گارد ساحل جستجوی خدمه ماهیگیری 4 نفره آتلانتیک را متوقف می کند


گارد ساحلی روز سه شنبه گفت که اینطور است جستجو برای خدمه چهار نفره را لغو کنید در یک قایق ماهیگیری در ماین که در نزدیکی ماساچوست غرق شد. ناخدا وسلی هستر در بیانیه ای گفت: گارد ساحلی بیش از 38 ساعت در جستجوی منطقه ای در حدود 2066 مایل مربع بوده است.

هستر گفت: “تصمیم برای توقف جستجو هرگز آسان نیست.” “ما در این تجربه به دوستان و بستگان این ماهیگیران تسلیت می گوییم.”

امی رز 82 فوتی مستقر در پورتلند ، ماین ، حدود ساعت 1:30 بامداد دوشنبه در حدود 20 مایلی شمال شرقی Provincetown ، ماساچوست فرود آمد. او عازم گلوستر ماساچوست بود.

به گفته گارد ساحلی ، خدمه هیچ تماس اضطراری یا اضطراری برقرار نکرده و هنگام تماس چراغ اضطراری کشتی با آب و ارسال سیگنال آن ، گارد ساحل هشدار داده شده است.

صاحب شناور تجاری ماهیگیری گفت که تلفن ماهواره ای امی رز بی پاسخ مانده و اولین خدمه گارد ساحلی آوار و یک قایق نجات خالی پیدا کردند.

افسر آماندا میریک گفت ، یک برش گارد ساحلی که یک شب در صحنه باقی مانده بود ، صبح روز سه شنبه به یک هواپیمای ثابت پیوست. گارد ساحل گفت ، با این حال ، خدمه نمی توانند مستقر شوند.

میریک گفت ، تقاضا روز دوشنبه به دلیل 6 تا 8 فوت دریا و وزش باد 35 مایل در ساعت با مشکل روبرو شد ، اما شرایط آب و هوایی روز سه شنبه بهبود یافت.

مالک Rink Varian به Bangor Daily News گفته بود که خدمه قایق باتجربه هستند.

وی گفت: “این یک فاجعه وحشتناک است.”

امی رز بخشی از شرکت تعاونی ماهیگیری پایدار بود.

مدیر همکاری ، هنک سول ، قبل از لغو جستجو ، به The Boston Globe گفت: “امیدوارم که گارد ساحلی بتواند این افراد را پیدا کند.”
منبع: elitenews.ir

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

Comment
Name*
Mail*
Website*