جریان دور دوم انتخابات مجلس سنا در جورجیا ، سناتور جمهوری خواه کلی لوفلر را به چالش کشید ، امروز یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی برگزار کرد و از لوفلر خواست تا علیه حملات به روند انتخابات گرجستان صحبت کند. تولید کننده همکار واحد سیاسی CBS News النور واتسون.

خبرنگاران از وارنوک در مورد پاسخ او به حملات اخیر GO به وی س askedال کردند ، که یکی از آنها خطبه ای بود که توسط Warnock ایراد شد و در آن وی گفت: “شما نمی توانید به خدا و ارتش خدمت کنید.”

وارنوک پاسخ داد ، “درس انجیل می گوید شما نمی توانید خدا و مأمون را بندگی کنید ، که نمی توان دو استاد داشت. این یک درس معنوی است که برای افراد با ایمان اساسی و اساسی است.” وی افزود: آنچه من بیان می كردم این واقعیت بود كه به عنوان یك فرد با ایمان ، وفاداری نهایی من به خداست و بنابراین ، به هر كاری كه بتوانم متعهد شوم ، باید بر اساس بنیان معنوی بنا شود.

گزارشگر کمپین CBS News لاکرای میچل از وارنوک پرسید که چگونه تیمش رای دهندگان را بسیج کرد ، زیرا ممکن است میزان مشارکت در مرحله دوم نسبت به روز انتخابات کمتر باشد. وی گفت که تیمش در اطراف ایالت مستقر است و او پیش بینی می کند رکورد مشارکت مردم در دموکرات ها وجود داشته باشد.

در خانه

رهبری

در جریان رای گیری مجازی در مجلس دموکرات ها ، رئیس جمهور نانسی پلوسی و رهبری دموکرات ها از طریق نامزدی روز چهارشنبه برای انتخاب مجدد کشتی قایقرانی کردند. تقریباً همه مناصب رهبری بدون مقاومت ، به استثنای جایگاه دستیار آزاد ، که توسط کاترین کلارک ، نماینده کنگره ماساچوست پر شده بود ، برگزار می شد.

جمهوری خواهان در پارلمان اعضای آسیب پذیر را در کل مبارزات انتخاباتی سال 2020 به رئیس Pelosi گره زدند و روز پنجشنبه برای اعضای مجدداً منتخب مطبوعات ارسال کردند ، با تمرکز بر اینکه آیا رئیس مجلس آرای کافی را برای تأیید نهایی دارد ، با 15 رای مخالف او در یازدهمین کنگره پلوسی مجبور است 218 رأی را هنگام رأی گیری رسمی در 3 ژانویه 2021 حفظ کند تا به طور رسمی به عنوان رئیس مجلس انتخاب شود و دموکرات ها با اکثریت بسیار کمتری از 233 کرسی که پس از سال 2018 داشتند کار می کنند. جمهوری خواهان موفق به آزاد کردن حداقل 11 دموکرات فعلی در این چرخه و اخبار CBS آرون ناوارو می گوید حداقل هفت مسابقه نامناسب در مجلس باقی مانده است که چهار مسابقه توسط دموکرات های فعلی اداره می شود.

حتما بخوانید:
نویسنده «پایتخت» در سریال ماورایی * صحت نیوز حضور یافت

در همین حال ، تام امری ، نماینده مجلس مینه سوتا ، پس از ارائه موفقیت آمیز آراots در روز انتخابات ، کرسی خود را به عنوان رئیس کمیته ملی جمهوری خواه کنگره حفظ کرد. کوین مک کارتی رهبر اقلیت حزب جمهوری اسلامی پس از رأی دادن به نامزدی در روز سه شنبه به مطبوعات گفت: “من فکر می کنم که او احتمالاً قبلاً برای کلاس 2022 جذب شده است ، که این امر ما را به اکثریت بازمی گرداند.” تونی کاردناس از کالیفرنیا و شان پاتریک مالونی از نیویورک نمایندگان کنگره دموکرات برای ریاست بعدی DCCC نامزد می شوند و انتخابات این هفته در تاریخ 30 نوامبر برگزار می شود.

