[ad_1]

واشنگتن – روز چهارشنبه گفت ، مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور ترامپ به دنبال سرشماری در دو شهرستان ویسکانسین است ، ادعا کرد بدون ارائه شواهدی مبنی بر صدور و تغییر غیرقانونی آراots غایب ، و مقامات شهرستان به رای دهندگان در مورد چگونگی مطابقت با آنها مشاوره می دهند هویت رای دهندگان.

این کمپین گفت که این کمیسیون سرشماری ویسکانسین را به دلیل ادعای بی نظمی برای شهرستانهای میلواکی و دان درخواست کرده و 3 میلیون دلار به ایالت منتقل کرده است تا هزینه سرشماری را تأمین کند.

جیم تروپیس ، مشاور مبارزات انتخاباتی گفت: “مردم در ویسکانسین شایسته این هستند که بدانند آیا روند انتخاباتی آنها به روشی قانونی و شفاف کار کرده است.” “متأسفانه ، بدون شمارش در این دو شهرستان و اعمال یکنواخت شرایط رأی دادن برای غایبان در ویسکانسین ، نمی توان به صحت نتایج انتخابات اعتماد کرد. تا زمانی که فقط آرا legitimate قانونی شمارش نشوند ، از نتایج واقعی انتخابات اطلاع نخواهیم داشت. “

CBS News پیش بینی می کند که رئیس جمهور منتخب جو بایدن ایالت ویسکانسین و 10 رأی آن را با بیش از 20500 رأی برنده خواهد شد. در منطقه دان ، آقای بایدن با بیش از 181،000 رأی آقای ترامپ را رهبری می كند و در شهرستان میلواكی رئیس جمهور منتخب از بیش از 182،000 رأی جلوتر است.

برگرداندن این برآورد تقریباً غیرممکن است ، زیرا حتی سرشماری در سراسر کشور معمولاً فقط صدها رأی آرا را تغییر می دهد.

دیوید بکر ، کارشناس حق رای CBS ، گفت: “آنها در واقع توانایی خود را برای غلبه بر حاشیه نسبتاً زیاد 20،000 رأی محدود کردند و فقط به بخش کوچکی از ویسکانسین نگاه کردند.” “بنابراین تقریباً غیرممکن است – حتی با سرشماری سراسری – بتوان حتی کسری کمی از حاشیه 20،000 رأی را بدست آورد. و آنها فقط به بخش کوچکی از ویسکانسین نگاه می کنند ، بنابراین احتمال حتی پایین تر است. تقریباً به اندازه صفر که می توانید بدست آورید. “

رئیس جمهور برای بازگرداندن کاخ سفید خود به بیش از ویسکانسین نیاز دارد. در حال حاضر ممیزی و شمارش در ایالت جورجیا در حال انجام است و انتظار می رود چهارشنبه شب به پایان برسد و آقای بایدن در حال حاضر با 12،781 رأی در رأی گیری است.

روز دوشنبه ، کمیسیون انتخابات ویسکانسین پیش بینی های سرشماری شهرستان به شهرستان را منتشر کرد و گفت که همه گیر COVID-19 آن را گران تر از چهار سال پیش کرده است. میگان ولف ، یک مقام ارشد ویسکانسین ، در بیانیه ای گفت که مقامات انتخاباتی “عواملی را که چهار سال پیش وجود نداشته اند ، از جمله نیاز به فضاهای بزرگتر برای امکان مشاهده عمومی و فاصله اجتماعی ، در نظر بگیرند. فضاها ، تعداد بیشتر آرا abs غایب ، یک دوره تعطیل فشرده و اجاره تجهیزات اسکن آرا سریع. “

مبارزات انتخاباتی ترامپ پس از انتخابات ، با خواستگاری از خریداران بزرگ تماس های هفتگی مبارزات انتخاباتی و جستجوی اهداکنندگان آنلاین برای کمک به “صندوق حمایت از انتخابات” وی ، به طور متجاوزانه سرمایه جمع می کند. اما چاپ کوچک در زیر برنامه نشان می دهد که مشارکت آنلاین کمتر از 5000 دلار است در واقع ، آنها صرف نبردهای قانونی درباره انتخابات نخواهند شد و در عوض فقط به نفع PAC جدید رئیس جمهور ترامپ Save America و کمیته ملی جمهوریخواه خواهد بود.

در حالی که پیش بینی می شد آقای بایدن در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود و 306 رأی انتخاباتی را بدست آورد – بیش از 270 رأی لازم برای اعلام پیروزی – آقای ترامپ هنوز قبول نکرد که نامزدی مجدد خود را از دست داده و در عوض به دروغ خود را برنده اعلام می کند. رئیس جمهور و مبارزات انتخاباتی وی ادعاهایی بی اساس مبنی بر صدور آرا illegal غیرقانونی در چندین ایالت مهم در میدان نبرد از جمله ویسکانسین و به راه انداختن تعدادی از جنگ های طولانی مدت قانونی با هدف تأخیر در تأیید صلاحیت نتایج انتخابات انجام داده اند.

در ویسکانسین ، یک نامزد ممکن است تقاضای بازشماری کند اگر 1٪ ​​از پیروزی باشد و باید تا اول دسامبر تکمیل شود. محاسبه نتایج در سراسر ایالت نزدیک به 8 میلیون دلار هزینه دارد.

شمارش جزئی بعید است نتایج انتخابات ویسکانسین را تغییر دهد. در سال 2016 ، جیل استین 3.5 میلیون دلار برای بازشماری در این ایالت پرداخت کرد که پس از پیروزی 22،748 رأی ، شانس آقای ترامپ برای پیروزی بر هیلاری کلینتون را با 131 رأی افزایش داد. هنگامی که استین درخواست خود را برای سرشماری ارائه داد ، آقای ترامپ آن را “کلاهبرداری” خواند و خاطرنشان کرد که هیلاری کلینتون ، وزیر امور خارجه ، قبلاً انتخابات را به رسمیت شناخته است.

با شروع سرشماری ، دو کشور 13 روز فرصت دارند تا روند کار را انجام دهند.

آدام بروستر و نیکول اسگانگا در تهیه این گزارش همکاری داشتند

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر