کوومو طرحی برای کمک به بیمارستان ها با افزایش موارد ویروس کرونا دارد


اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، روز دوشنبه گفت که نگران ازدحام بیمارستان در زمستان امسال است. ویروس کرونا نرخ عفونت همچنان در ایالت افزایش می یابد. کوومو اقدامات مختلفی را در تلاش برای کمک به بیمارستان ها بیان کرد.

کوومو گفت: “ما این درس را به سختی یاد گرفتیم.” “ما در این کابوس زندگی کردیم. از این کابوس یاد گرفتیم. درسی را که در این کابوس آموخته ایم تنظیم خواهیم کرد.”

کوومو به بیمارستان ها دستور داد پرستاران و پزشکان بازنشسته ای را شناسایی کنند که می توانند خلا را پر کنند ، ظرفیت تخت را 50 درصد افزایش دهند و برنامه ای برای انتقال بیماران به مراکز درمانی در مراکز بزرگتر تهیه کنند. کوومو گفت برخی بیمارستان ها تمایلی به انتقال بیماران در اوایل سال جاری ندارند.

کوومو گفت: “نحوه کار خود را فراموش کنید ، این یک دستور از طرف وزارت بهداشت است. شما باید بیماران را در سیستم خود توزیع کنید تا کشور تحت فشار قرار نگیرد.” “ما کابوس بیمارستان های پر جمعیت را زنده نخواهیم کرد.”

فرماندار گفت در صورت ادامه موارد پس از آخر هفته شکرگذاری ، محدودیت های بیشتری وجود دارد و گفت که در صورت شلوغی بیمارستان ها ، دستور “مکث” جدید امکان پذیر است.

کوومو گفت ، گردهمایی های کوچک در حال حاضر شایع ترین ویروس در ایالت است که 65٪ از کل موارد را تشکیل می دهد. وی پس از اعمال محدودیت در بارها و رستوران ها ، گفت كه مقامات متوجه كاهش موارد در آنجا شده اند.

کوومو گفت: “این یک تغییر چشمگیر است.” “این در طول تعطیلات اتفاق می افتد. بخشی از آن فرصت های اجتماعی را کاهش می دهد. من نمی توانم به بار بروم و بیرون بروم. من نمی توانم به رستوران بروم و بیرون بروم. من نمی توانم به سینما بروم و بیرون بروم. من و ما بیرون خواهیم رفت. این فقط یک انطباق از رفتار اجتماعی با شرایط است. “

در اوایل این ماه ، ایالت محدودیت را آغاز کرد اجتماعات خصوصی تا 10 نفر.

کوومو گفت: “این از آنجاست که گسترش می یابد.” “ما باید این روش را به روش انتقال ماسک به مردم انتقال دهیم. به نظر می رسد امن ترین مکان – خانه من ، میز من ، خانواده ام – بله ، حتی این مکان نیز امن نیست. و ما یک کمپین آموزش عمومی جدید خواهیم داشت که فقط در مورد آن صحبت کنید

وی افزود: “این دولت خیلی چشمگیر نیست. اینها فقط واقعیت هایی هستند.”


منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*