[ad_1]

هیت تیلور ، رئیس بخش راسل به CBS News گفت: این هفته پسری 5 ساله در آلاباما پس از اینکه مجبور شد ماشین را در بزرگراه پر رفت و آمد به عنوان مجازات “عمل” ترک کند ، مورد اصابت و کشته شد.

تیلور گفت این کودک ، آستین بردسی ، شنبه شب با دوست پسر مادرش در ماشین بود که هنگامی که کودک را مجبور به خارج شدن از ماشین کرد ، در “جاده ای بسیار خطرناک” رانندگی می کرد.

آن شب ، نیروهای آمریکایی و اداره کلانتری شهرستان راسل به درخواست عابر پیاده در بزرگراه 165 پاسخ دادند. “تیلور روز سه شنبه به سی بی اس نیوز گفت:” هنگامی که به آنجا رسیدیم ، فهمیدیم که این یک کودک کوچک در جاده است.

تیلور گفت: پاسخ دهندگان خیلی زود فهمیدند که چگونه کودک در این بزرگراه شلوغ به سر می برد. کلانتری گفت: برایان استار ، که با مادر آستین رابطه دارد اما پدر بیولوژیکی او نیست ، پسری را پس از بازی در خانه برای “آرام کردن” او برد.

تیلور ادامه داد: “او هنوز بازی می کرد ، بنابراین آقای ستاره از جاده خارج شد و به او گفت که از ماشین پیاده شود.” “حالا ساعت 8:00 شب است ، باران می بارد ، هوا سرد است و او به کودک می گوید از ماشین پیاده شود.”

وقتی پسر از ماشین پیاده شد و شروع به راه رفتن کرد ، استار چشم از او دور شد ، تیلور گفت: “و مورد بعدی که می داند ، او در چهار لاین بسیار شلوغ پیاده شد و یک وسیله نقلیه در حال برخورد با او برخورد کرد.” آستین بعداً در بیمارستان درگذشت.

تیلور گفت: “این دوست پسر به قتل متهم شده است.” “وی دستگیر و از اوراق قرضه آزاد شد.”

تیلور گفت استار در ارتش است و در فورت بنینگ ، جورجیا ، واقع در مرز راسل ، آلاباما ، مستقر است.

کلانتری گفت که اگر استار محکوم شود ، 20 سال حبس خواهد داشت.

تیلور گفت: “من قطعاً فکر می کنم آقای استار تصمیم بدی گرفت.” “من می توانم درک کنم که سعی می کنم کودکی را تنبیه کنم – من درک نمی کنم کودکی را زیر باران در معرض دید قرار دهم و او را از دست بدهم. این فقط برای من گیج کننده است. من نمی دانم او به چه فکر می کرد.”

تیلور گفت استار در بزرگراه 165 زندگی می کند و “می داند این جاده چقدر شلوغ است.”

تیلور گفت: “بنابراین او می تواند كودكی را به عمد به منطقه ببرد و عمدا به او بگوید از ماشین پیاده شود ، من سعی می كنم تفكر آنجا را دنبال كنم.” “امیدوارم این به عنوان درسی برای والدین باشد. راهی برای تربیت فرزندمان وجود دارد … اما ما باید این کار را به روش صحیح انجام دهیم و نمی توانیم این کار را به شکلی انجام دهیم که به طور بالقوه آسیب برساند.”

کلانتری که در محل حادثه نبود ، گفت که قانونگذاران گفتند استار توبه کرده است. “آنها گفتند شما می توانید بگویید او ناراحت است. من به طور قطع نمی دانم که او در ابتدا قصد چنین کاری را داشت ، اما اقدامات او باعث مرگ او در پایان با آستین شد.”

تیلور گفت که روز سه شنبه دوباره با مادر آستین که او نامی از او نبرد صحبت خواهد کرد. او گفت نمی تواند تصور کند مادر چه چیزی را پشت سر می گذارد.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir