کانن اوبراین اواخر امشب برنامه گفتگوی تلویزیونی سال بعد پس از 10 فصل حضور در TBS به پایان می رسد


کانن اوبراین اواخر شب آینده تلویزیون را ترک می کند و یک سریال پاپ هفتگی جدید در بستر پخش جریانی HBO Max دارد. وارنر مدیا در بیانیه مطبوعاتی گفت ، برنامه گفتگوی شبانه مجری معروف “Conan” در TBS پس از دهمین فصل آن در ژوئن سال آینده به پایان می رسد.

اوبراین در بیانیه ای گفت: “در سال 1993 ، جانی کارسون بهترین مشاوره حرفه ای خود را به من داد:” اکنون به سیستم عامل جریان بروید “. “خوشحالم که هنوز هم آنچه را که در HBO Max انجام می دهم انجام می دهم و انتظار اشتراک رایگان را دارم.”

در حالی که نمایش اواخر شب او در 10 سال دیگر در TBS پایان می یابد ، تولید پیشنهادات ویژه سفر “کانن بدون مرز” همچنان ادامه خواهد داشت.

WarnerMedia شرکت مادر هر دو HBO Max و TBS است.

کانان اوبراین
کانان اوبراین در 11 ژانویه سال 2020 در بورلی هیلز ، کالیفرنیا دیده شد.

مایکل کوواچ / تصاویر گتی برای AARP


اوبراین تقریباً سه دهه در اواخر شب به عنوان میزبان کار می کرد. طبق گزارش TBS ، در سال 2015 ، او پس از بازنشستگی دیوید لترمن ، “طولانی ترین مجری یک برنامه شب آخر در ایالات متحده” شد.

TBS گفت: این ستاره قبل از اینکه در سال 1993 مجری برنامه “شب دیرهنگام” NBC باشد ، به عنوان فیلمنامه نویس و تهیه کننده در برنامه های تلویزیونی متعددی از جمله “Saturday Night Live” فعالیت می کرد. او کاملاً تور را ترک کرد در ژانویه 2010 پس از مدت کوتاهی به عنوان مجری “نمایش امشب”. طبق گزارش IMDb ، TBS او در سال 2010 شروع به کار کرد.

“[Twenty-eight] برت وایتز ، مدیر کل TNT ، TBS و truTV ، در بیانیه ای گفت: “این سالها یک موفقیت چشمگیر در تلویزیونهای شب آخر بوده است.” ما فوق العاده افتخار می کنیم که کار پیشگامانه ای که کانان و تیمش طی 10 سال حضور در TBS انجام داده اند ، افتخار می کنیم و امیدواریم که با تبلیغات ویژه کانن بدون مرز همچنان در هوا باشیم. “

بر اساس این اعلامیه ، این بازیگر طنز 57 ساله همچنین چهره تیم کوکو ، “یک شرکت رسانه ای طرفدار چند پلتفرم با بیش از 55 میلیون طرفدار در هر ماه است.

وی از جمله دستاوردهای دیگر دو بار میزبان جوایز امی بوده و در شام خبرنگاران کاخ سفید برای دو رئیس جمهور شرکت کرده است. او در طول زندگی حرفه ای خود چهار جایزه امی و جوایز دیگر را از آن خود کرده است.


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
آیا امسال رزرو PlayStation 5 و Xbox دیگری انجام می شود؟