[ad_1]

داکوتای جنوبی و ایندیانا اکنون به ترتیب در رتبه های اول و دوم قرار دارند که بالاترین سطح را دارند ویروس کرونا طبق پروژه نظارت COVID ، سرانه بستری شدن در کشور.

همانطور که ویروس در داکوتای جنوبی بیداد می کند ، بحث پیرامون پوشیدن مواد صورت نیز افزایش یافته است. جلسه شورای شهر روز دوشنبه در شهر راپید برگزار شد تا درباره مأموریت پیشنهادی ماسک بحث شود.

یک نفر در جلسه گفت: “این فقط یک ماسک است – آن را بپوش”. “این یک بحران بهداشت عمومی است. من نمی دانم چه چیز دیگری بگویم.”

مرد دیگری پرسید: “چه موقع دولت موفق شد آنچه ما بپوشیم را تعیین کند؟”

صدها نفر از افرادی که نمی توانستند در این جلسه شرکت کنند ، نظرات خود را در نظرات آنلاین به اشتراک می گذارند. KELO-TV ، شرکت تابعه CBS ، در پایان ، این مصوبه با رای 9-1 به تصویب رسید و دوشنبه آینده قرائت دوم خواهد داشت.

ایندیانا رکورد دیگری ثبت کرد. بستری شدن در بیمارستان ویروس کرونا در ایالت از 919 در اول اکتبر به 3460 در روز سه شنبه افزایش یافته است – طبق گزارش وزارت بهداشت ایندیانا ، فقط در دو ماه چهار برابر.

اسکات ساملان یک پزشک اورژانس در هاموند ، ایندیانا ، نزدیک شیکاگو است. CBS News برای اولین بار در ماه مارس با او صحبت کرد.

ساملان در تاریخ 31 مارس گفت: “این بیشترین ترس است که من تاکنون پزشک اورژانس بوده ام.”

این در ابتدای همه گیری بود. و حالا ، ساملون گفت: “این نه ماه گذشته است و ما هنوز در این وضعیت هستیم. من از نظر روحی و روانی – و از نظر جسمی خسته شده ام. من فکر می کنم همه اینها هستند.”

در میسوری ، یک بیمارستان 25 تختخوابی غرق است. در همین حال، فلوریدا به سومین کشوری تبدیل شد که بیش از 1 میلیون مورد تایید شده COVID-19 دارد.

کارکنان بهداشتی در نیویورک در حال ضربه زدن به انتخابها هستند. CBS News York گزارش داد ، بیش از 200 پرستار در بیمارستان Montefiore New Rochelle اعتصاب می کنند تا خواستار شرایط کار بهتر شوند.

ملیسا ریکتس ، پرستار ثبت شده در بیمارستان گفت: “ما پرسنل کافی نداریم ، بنابراین نمی توانیم از بیماران به اندازه کافی مراقبت کنیم.”

در میشیگان ، پاتریشیا و لزلی مک واترز نزدیک به 50 سال است که ازدواج کرده اند. اعضای خانواده گفتند که هر دو به همان بیمارستانی منتقل شدند که پاتریشیا به عنوان پرستار کار می کرد و هر دو در ساعت 4:23 بعد از ظهر ، دو روز قبل از شکرگذاری ، درگذشتند.

با توجه به واکسن COVID-19 ، اعضای کمیته مشورتی در زمینه ایمن سازی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها روز سه شنبه رأی داد توصیه می کند که کارمندان بهداشت و ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت اولین آمریکایی هایی باشند که عکس ها را دریافت می کنند.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir