[ad_1]

ken-burns-walk-talk-screen-grab -jpg.jpg
کن برنز با خبرنگار 60 دقیقه ای اسکات پلی صحبت می کند

کار کن برنز کارگردان می گوید که مسائل مربوط به نژاد تقریباً در تمام مستندهای او موضوع است. اسکات پلی در شماره بعدی 60 دقیقه ، یکشنبه ، 8 نوامبر در 7:30 بعد از ظهر ، ET و 7 بعد از ظهر PT در CBS می سوزد.

برنز درباره چگونگی گفتن به پلی گفت: “قبل از مرگ مادرم ، من از اتاق دیگر در مورد سگ ها و آتش نشانان در سلما می دیدم و می شنیدم. و این باعث ناراحتی من ، ناراحتی روده و نگرانی در مورد مادرم می شود.” مبارزه حقوق مدنی تا زمانی که مادرش در سال 1965 درگذشت خبر ایجاد کرد. “و تقریباً به نظر می رسید که من سرطان را که باعث کشته شدن خانواده ام و سرطانی که کشور من را می کشد ، جابجا می کردم. و اگر به فیلم های من نگاه کنید ، تقریبا 40 فیلم از آنها ، می توانید تعداد انگشتان یک دست را بشمارید که در نهایت با نژاد سروکار ندارند. “

برنز به خاطر ساخت مستندهای تاریخی PBS خود با تصاویر آرشیوی کمیاب و مصاحبه های بصیرانه مشهور است. مانند جنگ داخلی و بیس بال. برنز گفت: “من به مردم گفتم که بیس بال دنباله جنگ داخلی بود و منظور من این بود. منظور من این بود.” “چگونه ما بازی می کنیم ، و ماهیت مهاجرت ، و محرومیت از زنان ، و فرهنگ عامه ، و تبلیغات ، و قهرمانان ، و شرور ، و تخیل ما ، و نژاد ، و نژاد ، و نژاد هستند که ما هستیم.”

پلی با برنز در والپول ، نیوهمپشایر ، جایی که زندگی می کند و همزمان در چندین پروژه کار می کند ، مصاحبه کرد. “من در حال حاضر روی هفت فیلم کار می کنم … ما ارنست همینگوی را داریم ، محمد علی را داریم ، بنیامین فرانکلین را داریم ، زندگی نامه LBJ را داریم. ما در حال انجام یک تاریخچه از انقلاب آمریکا و زندگی نامه بوفالو هستیم.” برنز می گوید ، اما این در واقع یک شغل نیست. “من این امتیاز را داشتم که تمام زندگی خود را صرف ساختن فیلمهایی در مورد ایالات متحده ، پایتخت یو ، پایتخت اس. اما همچنین این امتیاز را داشتم که در مورد” ما “، ضمیر کوچک ، کوچک و جمع ، فیلمهایی بسازم که در آن نزدیکی و گرمی وجود دارد. ”

[ad_2]

منبع: elitenews.ir

ایندکسر