[ad_1]

کاپیتان P / V Conception ، یک قایق غواصی که سال گذشته آتش گرفت CBS لس آنجلس گزارش داد که در ساحل سانتا باربارا ، روز سه شنبه توسط هیئت منصفه عالی فدرال به 34 مورد قتل متهم شد.

بر اساس کیفرخواست ، جری نل بویلان 67 ساله از سانتا باربارا “مسئول ایمنی و امنیت کشتی ، خدمه و مسافران آن” به عنوان کاپیتان و کاپیتان کشتی بود.

در کیفرخواست ادعا شده است که بویلان “به دلیل سو m رفتار ، سهل انگاری و سهل انگاری” باعث کشته شدن 33 مسافر و یک خدمه شده است.

دادستان ها می گویند بویلان ساعت مانیتورینگ شبانه یا گشت راه نداشت ، تمرینات آتش نشانی انجام نداد و آموزش کافی خدمه را انجام داد – همه این موارد توسط قانون فدرال لازم است.

کریستی کی جانسون ، دستیار مدیر مسئول دفتر FBI Terrain در لس آنجلس ، گفت: “این فاجعه برای همیشه زندگی بسیاری از خانواده ها و عزیزان را تغییر داده و عمیقا مردم را تحت تأثیر قرار داده است. “امیدواریم که این کیفرخواست از طریق اقدامات احتیاطی و آموزش های مناسب منجر به جلوگیری از حوادث قایق و نابودی بی معنی جان انسان ها شود.”

آتش سوزی قایق مرگبار کالیفرنیا
در این ماده ، که توسط اداره آتش نشانی سانتا باربارا تهیه شده است ، کانسپت 75 فوتی ، مستقر در بندر سانتا باربارا ، پس از آتش سوزی در اوایل 2 سپتامبر 2019 ، در جزیره سانتا کروز ، کالیفرنیا لنگر انداخت.

خدمات آتش نشانی / شهرستان سانتا باربارا


کانسپشن ، یک کشتی 75 متری ، در بندر Platte نزدیک جزیره سانتا کروز در 2 سپتامبر 2019 لنگر انداخت ، زمانی که آتش سوزی کرد. آتش سوزی که قایق را در خود فرو برد و باعث غرق شدن آن شد ، باعث کشته شدن 34 نفر شد که در زیر عرشه خوابیده بودند. پنج خدمه از جمله بویلان فرار کردند و زنده ماندند.

ایالات متحده گفت: “در نتیجه عدم ادعای ناخدای بویلان در رعایت قوانین ایمنی تعیین شده ، یک سفر شیرین شیرین در تعطیلات به یک کابوس تبدیل شد ، زیرا مسافران و یک خدمه در انبار آتش گرفتار شدند و هیچ وسیله ای برای فرار نداشتند.” وکیل نیک هانا گفت. “از دست دادن زندگی در آن روز برای همیشه بر خانواده های 34 قربانی تأثیر می گذارد. با این کیفرخواست و تعهد خود به یک محاکمه شدید ، ما به دنبال مقدار کمی از عدالت برای قربانیان و عزیزان آنها هستیم.”

انتظار می رود بویلان در هفته های آینده تسلیم شود. هر اتهام قتل غیرقانونی حداکثر 10 سال زندان فدرال دارد.


صاحب شیرجه می گوید که خدمه سعی کردند پس انداز کنند …

02:17

[ad_2]

منبع: elitenews.ir