[ad_1]

فرماندار نیویورک ، اندرو کوومو ، دولت فدرال را به حمایت از جوامع محروم و محافظت از مهاجران فاقد سند دعوت می کند ، زیرا دولت تدوین برنامه برای توزیع می کند واکسن ویروس کرونا. کوومو و ائتلافی از گروه ها نامه ای به الکس هازارد وزیر بهداشت و خدمات اجتماعی نوشتند و خواستار “برنامه واکسیناسیون عادلانه و عادلانه” برای رسیدن به این جوامع شدند.

کوومو در بیانیه ای گفت: “برنامه فعلی دولت فدرال برای واکسیناسیون آمریکایی ها اولویت های اساسی را که ما برای توزیع موثر واکسن به میلیون ها نیویورکی نیاز داریم ، نادیده می گیرد.” “ما باید بر روی سیاه پوستان ، قهوه ای ها ، جوامع آسیایی و جوامع کم درآمد متمرکز شویم که در گذشته توسط نهادهای مراقبت های بهداشتی که کلیدی در برنامه دولت فدرال هستند ، کمتر مورد توجه قرار گرفته اند.”

کوومو گفت: برنامه فدرال ایالت ها را ملزم به جمع آوری و به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی درمورد کسانی که این واکسن را دریافت می کنند ، که می تواند با آژانس های فدرال مانند وزارت امنیت داخلی و مهاجرت و اجرای گمرک به اشتراک گذاشته شود. وی گفت: این می تواند مهاجران فاقد سند را از مصرف واکسن منصرف کند.

این نامه یک سیستم اصلاح شده را ارائه می دهد که افراد واکسینه شده را ردیابی می کند اما اطلاعات شخصی مانند شماره های تأمین اجتماعی ، شماره گذرنامه یا شماره گواهینامه رانندگی را فاش نمی کند. در این نامه همچنین دولت موافقت کرده است که این اطلاعات شخصی محرمانه باشد و با هیچ آژانس غیر بهداشتی در میان نگذارد.

“بدیهی است که یک برنامه واکسیناسیون موفق برای سلامت ملی بسیار مهم است. اما برای موفقیت یک برنامه واکسیناسیون ، باید از مشارکت کامل همه آمریکایی ها برخوردار باشد. به نفع همه ما است که همه با هم کار کنیم تا تا رای دهندگان مربوطه را برای شرکت در برنامه واکسیناسیون تشویق کنیم. ” “علاوه بر این ، مطمئناً منافع ملی این نیست که مردم نگرانی های معتبری در مورد جلوگیری از چنین مشارکتی داشته باشند ، و جامعه فاقد اسناد دلیل خاص و معتبری برای نگرانی در ارائه اطلاعات غیرضروری ، نامناسب و حساس به آژانس های فدرال دارد.”


وزیر خطر در مورد توزیع واکسن COVID-19

06:42

شرکت های بهداشتی Moderna Inc. و Pfizer برای استفاده اضطراری از واکسن ویروس کرونا به اداره غذا و دارو مراجعه کرده اند. هازارد امروز در مصاحبه ای با CBS گفت FDA این کار را کرده است اعلام کرد جلسه کمیته مشورتی در تاریخ 10 دسامبر. هازارد در صورت تأیید برای استفاده اضطراری ، “ما می توانیم هر دو این واکسن ها را ببینیم و قبل از کریسمس به دست مردم برسیم.”

طبق اعلام دانشگاه جان هاپکینز ، از اول دسامبر ، ایالات متحده بیش از 13 میلیون مورد ویروس را در سراسر کشور گزارش کرده است که بیش از 266000 مورد آن فوت کرده است.

[ad_2]

منبع: elitenews.ir