کانال هال اولین فیلم کریسمس خود را با طرح LGBTQ منتشر می کند


در این فصل تعطیلات ، بازیگر جاناتان بنت نه تنها به سلطنت خود ادامه می دهد فیلم های پادشاه کریسمس، همچنین موانع را از بین می برد.

“مأمور من به من زنگ زد و گفت:” هی ، شما برای فیلم های کریسمس هالمارک پیشنهادی دارید “، و من گفتم ، بسیار خوب ، عالی است. دختر من کیست؟ بنت به خبرنگار CBS News نیکی باتیست گفت: “و آنها یکدیگر را” جیک “صدا می کنند. فک من به زمین برخورد کرد.

او در اولین فیلم کریسمس LGBTQ کانال هال کانال ، خانه کریسمس بازی کرد.

بنت گفت: “بله ، ما فقط فیلم های تعطیلات می سازیم ، اما آنها مهم هستند.” “آنها باعث می شوند مردم احساس خوشبختی کنند و احساس امید و شادی را به مردم منتقل می کنند.”

در این فصل 74 فیلم تعطیلات بین Hallmark و Lifetime وجود دارد. حداقل پنج نفر از آنها دارای زوج LGBTQ (لزبین ، همجنسگرایان ، دوجنسیتی ، تراجنسیتی یا پرسشگری) هستند.

بنت ، که با دوستش جیمز در کالیفرنیا زندگی می کند ، گفت هدف او از خانه کریسمس این است که مردم احساس تنهایی کمتری کنند.

وی گفت: “من احساس می کنم بخشی از پیشرفت هستم و احساس خوبی دارم. می توانم تصور كنم كه جوان تر با تماشای این فیلم چه فكری می كند.”

این نیز برای Hallmark یک قدم بزرگ است. سال گذشته ، پس از انتقاد از یک گروه محافظه کار ، این شبکه کشیده تبلیغات این دو بوسه عروس ها را نشان می دهد. این شبکه بعداً عذرخواهی کرد پس از واکنش در شبکه های اجتماعی.

هالمارک همچنین قول داده است که نقش های فیلم های تعطیلات خود را متنوع کند و می گوید تقریبا 40٪ از فیلم های کریسمس او متنوع و فراگیر هستند. Lifetime ، بزرگترین رقیب او ، گفت بیش از یک سوم فیلم های او شامل افراد رنگی با نقش های اصلی هستند. Lifetime همچنین اولین فیلم خود را در مورد یک خانواده آمریکایی آسیایی دارد و شامل یک زوج LGBTQ در داستان اصلی است.

هالی رابینسون پیت بازیگر زن كه امسال در دو فیلم هالمارك بازی كرد ، گفت: “این برای اطمینان از اجرای نمایش مانند یك تغییر لرزه ای است. او تهیه کننده اجرایی یکی از آنها “پزشک کریسمس” است که در طی همه گیر شدن نوشته و فیلمبرداری شده است.

رابینسون پیت گفت: “در فیلم های کریسمس گذشته ، این میزهای بزرگ غول پیکر پر از جمعیت بود. اما امسال ، ما در برگزاری مجالس کوچکتر بسیار احتیاط کرده ایم. بنابراین این نشان دهنده چیزی است که بسیاری از مردم تجربه می کنند.”

تیراندازی در هنگام شیوع همه گیر مجموعه ای از چالش ها را به وجود می آورد: بازیگران قرنطینه می شوند ، کارمندان تولید ماسک می بندند و بنت می گوید قبل از بوسیدن باید با پراکسید هیدروژن غرغره کند.

ریچل بوستون بازیگر زن گفت: “هر سه روز ، همه بازیگران و اعضای گروه آزمایش می شدند.” فیلم او “چرخ فلک کریسمس” ماه آینده اکران می شود.

بوستون در پاسخ به این س whyال که چرا فکر می کند بینندگان فیلم های کریسمس فرموله شده را دوست دارند ، گفت: “شما می دانید که در نهایت همه چیز درست خواهد شد. و من فکر می کنم اگر دنیای هرج و مرج آشفته باشد ، این آرامش از آنجا ناشی می شود.”

روانشناس نانسی مرامور گفت که او معتقد است همه گیری غذا اشتهای فیلم های تعطیلات را افزایش می دهد.

وی گفت: “مغز مواردی را که برای ما آشنا است دوست دارد.”

ماربل در پاسخ به این سال که استعاره از فیلم های تعطیلات چیست ، گفت: “این یک رویای کلاسیک است که همه می بینند. رویای خوشبخت بودن در همه زمینه های زندگی ما است و وقتی زندگی ما آنقدر کامل نیست ، ما به نوعی دوست داریم ببینیم و امید را بدست آوریم. از داستانهایی که واقعاً بسیار عالی هستند. ”

بنت می داند که زندگی همیشه مانند فیلم ها شاد یا روشن نیست – مخصوصاً امسال.

پیام او به طرفدارانی که ممکن است در این فصل از تعطیلات با مشکل روبرو شوند این است: “فقط یادت باشد که تنها نیستی”.

وی گفت: “اگر امسال کمی احساس عجیب و غریب می کنید و همه چیز ناخوشایند است ، مشکلی نیست.” “اما در عین حال ، امیدوار باشید ، زیرا ما از این طریق عبور خواهیم کرد.”

هالمارک گفت که سه فیلم دیگر او دارای داستانهای کوچک LGBTQ هستند.


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*