کارگران فروشگاه های مواد غذایی از ادامه بیماری ویروس کرونا می ترسند که بیمار شوند


از آنجا که تعطیلات نزدیک است – معمولاً شلوغ ترین زمان سال برای خرده فروشان در ایالات متحده است ، کارمندان سوپرمارکت می گویند از رفتن به محل کار خود ترسیده اند موارد ویروس کرونا پرش در آسمان

راشل فورنیر ، صندوق دار و وام دهنده 16 ساله در Ralphs در لس آنجلس ، در یک کنفرانس خبری گفت: “موارد COVID در کالیفرنیا و در سراسر کشور در حال انفجار است. همه کسانی که در فروشگاه من کار می کنند از آلوده شدن می ترسند.” توسط کارگران اتحادیه غذا و تجارت (UFCW) در روز دوشنبه. “با وجود خطر رو به رشد ، گاهی اوقات تا دو هفته طول می کشد تا به ما بگویید که یک همکار آزمایش مثبت گرفته است.”

بر اساس اعلام اتحادیه ای که 835000 کارگر فروشگاه مواد غذایی در زنجیره های بزرگ ، از جمله Ahold Delhaize ، Albertsons و Kroger را نشان می دهد ، حداقل 350 عضو UFCW در اثر COVID-19 از جمله 109 تولید کننده مواد غذایی جان خود را از دست داده اند. اتحادیه افزود ، بیش از 17،400 کارگر مواد غذایی آلوده یا در معرض ویروس هستند.

مارک پرونه ، رئیس بین الملل UFCW گفت: “بدون شک تعداد مطلق بسیار بیشتر است.” وی خاطرنشان کرد ، با توجه به اینکه اتحادیه برای جمع آوری ارقام به گزارش های محلی اعتماد می کند ، خرده فروشان بزرگ از اعلام تعداد کارگرانشان که بیمار شده اند یا کشته شده اند ، خودداری می کنند.


رئیس اتحادیه برای خریداران پرده برداشته

06:40

جانت وین رایت ، که 5 سال در کروگر در یورک تاون ، ویرجینیا کار کرده است ، گفت: “ما در حال حاضر یک کارگر در حال مرگ و دو نفر در نهایت در بخش مراقبت های ویژه داریم.

وی گفت: مدیران فروشگاه ها به كارگران سفارش كردند كه مشتریانی را كه ماسك صورت ندارند ، اذیت نكنند و حالا به جای ارائه آنها در ورودی فروشگاه ها ، ماسك را پشت پیشخوان سرویس نگه دارند زیرا آنها “نگران هستند كه ماسك بیش از حد از مشتری بگیرند”. وین رایت “کروگر سکه ها را در اولویت زندگی کارگران و مشتریان قرار می دهد.”

وی گفت ، كروگر دیگر به كارمندانی كه آزمایش ویروس كرونا مثبت نشان می دهند یا در معرض عفونت قرار دارند و نیاز به قرنطینه دارند ، مرخصی استحقاقی نمی دهد.

“این ترسناکه”

نگرانی دیگر برای افرادی که با افزایش ویروس – خیل جمعیت – کار می کنند. فورنیر ، کارگر Ralphs ، یک سوپرمارکت زنجیره ای متعلق به کروگر در کالیفرنیا ، گفت: “فروشگاه ها در حالی که مردم قبل از تعطیلات سهام خود را جمع می کنند ، شلوغ تر می شوند.” “تلاش برای محدود کردن ترافیک م workingثر نیست و هیچ تلاشی برای استفاده صحیح ماسک از مشتریان نمی شود.”

لیزا هریس ، صندوقدار کروگر در نزدیکی ریچموند ، ویرجینیا ، گفت: “ما تاکنون سه مورد در فروشگاه خود داشته ایم. این ترسناک است. این باعث ایجاد انگیزه در افراد می شود که مایل به ورود به داخل نیستند – و نمی خواهند وقت خود را صرف چنین مبلغ کمی کنند. از موسسه بروکینگز در روز دوشنبه. هریس با درآمد کمتر از 15 دلار در ساعت گفت: “زمانی تنها چیزی که می توانست منجر به نوعی شود که اکنون می بینیم این است که هوا نامساعد باشد یا تعطیلات. و اکنون هر روز است.”

کروگر در یک ایمیل گفت که “مهمترین اولویت او در سراسر این همه گیر فراهم آوردن یک محیط امن برای کارمندان و مشتریان ما است ، در حالی که به تعهد عمومی ما در ارائه فروشگاه های باز ، راه حل های تجارت الکترونیکی و یک زنجیره تأمین کارآمد عمل می کند. که جوامع ما به غذای تازه و ارزان قیمت و از همه مهمتر دسترسی دارند. “

سخنگوی كروگر گفت ، از ماه مارس ، این شركت بیش از یك میلیارد دلار در پرداخت اضافی برای كارگران و اقدامات امنیتی خود سرمایه گذاری كرده است. سخنگو گفت: “میزان کلی حوادث COVID-19 کروگر همچنان زیر سطح جوامع اطراف که در آن فعالیت می کنیم ، کنترل می شود.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*