[ad_1]

کالیفرنیا از 1 میلیون مورد فراتر رفته است کووید -19 روز پنجشنبه ، طبق دانشگاه جان هاپکینز. دولت بعد از آن تنها دومین فرد است که این کار را انجام می دهد تگزاس مرحله غم انگیز را در روز سه شنبه مشخص کرد.

بستری شدن و پذیرش در بخش مراقبت های ویژه ایالت از 1 نوامبر به شدت افزایش یافته است. از چهارشنبه ، بستری شدن در بیمارستان از 3،241 به 4،002 ، و پذیرش در بخش مراقبت های ویژه از 823 به 1010 ، بر اساس داده های ایالت ، افزایش یافته است. در سراسر کشور ، نرخ مثبت 3.4 درصد وجود دارد و بیش از 18000 نفر در این ایالت جان خود را از دست داده اند.

دکتر جان سوارتزبرگ ، متخصص بیماری های عفونی روز پنجشنبه گفت که کشور به سمت “زمستانی بسیار تاریک” در پیش است و مردم را به دلیل ماسک نداشتن یا رعایت دستورالعمل های فاصله اجتماعی انتقاد کرد.

وی به سی بی اس لس آنجلس گفت: “پیش بینی شده است كه اگر مردم فقط ماسك را با همان سرعت ماسك خود كه استفاده می كنند ، فاصله اجتماعی داشته باشند ، همانطور كه ​​اكنون استفاده می كنیم ، 160000 نفر نیز خواهیم داشت.”

به گفته ایالت ، به نظر می رسد منطقه بیشترین آسیب دیدگی در جنوب کالیفرنیا باشد ، جایی که 10 شهرستان شاهد تعداد قابل توجهی تا زیاد موارد هستند. به گفته جان هاپکینز ، لوس آنجلس بیشتر موارد تایید شده با تقریبا 330،500 عفونت را تشکیل می دهد. در اورنج کانتی که محل زندگی آن است دیزنی لندبه گفته مقامات ، 63،460 مورد تجمعی COVID-19 وجود دارد.

سی بی اس لس آنجلس گزارش داد ، فرانک کیم ، مدیر اجرایی شهرستان اورنج روز پنجشنبه گفت که “بزرگترین نگرانی او” حتی افزایش موارد اخیر در منطقه نیست ، بلکه به سرعت در حال نزدیک شدن به فصل تعطیلات است.

وی گفت: “بیشتر افراد در سطح ملی پیش بینی می كنند كه بدترین حالت ناشی از COVID است.” “… من نگران هستم. شما نمی توانید این روند را نادیده بگیرید.”

گاوین نیوزوم ، فرماندار کالیفرنیا روز پنجشنبه در توئیتی نوشت که مردم “کاملاً باید این افزایش ها را جدی بگیرند.”

وی افزود: “اقدامات شما به معنای واقعی کلمه می تواند جان انسان ها را نجات دهد”.

به گفته جان هاپکینز در 12 روز گذشته در ایالات متحده شاهد افزایش نگران کننده موارد جدید روزانه هستیم. همه به جز 5 تعداد روزانه را افزایش دادند و 39 کشور با افزایش مرگ روزانه روبرو شدند.

بین 11-11 نوامبر ، تعداد موارد روزانه بیماری COVID در ایالات متحده از 76456 به 143،231 – بیش از 87٪ رسیده است.

مقامات و سازمان های بهداشتی از آمریكایی ها خواسته اند تا از ایجاد اجتماعات و سفرهای بزرگ در طول فصل تعطیلات برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا خودداری كنند.

روز پنجشنبه ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها دستورالعمل هایی در مورد چگونگی جشن گرفتن ارائه دادند شکرگذاری، از مردم می خواهد که تعداد افراد را در طول وعده غذایی و افراد حاضر برای گرفتن غذا و وعده های غذایی خود را محدود کنند.

دکتر مایکل استرهلم ، متخصص بیماری های عفونی ، که به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد جو بایدن به تازگی به تیم مشاور COVID-19 خود منصوب شده است ، به یاهو گفت: روز چهارشنبه مالی که ایالات متحده باید تحمیل a حذف از چهار تا شش هفته.

وی گفت: “ما صندوق بزرگی از پول داریم که می توانیم با نرخ بهره کم از طرف دولت فدرال از طریق وام قرض کنیم.” “ما می توانیم هم اکنون برای یک بسته پرداخت کنیم تا تمام دستمزد از دست رفته برای کارگران منفرد ، زیان برای شرکت های کوچک و متوسط ​​، برای شهرها ، ایالت ها ، دولت های شهرستان را پوشش دهد.”


براکت های نیویورک مانند موارد پرش COVID است

01:31[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر