کالیفرنیا اولین کشوری شد که تحت تأثیر 600000 مورد ویروس کرونا قرار گرفت


کالیفرنیا اولین ایالت در ایالات متحده شد که بیش از 600000 مورد تایید شده COVID-19 را پشت سر گذاشت. سنگ بنای هشدار دهنده زمانی اتفاق می افتد که ایالت از 11000 مرگ ناشی از ویروس فراتر رود.

دانشگاه جان هاپکینز صبح جمعه جمعه 603،072 مورد ویروس کرونا را در گلدن استیت گزارش کرد. دولت ملت را رهبری می کند در موارد بعدی فلوریدا با 557137 مورد و تگزاس با 531،428 مورد.

فرماندار گاوین نیوزوم روز جمعه گفت ، این ایالت به طور متوسط ​​روزانه 137،000 آزمایش انجام می دهد ، با نرخ مثبت 6.2 over در 14 روز گذشته.

با 11005 مرگ گزارش شده ، کالیفرنیا این کشور پس از نیویورک و نیوجرسی ، با بالاترین تعداد کشته ها ، در رتبه سوم کشور قرار دارد. این ایالت افزایش تقریباً در تعداد مرگ و میرها را تجربه کرده است فقط در عرض یک هفته 10٪. تگزاس و فلوریدا به ترتیب در رتبه های چهارم و پنجم قرار دارند که بیشترین میزان مرگ و میر را در این کشور دارند.

طبق گفته جان هاپکینز ، از روز جمعه ، ایالات متحده 5،269،868 مورد تایید شده COVID-19 دارد و حداقل 167،528 نفر در این کشور بر اثر ویروس جان خود را از دست داده اند.

در مقایسه با نژادها و سایر قومیت ها ، لاتین اکثریت قریب به اتفاق موارد را در کالیفرنیا تشکیل می دهد. تقریباً 60٪ بیماران تأیید شده در این کشور اسپانیایی تبار هستند و پس از آن بیماران سفید پوست با 17٪ قرار دارند.

نیوزوم گفت ، اما به نظر می رسد وضعیت در کالیفرنیا در حال بهبود است. نیوزوم روز جمعه گفت که تعداد بستری شده برای COVID-19 طی دو هفته گذشته 20 درصد کاهش یافته و تعداد واحدهای مراقبت های ویژه 14 درصد کاهش یافته است ، و این ارقام را “دلگرم کننده” خواند.

اگرچه این اولین کشوری بود که در ماه مارس دستور اقامت در خانه را صادر کرد ، اما کالیفرنیا از زمان بازگشایی در ماه مه به یکی از نقاط ویروس در ایالات متحده تبدیل شده است. در پاسخ ، نیوزوم در اواسط ماه ژوئن و یک بار دیگر حکم ماسک در سراسر کشور را صادر کرد خاموش کردن بارها و غذاخوری های داخلی.

نیوزوم هم پشتیبانی می کند جو بایدن معاون رئیس جمهور پیشین روز پنجشنبه خواستار صدور مجوز در سراسر کشور شد. وی گفت: “میهن پرست باش. ماسک بزن.” توییت.


CDC هشدار می دهد که “COVID-19 gu …

03:55

بیشتر مناطق در کالیفرنیا فقط استفاده می کنند آموزش آنلاین برای شروع سال تحصیلی ، که در چند هفته آینده در این ایالت آغاز می شود.

روز جمعه ، طی یک کنفرانس مطبوعاتی ، نیوزوم بر اهمیت یادگیری شخصی تأکید کرد و یادگیری آنلاین را “بهینه” ندانست. فرماندار اعلام کرد اما بیش از 90 درصد دانش آموزان سال تحصیلی را با آموزش از راه دور آغاز می کنند.

نیوسوم گفت كه طبق آخرین نظرسنجی ها ، حداقل 96.1٪ مدارس تهیه فناوری برای دانش آموزان بی بضاعت را آغاز كرده اند و 91٪ والدین اظهار داشته اند كه آنها از فن آوری لازم برای مشاركت فرزندان خود در آموزش از راه دور برخوردار هستند. . وی با تأکید بر تلاش های ایالت برای رفع شکاف دیجیتالی گفت ، اما تنها 71 درصد مناطق اطمینان دارند که دانش آموزان از فن آوری مورد نیاز برخوردار خواهند شد.

فرماندار گفت این ایالت تاکنون 18 میلیون ماسک و محافظ صورت ، 58000 دماسنج و 1.5 میلیون گالن ضد عفونی کننده دست به مدارس تحویل داده است تا ایمنی هنگام بازگشت مدارس به دستورالعمل های شخصی را تضمین کند.
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*