کتابفروشان مستقل فصل جدیدی را در طول COVID-19 نوشتند


در کتابفروشی استراند در نیویورک ، گرانترین کتابی که آنها در فروش دارند ، چاپ 1935 کتاب ادیسه جیمز جویس است که توسط نویسنده و تصویرگر هنری ماتیس امضا شده است. شما می توانید با 45000 دلار درآمد کسب کنید.

همكار نيويورك ، كلهفا صانع پرسيد ، “آيا شما برنامه آرامش بخشي داريد؟”

books-from-the-strand-safe-620.jpg
نانسی باس ویدن ، صاحب کتابفروشی نسل سوم Strand در نیویورک ، نسخه های ارزشمندی را از صندوق امانات فروشگاه برای Kelefa Sanneh بیرون می کشد.

اخبار CBS


نسخه گرانبها تقریباً به قدمت خود کتابفروشی است. استراند در 93 سالگی ، م institutionسسه ای در نیویورک است: کتابهای چهار طبقه توسط کارمندانی که قبل از استخدام در آزمون ادبیات قبول شده اند ، انتخاب شده است. اما این نیز یک سنت خانوادگی است.

نانسی باس وایدن ، صاحب فروشگاه نسل سوم گرینویچ ویلج گفت: “پدربزرگ من و پدرم مرد واقعی كتاب بودند. اما پدر من حس كاسبی خوبی داشت.”

اما تجارت کتاب هرگز آسان نبوده است.

سانه پرسید: “آن وقت چقدر ناخوشایند بود؟”

وایدن با خنده گفت: “خوب ، فروشگاهی به نام ارزان ترین كتابفروشی جهان وجود داشت.”

و با این وجود استراند از رکود بزرگ ، جنگ جهانی دوم ، 11 سپتامبر ، حتی آمازون جان سالم به در برد. ویدن گفت: “اما این COVID واقعاً جوراب های ما را شکست.”

direction-2-620.jpg
کتابفروشی استراند در نیویورک.

اخبار CBS


این مربوط به فروشگاههای سراسر کشور است. اما برای برخی از کتابفروشان مستقل ، یک سلاح مخفی وجود دارد: جامعه ای از خوانندگان که می خواهند زنده بمانند.

در سن لوئیس آمریکا ، جفری و پاملا بلر پنج سال پیش EyeSeeMe ، كتابفروشی كودكان آفریقایی-آمریكایی را تأسیس كردند. جفری گفت: “ما آن را براساس تجربه خود در تربیت این دختران در اینجا باز کردیم.” “نمایندگی مهم است. و این واقعیت که بچه های من خود را در کتاب هایی که می خوانند می بینند ، به آنها کمک کرد تا از یادگیری خود انگیزه بگیرند و در مدرسه بسیار خوب عمل کردند ، و سپس ما همچنان این مزایا را مشاهده خواهیم کرد.”

eyeseeme-in-st-louis-620.jpg
EyeSeeMe ، یک کتابفروشی آفریقایی-آمریکایی در سنت لوئیس.

اخبار CBS


این فروشگاه در میان اعتراضات به تیراندازی پلیس به مایکل براون ، جوان 18 ساله محلی ، افتتاح شد. ناگهان، هر کس من آنچه EyeSeeMe فروخت را می خواستم. بلر گفت: “افرادی که آفریقایی آمریکایی نبودند ، می خواهند خود و فرزندان خود را در معرض اطلاعات بیشتر در مورد آفریقایی آمریکایی ها ، فرهنگ آفریقایی آمریکایی قرار دهند.” “همه کودکان باید نمایندگی بیشتری در کتاب دیگران ببینند تا بسیاری از کلیشه ها و مواردی از این دست را از بین ببرند.”

اما در ماه آوریل ، پس از شروع همه گیری ، فروشگاه شروع به تلاش کرد. در تلاش برای حفظ ، بلر کمپین GoFundMe را راه اندازی کرد. وی گفت: “ما فقط به مردم اجازه می دهیم صادقانه بدانند که با ما چه می گذرد.”

صانع پرسید ، “آیا آن لحظه ای بود که مجبور شدی مقداری غرور بلعیدی؟”

بلر گفت: “صد در صد.” “ما این احساس را داشتیم که این آخرین فرصت ما است. اما حتی قبل از فشار دادن دکمه اینگونه بود:” آه ، من واقعاً نمی خواهم این کار را انجام دهم. “

واکنش؟

eyeseeme-gofundme-620.jpg

اخبار CBS


بلرس طی یک هفته به هدف خود یعنی 25000 دلار رسید. “جامعه واقعاً به ما مراجعه كرد.”

دو هفته پیش ، استراند درخواست کمک کرد – و همه جهان به این پاسخ پاسخ دادند.

اندرو چین می گوید: “بسیاری از مسسات بسته یا بسته شده اند ، و این مکانی است که نمی توانم نیویورک را بدون آن تصور کنم.”

وایدن گفت: “ما طی 48 ساعت 25000 سفارش آنلاین دریافت کرده ایم. اکنون ، در یک روز معمولی ، 300 سفارش آنلاین دریافت خواهیم کرد.”

در این زمان ، وایدن بیشتر 216 کارمند استراند را از دست داده بود. اگرچه او مالک این ساختمان بود و از قانون مراقبت دولت وام دریافت کرد ، اما ضررها در پاییز امسال افزایش می یافت.

وایدن گفت: “درخواست از مشاغل برای حفظ هشت ماه فروش با 30 درصد این است … شما نمی توانید.” – این یک ماراتن است.

اکنون 79 نفر شاغل هستند. وی گفت: “و ما در حال استخدام سریع هستیم.”

تغییر وظیفه به زودی برای مقاماتی مانند اوزیدما که هر روز با دستوراتی از سوییس روبرو می شود ، انجام نمی شود: “می دانید هرچه بیشتر انباشته شوید ، مشاغل بیشتری خواهید داشت؟ اینها بیشتر دوستان ما هستند ، بیشتر همکاران ما هستند. بنابراین ، می خواهم بگویم که همه خوشحال هستند. “

strand-mail-سفارش-620.jpg
سفارشات پستی Strand پس از بحث در مورد فاجعه های مالی این کتابفروشی در شبکه های اجتماعی به شدت جهش کرد.

اخبار CBS


این فروشگاه برای جلب توجه مشتریان به بیش از کتابها از جمله آهن ربا ، ماسک صورت و لباس متکی است که همه برای جلب نظر خریداران تعطیلات طراحی شده است.

وایدن گفت تعطیلات برای فروشگاهش بسیار مهم است: “این برای ما و همچنین برای همه کتابفروشی های مستقل ضروری است.”

ویدن و جید بلر از EyeSeeMe امیدوارند که فصل خبرهای خوب آنها ادامه داشته و گسترش یابد.

صانع پرسید: “اکنون که یک سال پیش نمی دانستید درباره راه اندازی یک کتابفروشی چه می دانید؟”

وایدن پاسخ داد: “جامعه Strand چقدر فوق العاده است.” “و من فقط بیش از هر زمان دیگری از آنها قدردانی می کنم.”

رشته-کتاب-فروشگاه-620.jpg
خط ورود به رشته.

اخبار CBSبرای اطلاعات بیشتر:


داستانی به تهیه کنندگی مری رافالی. ویراستار: جورج پوزدرتس.


منبع: elitenews.ir

حتما بخوانید:
مقصر در معامله قتل یوسمیتی