کارکنان بهداشت و درمان می خواهند کمک کنند تا شیوع COVID-19 کاهش یابد


پسندیدن ویروس کرونا موارد همچنان افزایش می یابد ، کارکنان بهداشت آنها صدای خود را بلند می کنند ده ها پزشک از کانکتیکات که نگران افزایش هستند بستری شدن در بیمارستان و موارد مرگ، نامه ای با درخواست تجدیدنظر فوری به فرماندار ند لامونت ارسال كرد: برای جلوگیری از گسترش شام در داخل خانه و ورزشگاه ها را ببندید. در این نامه به سرپرستی دکتر لوک دیویس ، پزشک مراقبت های ویژه در بیمارستان یل نیو هیون ، طوماری آنلاین با امضای بیش از 750 نفر آغاز شد.

دیویس گفت که لامونت مستقیماً با او و چندین همکار که نامه او را امضا کردند صحبت کرد. فرماندار به آنها گفت كه اوضاع را رصد خواهد كرد – اما تاكنون هيچ تغييري در كنكتيكات اعمال نكرده است.

علی رغم وجود واکسن های جدید ، دیویس گفت که مردم نباید در برابر امنیت تسلیم شوند.

“چه اتفاقی در بیمارستان شما می افتد که فکر می کنید مردم در اینجا متوجه نمی شوند؟” CBS News از دیویس پرسید.

وی گفت: “خوب ، من فکر می کنم همه ما خسته شده ایم.” “این یک بیماری بسیار دشوار است. و چیزی که بیشترین تفاوت را ایجاد می کند این است که بیش از حد بیمارستانها بیش از حد بار نمی آورند ، کارکنان کافی برای مراقبت از مردم دارند.”

در سه هفته گذشته میزان پذیرش در COVID-19 در بیمارستان Yale New Haven تقریباً دو برابر شده است. بخش مراقبت های ویژه تقریباً پر است.

در ویسکانسین ، هزاران نفر از متخصصان بهداشت با ارسال نامه ای سرگشاده از مردم خواستند که همه گیری را جدی بگیرند و برای جلوگیری از ویروس اقدام کنند.

حتما بخوانید:
پلنیوم باکس چیست و چه کاربردی دارد؟

در نیویورک ، تقریباً 200 پرستار در بیمارستان Montefiore New Rochelle اعتصاب دو روزه انجام دادند. CBS نیویورک گزارش داد ، در طی این اعتصاب دو روزه ، پرستاران گفتند که آنها برای شرایط بهتر کار تحت فشار هستند و تصمیم گرفتند کار را ترک کنند پس از مذاکره برای عقد قرارداد با بیمارستان.

ملیسا ریکتس ، پرستار ثبت شده در بیمارستان گفت: “ما پرسنل کافی نداریم ، بنابراین نمی توانیم از بیماران به اندازه کافی مراقبت کنیم.”

CBS NY گزارش داد که بیمارستان اعلام کرد “معامله خوبی” به پرستاران ارائه داده که این مرکز مطابق با قوانین ایالتی است و اتحادیه “با خودخواهی جامعه را در معرض خطر قرار می دهد”.

براساس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ، حداقل 866 کارگر بهداشتی در اثر COVID-19 فوت کرده اند. یکی از آنها دکتر کارلوس آراوجو-پرزا از هوستون بود که روز دوشنبه درگذشت.

KHOU-TV وابسته به CBS گزارش داد ، Arauzo-Preja ، 51 ساله ، مدیر پزشکی در بیمارستان HCA Houston در Tomball ، تگزاس بود و برای انجام مطالعه در مورد اثربخشی استفاده از پلاسمای بهبودی در بیماران جدی با ویروس کرونا انتخاب شد.

دخترش ، آندره آراوجو ، امیدوار است که دیگران مانند خانواده اش ، از دست دادن عزیزی را به دلیل COVID-19 تجربه نکنند.

وی به تلویزیون گفت: “فقط کمی ایمن تر باشید تا هیچ کس دیگری نتواند چنین فاجعه ای را پشت سر بگذارد.”


منبع: elitenews.ir