GOP WOMEN

دست کم 27 زن جمهوری خواه سال آینده به مجلس اعزام می شوند و رکورد های ثبت شده در سال 2006 را بشکنند. اخبار CBS آرون ناوارو. میکا یوسفی ، مدیر صندوق درآمد زنان ، طی یک جلسه مطبوعاتی پس از انتخابات روز چهارشنبه ، گفت که موفقیتی که این چرخه به آنها داده بود “الگویی” برای افزودن به صفوف جامعه مدنی و کاهش شکاف بین آنها و کنگره های دموکرات وی گفت: “این اولین باری بود که شاهد حمایت این نوع از سوی کمیته مجلس نمایندگان مجلس عوام بودیم … بدیهی است که م worksثر است ، هیچ دلیلی وجود ندارد که این موارد بزرگتر و بهتر را در چرخه های آینده تکثیر نکنیم.” و اضافه کرد که زنان می توانند با دیدن پیروزی زنان در این چرخه الهام بگیرند که بدوند.

پارکر پاولینگ ، مدیر اجرایی NRCC گفت که هر کرسی فردی جمهوری خواه توسط یک زن ، یک اقلیت یا یک نامزد کهنه کار پر شده است. وی با اشاره به صندلی معکوس در میشیگان سوم گفت: “پیتر مایر مرد سفیدپوست نمادین ما است.” برخی از بهترین جمع آوری کمک های مالی در سراسر کشور زنان بودند … منظورم این است که نانسی میس 2 را جمع کرد ، در سه ماهه گذشته 5 میلیون دلار. ما فقط نامزدهای زن نداشتیم ، ما زنان فوق العاده ای نیز داشتیم. “

پائولینگ خاطرنشان کرد که مناطقی وجود دارد که نامزد آنها باید از رئیس جمهور بهتر عمل کند ، مانند تگزاس 24 ، 5 ایندیانا و 39 و 48 شهرستانهای کالیفرنیا. وی گفت: “من فکر می کنم فقط کمی متفاوت و به نظر رسیدن صدا کمک می کند تا شما را کمی در این محله های واقعاً دشوار تحت فشار قرار دهد.”

املاک حاکم

استراتژی کویدنا

رئیس جمهور منتخب بایدن و معاون تازه انتخاب شده كاملا هریس قرار است روز پنجشنبه با استانداران تماس بگیرند. اخبار CBS آرون ناوارو.

یک مقام مسئول در انجمن ملی حکام گفت که هدف از این فراخوان “گشودن گفتگو در مورد استراتژی های کاهش COVID-19 ، از جمله انتشار واکسن است.” رئیس NGA و فرماندار نیویورک اندرو کوومو ابتدا با انتقاد از رفتار ترامپ در بحران ، تماس با MSNBC را روز دوشنبه اعلام کرد. “آنها در عملیات آزمایش COVID ، عملیات PPE ، قانون ساخت دفاع شکست خوردند – این دولت فدرال از هر جهت شکست خورد. از بعضی جهات ، می گویم ، بیایید فقط ادامه دهیم. بگذارید جو بایدن زمام امور را بدست بگیرد ، بگذارید او کار کند فرمانداران و بیایید این کار را انجام دهیم زیرا من معتقدم ترامپ به هر حال توانایی انجام این کار را ندارد “.

خبرنگار سیاسی CBS News اد اوکیف اعلام می کند که اعضای کمیته رهبری NGA هر دو حزب دعوت خواهند شد. این موارد عبارتند از: رئیس NGA کوومو از نیویورک ، معاون رئیس جمهور آسا هاچینسون از آرکانزاس ، فرماندار جمهوری خواه کی ایوی از آلاباما ، فرماندار جارد پولیس از کلرادو ، فرماندار لری هوگان از مریلند و فرماندار دولت. گرتچن ویتر از میشیگان دموکرات ها ، میشل لوجان گریشام فرماندار دموکرات از نیومکزیکو و گری هربرت فرماندار جمهوری خواه از یوتا.
منبع: elitenews.ir

Leave a Comment