کارکنان رستوران با احیای ویروس کرونا ، طلسم دیگری بدون کار روبرو می شوند


پیشخدمت ها و متصدیان بار دیگر به عنوان مدیران و مقامات محلی اخراج شده اند بستن مراکز خوردن و آشامیدن در محیط داخلی برای مقابله با هجوم ملی ویروس کرونا که بر بیمارستانها مسلط است و امیدها را برای بهبود سریع اقتصادی متزلزل می کند.

و هوا ، درست قبل از تعطیلات ، ممکن است بدتر نباشد.

گرگ مورنا ، صاحب رستوران شهرستان لس آنجلس در تلاش بود تا گام بعدی خود را بعد از کارمندان در بزرگترین شهرستان این کشور مشخص کند. غذای شخصی ممنوع حداقل از سه شنبه به مدت سه هفته اما ترس اصلی او این بود که مجبور شد کارمندان خود را مطلع کند.

مورنا که مجبور شد گفت: “به شما بگویم ،” من نمی توانم شما را در تعطیلات استخدام کنم “کارمندانی که دارای خانواده و فرزند هستند ، من هنوز این قسمت را درک نمی کنم. در اوایل سال یک رستوران را ببندید و دو اسکله در سانتا مونیکا کار می کنند.


خاموش شدن دوم COVID می تواند رستوران ها را نابود کند

02:33

راندین کارنیتس ، سرور در رودخانه الک ، مینه سوتا ، گفت که رئیس او هفته گذشته پس از آنکه فرماندار تیم والتز اعلام کرد که بارها ، رستوران ها و سالن های بدنسازی پس از چهار هفته که عفونت به رکورد می رسد ، تعطیل می شوند ، بارها ، رستوران ها و سالن های بدنسازی تعطیل می شود. ارزش های بالا و بیمارستان ها را به نقطه شکست می رساند.

“” خوب ، آخرین روز شما فردا است. شما کاری ندارید رئیس وی گفت: کارنیتس گفت:

وی گفت که ساعات کار همسرش نیز برای کار وی کوتاه شده و خانواده را مجبور کرده است تعمیرات خانه را به تعویق بیندازند.

با این حال ، کارنیتز گفت که او از توقف حمایت می کند و افرادی که ویروس را جدی نمی گیرند مقصر هستند.

وی گفت: “من فقط فکر می کنم اگر همه ما از ابتدا وظایف خود را انجام می دادیم ، در آن موقعیت نبودیم.” متأسفانه اوضاع فقط برای بخش خدمات بدتر خواهد شد. »

جان بل ادواردز ، فرماندار لوئیزیانا روز سه شنبه گفت تعداد مشتریان خود را در این کشور محدود می کند رستوران ها ، سالن های ورزشی، سالن ها ، کازینوها ، مراکز خرید و سایر مشاغل ناچیز تا 50٪ از ظرفیت خود ، زیرا دولت شاهد جهش سوم در موارد ویروس کرونا و بستری شدن در بیمارستان است. بیشتر بارها فقط برای واردات ، تحویل و مکانهای بیرون به غذا محدود خواهند شد.


رستوران دار تام کولیسیو در “The Takeout”

47:38

صاحبان رستوران ها – که بیشتر آنها در بهار و تابستان تعلیق شده بودند – به نظر می رسد دور جدید تعطیلی ها چالش برانگیز است هوای سردتر اتفاق می افتد. بسیاری پیشنهاد می کنند که محدودیت داشته باشید ، اما همچنین سعی کنید شام را در فضای باز نگه دارید ، حتی اگر به معنی پناه دادن یا بخاری باشد.

اما در شهرستان لس آنجلس ، از چهارشنبه ، رستوران ها و بارها از ارائه غذای بیرون منع شده اند. آنها محدود به تحویل و تحویل خواهند بود.

برخی با توفیق کمی در دادگاه احکام تعلیق را به چالش کشیده اند.

روز سه شنبه ، یک قاضی درخواست یک گروه صنعت رستوران برای جلوگیری از ممنوعیت غذا خوردن در فضای باز در شهرستان لس آنجلس را رد کرد. یک روز قبل ، یک قاضی کالیفرنیا از گفتن اینکه مدارک علمی برای حمایت از دستورات بهداشت عمومی فرماندار گاوین نیوزوم وجود دارد ، از بازگرداندن موقت خدمات داخلی به رستوران ها و سالن های ورزشی در سن سن دیگو که مجبور به جابجایی مجدد عملیات شده بودند ، خودداری کرد.

هفته گذشته ، یک قاضی فدرال پس از شکایت انجمن صنفی از برخورد ناعادلانه رستوران ها ، از لغو ممنوعیت سه هفته ای ناهار خوری در میشیگان خودداری کرد. قاضی خاطرنشان کرد: رستوران ها با شرکت های دیگر متفاوت هستند ، زیرا مشتریان آنها برای خوردن یا نوشیدن مجبورند ماسک خود را بردارند.

ایالات متحده بیش از 12.5 میلیون مورد عفونت تایید شده و بیش از 259000 مورد مرگ ویروس کرونا دیده است. از روز دوشنبه ، نزدیک به 86،000 نفر – بالاترین رکورد – با COVID-19 در بیمارستانهای ایالات متحده بودند.


شهرستان LA خوردن شخصی را به 3 …

01:13

صاحبان رستوران های شهرستان لس آنجلس می گویند که احتمالاً عفونت ها از اجتماعات خصوصی ناشی از ماسک و قوانین از راه دور ایجاد می شود.

بریتنی والاس ، صاحب Gerilla Tacos در لس آنجلس گفت: “همان افرادی که مایل به دیدار از بارها هستند ، در خانه های خود مهمانی می گیرند.” “هرگز آنها را نخواهید دید تا زمانی که ویروس کرونا را به طور ناخواسته در اطراف پخش کنند. این دیوانه است.”

والس گفت که او روز شنبه از هم جدا شد زیرا فهمید که ممکن است آخرین باری باشد – حداقل برای مدتی – که با برخی از کارمندان خود ملاقات می کند. این سومین بار است که وی مجبور به اخراج کارکنان می شود و او روز دوشنبه برای تهیه برنامه ای برای نگه داشتن هر چه بیشتر کارمندان تلاش کرد.

او قبلاً یک کافه افتتاح کرده است که یک بار صبحانه ارائه می دهد. او قصد دارد این ساعات را گسترش دهد ، به کار ناهار خود ادامه دهد و شب همبرگر برای تحویل غذا و غذا باز کند.

برخی از رستوران داران بوده اند چالش برانگیز. فرماندار کلرادو ، جارد پولیس روز سه شنبه به رستوران ها هشدار داد که پس از امضای نامه ای از چندین مشاغل در شهرستان لاریمر ، نامه ای مبنی بر ادامه کار با ظرفیت کامل در داخل خانه ، در صورت نقض دستور تعطیلی ، می توانند مجوز خود را از دست بدهند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*