گرامیداشت راهپیمایی اربعین در کربلای معلی * صحت نیوز


اعضای موکب حسینی از ستاد فالغرین عربین در کربلای معلی مجلس.

به گزارش سرخط نیوز، سلسله برنامه ها و نشست های فرهنگسرای اربعین امسال همزمان با دهمین سالگرد اربعین حسینی 1401 هجری قمری در شهرهای نجف اشرف و کربلای معلی برگزار می شود.
در ادامه این برنامه ها نشستی با عنوان «فرهنگ و معارف رباعی و علوی» یکشنبه 23 شهریور در نجف اشرف برگزار می شود.
این برنامه با مشارکت دانشگاه امیرالمومنین اهواز و بنیاد بین المللی اربعین از ساعت 9 صبح به وقت محلی در حرم نجف اشرف برگزار می شود.

همچنین مراسم گرامیداشت یاد و خاطره حسینی روز دوشنبه 15 صفر ساعت 16 به وقت محلی با همکاری بنیاد فرهنگی اربعین و بنیاد بین المللی اربعین برگزار می شود.
این برنامه در سالن همایش های هتل قریشی کربلا برگزار می شود.

روز یکشنبه 25 شهریور ساعت 9 صبح به وقت محلی، این سازمان جلسه «من با حسین(ع) هستم» و از ساعت 16 جلسه «زینب کبری در ادامه نهضت حسینی» برگزار می شود. محل. . به همت تیم کار بانوان در این مکان برگزار می شود.

«اربعین و تمدن جدید» عنوان این نشست است که چهارشنبه 5 شهریورماه ساعت 9 صبح به وقت محلی در دانشگاه امام حسین (علیه السلام) کربلا برگزار می شود.

و برنامه های فرهنگسرای اربعین کربلا در روز پنجشنبه 6 شهریورماه به شرح زیر است: تحصن «اربعین و مقاومت اسلامی» از ساعت 9 به وقت محلی با حضور دانشگاه های استان کرمان، گروه مقاومت کمیته فرهنگ. و دبیرخانه احزاب مقاومت، مراسم «تکریم» شهدای خانواده » از ساعت 16 و «شب شب» عاشورا بعد از نماز مغرب به گروه شعر و ادب، بنیاد و برپایی اربعین بین المللی.

حتما بخوانید:
بینش جدید از مطالعه افراد بالای 90 سال

روز جمعه 28 شهریور ساعت 9 صبح به وقت محلی، نشست «نوسازی عربی و اسلامی» همزمان با مرکز تحقیقات مدیریت مؤسسات آموزشی برگزار می شود.
در پایان برنامه های فرهنگسرای اربعین، قرآنیان روز جمعه بعد از نماز مغرب با محفیل انس با قرآنیان دیدار خواهند کرد.
انتهای پیام

Leave a Comment