[ad_1]

در یک اعلامیه مطبوعاتی آمده است که کالیفرنیا روز سه شنبه هنگامی که اولین دادگاه دادگاه عالی علنی همجنس گرایان را تأیید کرد به تاریخ پیوست. قاضی مارتین ج. جنکینز 66 ساله همچنین سومین مرد سیاه پوست در نوع خود است که در بالاترین دادگاه گلدن استیت خدمت می کند.

انتصاب جنکینز با رأی موافق در دادگاه عالی مقامات گفتند که در یک دادگاه در سانفرانسیسکو

گزارش کمیسیون ایالتی برای ارزیابی نامزدهای قضایی نتیجه گیری می کند که جنکینز ، یک دموکرات ، “بسیار واجد شرایط” – بالاترین رتبه ممکن – برای حضور در دادگاه است. این گزارش می افزاید: “او به خاطر عقل درخشان ، خلق و خوی درجه یک و انسانیت بی حد و حصر او ستایش می شود.”

فرماندار گاوین نیوزوم ، جنكینز را در ماه اكتبر به عنوان جانشین قاضی مینگ چین كه در آگوست بازنشسته می شود ، برای این پست معرفی كرد. طبق اعلام استانداری ، وی اولین آفریقایی-آمریکایی خواهد بود که پس از 29 سال در دادگاه عالی این ایالت خدمت می کند.

نیوزوم در آن زمان گفت: “عدالت جنكینز در میان وكلا و حقوقدانان بسیار مورد احترام است ، در جامعه اوكلند و ایمانش فعال است و در هسته اصلی خود فردی صادق است.”

زندگی جنکینز بیش از چهار دهه طول می کشد. وی از سال 2019 در سمت دولت نیوزوم به عنوان دبیر انتصابات قضایی استاندار خدمت کرده است.

نیوشام گفت: “من به عنوان یک عضو مهم تیم مدیریت ارشد خود ، از نزدیک دیدم که جنکینز جنکینز از درخشش و فروتنی یکسان برخوردار است.” “مردم در کالیفرنیا نمی توانند برای گرفتن این مسئولیت مهم ، وکیل یا فرد بهتری بخواهند.”

مارتین جنکینز
مارتین جنکینز 66 ساله اولین شریک همجنس باز بود که در دادگاه عالی کالیفرنیا تأیید شد.

جیسون دوی / توزیع از طریق کمیسیون انتصابات قضایی کالیفرنیا


براساس این گزارش ، جنکینز فارغ التحصیل رشته حقوق از دانشکده حقوق دانشگاه سانفرانسیسکو است. وی سپس سه سال به عنوان وكالت در دفتر دادستان شهرستان آلامدا مشغول به كار شد ، قبل از آنكه به عنوان وكالت در وزارت دادگستری آمریكا فعالیت كند ، جایی كه وی پرونده های حقوق مدنی را اداره می كرد و در دپارتمان حقوقی بل اقیانوس آرام در سانفرانسیسكو كار می كرد. .

وی قبل از انتصاب توسط رئیس جمهور پیشین بیل کلینتون به دادگاه منطقه ای ایالات متحده در منطقه شمال کالیفرنیا در سال 1997 قاضی دادگاه شهرداری اوکلند و دادگاه عالی شهرستان آلامدا بود. از 2008 تا 2019 ، او به عنوان قاضی خدمت می کرد. در این اطلاعیه آمده است که قاضی دادگاه تجدیدنظر منطقه اول است.[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر