[ad_1]

اداره امنیت حمل و نقل تعداد افراد بیشتری را در روز یکشنبه پس از شکرگذاری سال گذشته بیش از سایر روزهای تاریخ آژانس بررسی کرد. این آخر هفته شکرگذاری خیلی شلوغ نخواهد بود ، اما هنوز میلیون ها نفر شما قصد دارید در جاده بروید. کارشناسان بهداشت می گویند این گردشگران می توانند به این موارد اضافه کنند موج عفونت ها اکنون کشور را جارو می کند.

AJ Dronkers بیش از یک سال است که مادر خود را ندیده است ، اما این در حال تغییر است. وی در میان 56 درصد آمریکایی ها است که قصد سفر دارند شکرگذاری – پس از دریافت آزمایش COVID-19.

دروکرز به سی بی اس نیوز گفت: “ما در آخرین لحظه تصمیم گرفتیم و فکر می کنم این بخشی از سنجش تمام خطرات ، همه عوامل بود.” “من واقعاً به خانواده ام اجازه دادم كه این تصمیم را در سطح راحتی مدیریت كنند ، و هر بار كه تماس گرفتم ، آنها گفتند كه آنها كاملاً راحت هستند. علاوه بر این ، زیبایی كالیفرنیای جنوبی ، ما می توانیم بیرون غذا بخوریم.”

شرکت های هواپیمایی منتظر شلوغ ترین قسمت خود در همه گیر هستند. شرکت هواپیمایی یونایتد 1400 پرواز به آن اضافه شده و هواپیمایی آمریكا بیش از 500 پرواز اضافی در روز انجام می دهد. اما طبق گفته TripAdvisor ، تعداد مسافران بسیار کمتر از سال گذشته است و بیشتر آنها با ماشین می روند – 76٪.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار می دهند که حتی “اجتماعات کوچک خانگی عامل مهمی در افزایش موارد COVID-19 است.” آژانس توصیه می کند مراقبت از آنفولانزا ، سازماندهی مجالس کوچک در خارج ، ماسک زدن و دور ماندن از فضاهای تنگ مانند آشپزخانه داشته باشید.

دکتر تام فریدونون ، مدیر سابق CDC ، گفت: “وقتی مردم در خانه جمع می شوند ، غذا می خورند ، می نوشند ، صحبت می کنند ، فریاد می زنند ، آواز می خوانند ، متأسفانه نحوه پخش بسیاری از COVID است ، به خصوص هنگامی که مردم به اطراف سفر می کنند.”

فریدن ادامه داد: “لطفاً در مورد روز شکرگذاری دقت بیشتری داشته باشید تا کریسمس مبارک داشته باشید ، در غیر این صورت احتمال واقعی وجود دارد که در نتیجه ماه شکرگذاری شاهد گسترش مواد منفجره COVID در سراسر ماه دسامبر باشیم.”

فریدن با توجه به موج COVID-19 شکرگذاری را به خانواده خودش قطع کرد. دکتر آنتونی فاوسی ، بهترین متخصص بیماری در کشور ، مجبور به همان کار شد پاسخ.

CDC مردم را تشویق می کند تا اجتماعات را به خانه خود یا گروه کوچکی از تماس نزدیک محدود کنند. این آژانس همچنین به افراد توصیه می کند که هنگام غذا خوردن در داخل خانه ، ماسک استفاده نکنند ، در فضای باز به برگزاری مراسم بپردازند یا حتی یک شکرگذاری مجازی را با خانواده خود در خارج از کشور برگزار کنند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر

کولر گازی اقساطی