کمالا هریس نوجوانی را فراخوانی می کند که ویروسی شده و تصویری از معاون منتخب رئیس جمهور را ترسیم کرده است


نوجوانی از کالیفرنیا ، که پرتره معاون منتخب رئیس جمهور است کامالا هریس ویروسی شد و از او تماس گرفت ، و کار خود را در روز چهارشنبه ارزیابی کرد.

تایلر گوردون چهارده ساله ویدئویی از مکالمه خود با افراد خارج شده را به اشتراک گذاشت سناتور کالیفرنیا در توییتر. هریس از خلیج به مرد جوان گفت: “من از عظمت هنر شما تعجب می كنم.” “شما واقعاً یک هدیه دارید ، بخشنده. من خیلی احساس کردم که آن را می بینم.”

تایلر یک ویدیوی timelapse به اشتراک گذاشت که در آن روز یکشنبه صورت او را با رنگ اکریلیک روی سه پایه نقاشی کرد. وی گفت حدود 51 دقیقه طول کشید. وی محصول نهایی را در پس زمینه پل گلدن گیت نشان داد و از دنبال کنندگان توییتر خود خواست تا به هریس در دیدن آن کمک کنند.

وی در توییت خود نوشت: “من این عکس را از شما ترسیم کردم و امیدوارم مورد پسند شما واقع شود! لطفاً Rt را برچسب گذاری کنید تا او این را ببیند.”

طرفداران وی قویتر شدند و این سرانجام مورد توجه قرار گرفت چلسی کلینتون در توییتر. او هریس را علامت گذاری کرد و به او گفت که “پرتره زیبا” او را بررسی کند.

روزها بعد ، تایلر تماسی را که امیدوار بود دریافت کرد. هریس از او تشکر کرد و گفت وقتی به زادگاهش اوکلند بازگشت ، می خواست با او ملاقات کند.

وی گفت: “این برای من بسیار مهم است.” “و اینکه پسر بچه من باشم و کارهایی از این قبیل انجام دهم ، واقعاً مرا لمس می کند.”

کلینتون پس از اطلاع از تماس گرفتن از تایلر ، پیشنهاد کرد که این کار هریس را در واشنگتن دنبال کند.

“پرتره او از او سزاوار مقام اول در رصدخانه شماره یک است (جایی که VP هریس و DouglasEmhoff در 20 ژانویه زندگی می کند). در آستانه شکرگذاری ، از کمالا و تایلر متشکرم! “، او نوشت.

تایلر ، که مانند جنیفر لوپز ملاقات کرد ، جانت جکسون و مشاهیر دیگر درباره هنر وی به تلویزیون محلی گفتند که هریس برای او شخصیتی الهام بخش بود زیرا برای رسیدن به جایی که بود موانع را پشت سر گذاشت.

وی گفت: “او تن ها موانع را شکست و من خودم با لکنت زبانم ، دو سال در صندلی چرخدار و از شش سالگی ناشنوا بودم.” “من موانع زیادی را پشت سر گذاشتم و احساس می کنم او نماینده این موضوع است.”
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*