[ad_1]

فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، روز دوشنبه گفت که این ایالت “با توجه به جهش بی سابقه موارد ابتلا به کووید 19 در سراسر کشور. پیام او چند روز بعد می آید کالیفرنیا پیوست تگزاس تبدیل شدن به دومین وضعیت از بیش از 1 میلیون مورد تایید شده COVID-19 از ابتدای شیوع همه گیر.

همچنین به گفته لس آنجلس تایمز ، کالیفرنیا در یک روز رکورد خود را در موارد جدید COVID شکسته و 13،280 روز دوشنبه شکسته است.

CBS لس آنجلس گزارش داد ، از روز دوشنبه ، 28 شهرستان در حال بازگشت به محدودترین سطح ماتریس کالیفرنیا هستند که مدیریت عملیات تجاری را بر عهده دارند. این اقدام به این معنی است که 41 کشور از 58 شهرستان ایالت در حال حاضر در سطح “بنفش” قرار دارند که ظرفیت خرده فروشی را محدود می کند ، مراکز تناسب اندام را می بندد و رستوران ها را مجبور به محدود کردن خدمات در فضای باز می کند.

شهرستان اورنج – جایی که در آن واقع شده است دیزنی لند و پارکهای موضوعی کالیفرنیا در ماجراهای دیزنی – در لایه “قرمز” سیستم چهار لایه کمی محدودتر بودند ، اما به دلیل رشد امور روزمره ، دوباره در لایه “بنفش” قرار گرفتند.

شهرستانهای جنوبی کالیفرنیا لس آنجلس ، ریورساید و سن دیگو در سطح “بنفش” باقی ماندند.

نیوزوم همچنین از تغییر در نحوه طبقه بندی شهرستانها در ماتریس خبر داد. نمودارهایی که نمره ویروس بالایی دارند اکنون می توانند به جای دو هفته قبل ، پس از یک هفته به ماتریس بازگشایی حالت چهار مرحله ای برگردند.

در صورت لزوم ، شمارش می تواند به چندین سطح بازگردد ، و شهرستانهایی که به عقب حرکت می کنند ، باید بلافاصله محدودیت های صنعتی را طی کنند ، نه سه روز بعد مانند قبل.


تنش در مورد COVID-19 اقتصاد ایالات متحده را تهدید می کند …

02:14

نیوزوم گفت این حرکت روزانه انجام می شود بروز COVID-19 در 10 روز گذشته دو برابر شده است که بیشترین افزایش از ماه ژوئن است.

فرماندار گفت این ایالت دارای 11 “موج” است که می تواند برای جلوگیری از ازدحام بیمارستان در مناطق به ویژه آسیب دیده فعال شود. وی گفت که اولین تاسیسات از این دست در شهرستان امپریال فعال می شود.

بیش از 11 میلیون مورد COVID-19 در ایالات متحده گزارش شده است – آخرین میلیون مورد در کمتر از یک هفته رخ می دهد – و بسیاری از آمریکایی ها آماده تماشای آن هستند روز شکرگزاری با همه گیری مشخص شده است. در همین حال، او گفت مدرن واکسن کرونا ویروس آن بر اساس اطلاعات اولیه از مطالعه فعلی شرکت ، 94.5 درصد موثر است. یک هفته پیش ، یک مسابقه دهنده Pfizer واکسن خود را علیه COVID-19 اعلام کرده است به روشی مشابه ظاهر شد – اخباری که این دو شرکت را در آستانه جستجوی مجوز برای استفاده اضطراری در ایالات متحده قرار می دهد


واکسن مدرن موفقیت در آزمایش را نشان داده است

09:15

پیتر مارتینز در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر