[ad_1]

روی کوپر ، فرماندار کارولینای شمالی روز سه شنبه گفت ویروس کرونا میزان عفونت در ایالت وی همچنان بالا است و مقامات بهداشتی میزان مثبت 8.6٪ را گزارش می دهند. روز سه شنبه ، ایالت تقریباً 3،300 مورد جدید ویروس را گزارش کرد.

فرماندار گفت که مقامات بهداشتی بالاترین میزان ابتلا به COVID را در آخر هفته داشته اند. وی گفت: “این اعدادی است که نمی توانیم آنها را نادیده بگیریم.”

کوپر همچنین گفت که دولت یک سیستم هشدار منطقه ای با سه سطح رنگ را نشان می دهد که شاخص های خاصی را برای COVID-19 منعکس می کند. سیستم هشدار به ساکنان نشان می دهد که کدام مناطق بیشترین شیوع را در جامعه دارند و دستورالعمل هایی در مورد چگونگی کمک مردم به کاهش میزان عفونت ارائه می دهد. مقامات گفتند که این سیستم هشدار به مردم این امکان را می دهد تا داده های بهداشتی ایالت را به روشی بصری تری مشاهده کنند.

سیستم هشدار ، قرمز ، نارنجی یا زرد را برای هر منطقه تعیین می کند ، که شاخص هایی مانند تعداد دفعات موارد ، درصد مثبت و تأثیر بیمارستان را منعکس می کند. کوپر گفت کارولینای شمالی در حال افزایش عفونت COVID-19 است ، اما لزوماً افزایش نمی یابد.

کوپر گفت که او امیدوار است که ساکنان توصیه های بخش بهداشت را در یک فاصله اجتماعی دنبال کنند ، از اجتماعات بزرگ جلوگیری کنند و در ملا. عام ماسک صورت بزنند. بیش از 317،400 نفر از ماه مارس به این ویروس آلوده شده اند و بر اساس آمارهای ایالت ، حداقل 4852 نفر جان خود را از دست داده اند.

بیش از 11 میلیون مورد COVID-19 در ایالات متحده گزارش شده است – با آخرین موارد در کمتر از یک هفته – در حالی که بسیاری از آمریکایی ها آماده نظارت هستند روز شکرگزاری با همه گیری مشخص شده است. در همین حال، مدرن گفت دوشنبه طبق داده های اولیه مطالعه فعلی شرکت ، واکسن کرونا ویروس آن 94.5٪ موثر است. یک هفته پیش ، یک مسابقه دهنده Pfizer واکسن خود را علیه COVID-19 اعلام کرده است بیش از 90٪ موثر به نظر می رسد – اخباری که این دو شرکت را ظرف چند هفته در جستجوی مجوز اضطراری ایالات متحده قرار می دهد


متخصص اطفال برای حفظ مدارس باز

08:25

[ad_2]

منبع: elitenews.ir