کتاب «راه یا چگونه شیعه شدم» در یازدهمین دوره * صحت نیوز منتشر شد.


چاپ یازدهم کاتبه «یافتم یا چگونه شیعه شدم» نوشته سید محمد تیجانی سماوی و ترجمه عباس جلالی به کوشش مستاسوس بوستون.

به گزارش سرخط نیوز، کتاب «خودم را شیعه یافتم» نوشته سید محمد تیجانی سماوی با ترجمه عباس جلالی در 264 صفحه منتشر شده است. آمدم یزد.

او راه تاریخ فکری و فکری دکتر سید محمد تیجانی را پیدا کرد – «استاد تمام دانشگاه‌های تونس و عالم جهان اسلام» که پس از سال‌ها در مکاتب مختلف اسلامی مطالعه کرد و آنها را در منابع خواند و با آن‌ها گفتگو کرد. که همه چیز را می اندیشند و قضاوت می کنند. فرقه ها بالاخره مذهب اهل بیت (ع) را برگزیدند. او در این اثر جالب به صورت ساده و مستند نحوه یافتن جاده را توضیح داد.

این کتاب داستان بزرگ موفقیت بزرگ در زندگی این مرد را بیان می کند.

نویسنده این اثر یکی از چهره های شاخص دنیای مدرن است و در سایر کشورهای اسلامی نیز نفوذ دارد.

مترجم این اثر، اثر معتبری است: نویسنده با تکیه بر منابع شیعه و سنی، روایات طرفین را برای آشتی انتخاب کرده و بر اساس آن به بحث و مناظره پرداخته است. وی با تحقیق عمیق و بی طرفانه به بررسی مسائل احزاب پرداخت و موضوع خلافت را مطرح کرد و به تاریخ ثقیف و نظر اهل سنت در مورد جانشینان و سایر شرکا، نقش و موضوع آنها اشاره کرد. خلافت امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب (ع) به تشیع پیوست.

اثر ساختاری

نویسنده در ابتدای این اثر به شرح زندگی خود و شیعیان پرداخته است.

حتما بخوانید:
نگران وضعیت امکانات عراق هستیم/ زائران زودتر برگردند * سرخات نیوز

در ادامه این مقدمه، بحثی با عنوان «آغاز تحقیق» مطرح می شود که به آغاز تحقیق ایشان در مورد اسلام و دین، واقعه تلخ یوم الخمس و لشکر اسامه اشاره دارد. ) مورد بحث قرار گرفت.

“Sir अगाज बिडारी” نام قسمت دیگری از این مقاله است که نویسنده در این قسمت نوشته و به دانش خود پرداخته است. ابتدا وجود بعد از پیامبر صلی الله علیه و آله در روایات ذکر شده است.

همچنین مربوط به «رضیابی صحابه» در قرآن و نیز قاب های المصعب (علیه السلام) و برضیابی صحابه در قرآن است.

یک تکه از After

* نام اهل سنت و جمعه از کجا آمده است؟

مؤلف این اثر گفته است: چیزی از آن نیافتم، جز اینکه این نام مربوط به سالی است که معاویه به قدرت رسید، به طوری که پس از مرگ عثمان، امت اسلامی دو نفر شدند. تقسیم این گروه به گروهی از شیعیان که پیروان علی و گروهی از پیروان معاویه بودند.

پس از شهادت حضرت علی (ع) و آشتی با امام حسن (ع) به مقام و قدرت حضرت علی رسید و به عنوان امیرالمومنین پرورش یافت. یک سال سال جماعت شد. پس دعوت اهل سنت و جماعت دلیل بر پیروی از سنت معاویه و مدح سنت رسول الله (صلی الله علیه و آله و سلم) نیست. از این رو خاندان پیامبر و اجدادشان نسبت به آزادگان بیشتر می شناسند و اهل بیت بیش از دیگران با آنچه در خانه است آشنا هستند.

علاقه مندان می توانند برای استفاده از این کتاب به سایت www.bustaneketab.ir مراجعه کنند.

حتما بخوانید:
توزیع اولیه واکسن ها برخی از کارکنان بهداشت را پوشش می دهد

انتهای پیام

Leave a Comment